Delší čekací doba.Jinak OK.

Komunikace obchodu a zaslání ok, ale mince dorazily hodně odřené, není to hezké (mám srovnání s jiným prodejcem, od nějž byly mince v TOP stavu).

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Nevím o co se paní Janíkové konkrétně jedná. Nenapsala nám žádnou stížnost, neposlala reklamaci, nezaslala foto zboží. Nedala nám možnost reagovat. Ale zodpovědně můžeme říct, že poškozené zboží nezasíláme. Proto laskavě žádám paní Janíkovou aby nám zaslala zboží, nebo se s námi spojila a mi budeme reagovat.

dobré ceny

• do dnešního dne nemám zboží..

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Cabák si objednal zboží 9.3.2022. Platba proběhla 11.3.2022 (pátek v 15.00 hod). Zboží bylo klientovi po dodání neprodleně odesláno . Jak se následně zjistilo, celou dobu několik dnů bylo na poště ! Kde se stala chyba nevíme. Jestli pošta nezanechala informaci, nebo pan Cabák nezaznamenal informaci......

• Komunikace se zákazníkem, zboží nebylo dostupné. Objednal jsem a zaplatil jiný podobný produkt
    • Nabízejí slitky, které jsou dlouhodobě nedostupné a tím matou zákazníky používající srovnávače.
    • Na (podle sdělení prodejce) slitek dostupný čekám týden po úhradě faktury. U jiných prodejců je případné zdržení dodání se zákazníkem konzultováno. Pohyb ceny může tím pádem zákazníka poškodit.

Dlouhodobě nabízejí nedostupné produkty, je faktem, že po telefonu nabídnou náhradu podobných parametrů. Zboží jsem neobdržel ani po cca. týdnu po zaplacení převodem.

Sice bych řekl, trochu později, než mělo být zboží doručeno, ale nakonec přece jen.

• vylákáni peněz dopředu

myslím si že využily situaci ve válečném stavu a chtějí peníze dopředu . Majitel není čech a zdá se mi že je napojený na zem která je agresor

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan David si objednal zboží za vyšší objem prostředků v době velké poptávky. Zdvořile mu bylo sděleno, že v tomto objemu hotovostní platbu nebereme a chceme platbu převodem jak určuje zákon a jak to hradí i jiní klienti. Nechápeme o co se mu jedná. Nic jsme neobdrželi a obchod jsme neuzavřeli. To že nechtěl platit převodem je jeho osobní rozhodnutí (nedokážeme posoudit o jaké peníze se jedná...) , proto nechápeme o jakém vylákání peněz předem to mluví !

Dobré ceny. Zaslání poštou jsem se trochu bál, ale vše v pořádku.

plná spokojenost

• Rychlost a spolehlivost

Při opakovaných nákupech, vždy hladký průběh, rychlé dodání, spolehlivost

Naprostá spokojenost.

• solidní cena zboží
    • krátké termíny doručení zboží
    • komunikace se zákazníkem
    • žádná

• Výborná komunikace, rychlé dodání zboží

super

• Spolehlivost

Spokojen

• Zboží zaplaceno. EMS přijetí platby potvrdil 23.12. 2021. Ke dni 2.1. 2022 jsem neobdržel oznámení k vyzvednutí zboží.

Zboží zaplaceno. EMS platbu potvrdil 23.12. 2021. Ke dni 2.1. 2022 jsem neobdržel oznámení k vyzvednutí zboží.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Devera vytvořil objednávku 22.12.2021. Uhradil 23.12.2021. Na stránkách byla informace, že dodavatelé mezi svátky nepracují a zboží obdržíme až na nový rok. Zboží nám bylo dodáno 6.1.2022 a následně jsme zaslali informaci klientovi o možnosti převzetí. Klien zboží převzal.

• dobrá cena
    • delší vyřízení než jsem očekával

• Včasné dodání
    • Telefonická domluva

• Přijatelné ceny ve srovnání sprůměrem trhu
    • Neaktuální informace v eshopu

Objednal jsem zboží, u něhož byla uvedena dostupnost 3 - 5 dnů. Druhý den však obchod sdělil, že: Vaši objednávku nelze zafixovat z důvodu chybějícího zboží. Rozumné by bylo nabízet jen to, co lze dodat ;-)