OK obchod

Cena, rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu Zlato Domů.CZ

Vážený Roberte, děkujeme za Vaši objednávku a tuto doporučující recenzi. Těší náš, že vyzdvihujete právě naše skvělé ceny a rychlost dodání. Jsme rád, že všechno proběhlo k Vaší plné spokojenosti a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. S pozdravem se těší na případný další kontakt s Vámi
    Tým Zlatodomů.cz

Vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit skvělí obchod, ochotná telefonní operátorka a super domluva, zboží dorazilo ve skvělém stavu a kvalitně zabaleno, děkuji za obchod

Vážený zákazníku,
    děkujeme, že jste zvolil pro svůj nákup právě náš eshop. Vaše milá pochvala nás opravdu potěšila! Jsme skutečně rádi, že každý jednotlivý krok v procesu od objednání až po doručení klaplo na takovouto velkou jedničku :) Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto doporučující hodnocení na plný počet bodů. Jsme opravdu rádi, že všechno proběhlo k Vaší naprosté spokojenosti a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. Těšíme se na případné další jednání s Vámi.

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Rychlost doručení

Určitě tento obchod budu doporučovat

Vážená zákaznice,
    děkujeme, že jste zvolila náš e-hop, Vaší přízně si velmi vážíme. Děkujeme i za tuto krásnou recenzi, jsme opravdu rádi, že oceňujete naši širokou nabídku, skvělé ceny i rychlosti dodání! Velmi nás těší, že ve svém hodnocení zmiňujete právě tyto body. Rádi pracujeme na tom, aby byl pro zákazníka celý proces nákupu co nejjednodušší a nejkomfortnější :) Průběžně se snažíme pracovat na tom, abychom klientům dokázali nabídnout, kromě investičních evergreenů, také zajímavosti, které dělají naše portfolio stále jiné a stále atraktivní. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.
    Tým Zlatodomů.cz

První nákup, vše v pořádku a bez výhrad.

Vážený Martine,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto hodnocení na plný počet bodů. Jsme opravdu rádi, že všechno proběhlo k Vaší naprosté spokojenosti a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. Těšíme se na případné další jednání s Vámi.

• Nízké ceny
    • Velký výběr zboží
    • Výborná komunikace s obchodem
    • Krásný showroom

Vážená zákaznice,
    děkujeme za Váš nákup a toto podrobné a velmi krásné hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byla s našimi službami natolik spokojena a vážíme si toho, že jsme ve Vás získali věrného zákazníka. Setkání bylo příjemné oboustranně, velmi se těšíme na příští schůzku! S přáním dobrého zhodnocení Vašich investičních kroků

Super

Milý Tomáši,
    děkujeme Vám za Vaši novou objednávku a Vaše krásné, superlativní hodnocení s plným počtem hvězdiček. Velmi si vážíme toho, že jste se stal naším dlouhodobým klientem a jsme opravdu rádi, že vše stále probíhá k Vaší plné spokojenosti. Každá pochvala nás samozřejmě zahřeje u srdce, ale pokud slova chvály pocházejí od klienta, který zde prezentuje své dobré zkušenosti opakovaně, je to pro nás o to větší odměna. A my za takovou odměnu děkujeme.
    Těšíme se na další kontakt s Vámi a přejeme Vám dobré zhodnocení Vašich investičních kroků.
    Tým Zlatodomů.cz

Translated with DeepL.com (free version)

Vřele doporučuji !

Vážený Jane
    děkujeme za to, že jste zavítal do našeho eshopu a děkujeme i za toto krásné doporučení. Ohodnocení našeho obchod s takto vřelým doporučením pro ostatní potenciální klienty je pro nás nejlepší vizitkou! Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případné další jednání s Vámi.
    Tým Zlatodomů.cz

Příjemné jednání ochotný personál poradí pomůže,vřele doporučuji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto velmi milé hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byl s našimi službami natolik spokojen a vážíme si toho, že jsme ve Vás získali věrného zákazníka. Setkání bylo příjemné oboustranně, velmi se těšíme na příští schůzku! S přáním dobrého zhodnocení Vašich investičních kroků

snadná komunikace

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto doporučující hodnocení. Jsme opravdu rádi, že vše proběhlo k Vaší 100% spokojenosti. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.
    Tým Zlatodomů.cz

Po první dobré zkušenosti jsem nyní zklamán.Od zaplacení zboží 27.4.2024 do dnešního dne zboží nedorazilo.

Vážený zákazníku,
    přijměte prosím ještě jednou omluvu za pozdržení expedice Vaší objednávky. Velmi si vážíme uskutečněného telefonátu, kde jsme si mohli vše vysvětlit a jsme rádi, že jste naše vyjádření přijal tak pozitivně. Doufáme, že nám i přes tuto nepříjemnost zachováte přízeň i nadále a přejeme hodně štěstí při Vašich dalších investičních krocích.

• Velmi rychlé dodání.

Vážený Davide,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto krásné hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jsme Vás potěšili zejména rychlostí dodání objednaného zboží. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.

• ceny
    • rychlost dodání

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a tuto doporučující recenzi s plným počtem hvězdiček. Skutečně nás velmi, těší, že jste byl s naším obchodem plně spokojen a jsme rádi, že zde vyzdvihujte právě naše ceny a rychlé dodání. Chápeme, že cena je u investičních kovů alfou a omegou :) Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.

Prodej stribra bez DPH.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto doporučující hodnocení na plný počet hvězdiček. Dovolujeme si jen zkorigovat informaci o zdanění zboží, které na našem eshopu nabízíme - prodávajícím je belgická firma a v Belgii je jiný režim zdanění stříbra než v Čechách. Z daňového hlediska je v našem eshopu vše v naprostém pořádku, což máme stvrzeno taktéž kontrolou příslušného úřadu. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případný další kontakt s Vámi.

• Kvalitní zboží
    • Jedna z nejlepších cen na trhu
    • Příjemný personál na pobočce

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaší objednávku a toto velmi milé zhodnocení našich služeb. Jsme opravdu rádi, že oceňujete naše výborné ceny a kvalitní zboží, které nabízíme. Setkání s Vámi bylo příjemné i pro nás - doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případné další jednání s Vámi.

• Rychle a spolehlivě.

Vážený Radime,
    děkujeme za to, že jste opět "zavítal" do našeho eshopu a děkujeme i za toto krásné doporučení. Ohodnocení našeho obchodu jako rychlého a spolehlivého je pro nás nejlepší vizitkou! Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případné další jednání s Vámi.

Vše proběhlo v pořádku.

Vážený zákazníku,
    děkujeme, že jste pro svůj nákup opět zvolil právě zlatodomu.cz. Velmi si vážíme, toho, že nám opět zasíláte kladné hodnocení - jsme opravdu rádi za potvrzení, že dobrý standard služeb držíme dlouhodobě. Vždy je nějaký ten prostor pro zlepšení, ale děláme vždy maximum, aby od nás klient odcházel opečovaný a spokojený. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případné další jednání s Vámi.

Rychlost dodání.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši objednávku a toto hodnocení na plný počet bodů. Jsme opravdu rádi, že všechno proběhlo k Vaší naprosté spokojenosti a těší náš, že vyzdvihujete právě rychlost vyřízení objednávky. Doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále a těšíme se na případné další jednání s Vámi.
    Tým Zlatodomů.cz

Vše, co jsem objednala, bylo připraveno k osobnímu odběru.

Milá Iveto,
    děkujeme, že jste zvolila pro nákup právě náš eshop a děkujeme za plný počet hvězdiček. Jsme opravdu rádi, že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti a doufáme, že nám zachováte přízeň i nadále. S pozdravem se těší na případné další setkání s Vámi