vždy je spokojenost

Dobrý, dobrý. Cením si spolehlivosti.

rychlost, spolehlivost

rychlost

• Spolehlivost

• dodání trvá hodně dlouho

Přehledná nabídka produktů, příznivá cena, komunikace se zákazníkem na vysoké úrovni.

spolehlivost, cena

• Dobrá cena

Od zaplacení uběhlo spousta dní a dosud jsem objednané zboží neobdržel, ačkoliv se jednalo o zboží, které měl obchod na skladě. Neskutečné protahování plnění. Mezitím mi dorazilo několik zásilek, které jsem objednal mnohem později u koinkurence.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Novák si objednal zboží 12.4.2022. Zboží uhradil 15.4.2022 (pátek). Zboží navážejí 1xtýdně , v tomto případě 21.4.2022. Zboží mu bylo odesláno 22.4.2022, bezplatně. V obchodních podmínkách je napsáno, že dodání zboží trvá max. do 7 pracovních dnů od zaplacení (v tomto případě do 5 dnů). U zboží je napsáno: dostupné u dodavatele (není napsáno skladem u společnosti jak píše). Z naší strany je snaha dodat zboží v co nějkratším termkínu. Nevolal, nestěžoval si, nechápeme jeho reakci !!!

I přes velmi negativní recenze z poslední doby jsem opakovaně objednal v tomto e-shopu a neshledal žádný problém. Majitel mi vždy vyšel vstříc, takže za mě v naprostém pořádku.

Dobrá cena, zboží bylo vyprodáno, než jsem stačil objednat :), ale nabídli mi obratem alternativní výrobek stejné kvality. Doručení poštou jako cenné psaní, dobře zabaleno (kartonová krabička). Předpokládaná dodací lhůta cca 7-10 dní při objednání.

Nabízejí co nemají a pak volají, že zboží není. Neprofesionální přístup

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Vobecký si objednal 3 druhy zboží . U všech je napsáno "na dotaz". V obchodních podmínkách stojí: Na dotaz : kupující odešle objednávku s tím, že prodávající mu sdělí jestli je požadované zboží aktuálně dostupné. Jestli je, vystaví prodávající kupujícímu fakturu. Jestli není, fakturu prodávající kupujícímu nevystaví a objednávka je zrušena.
    Pan Vobecký je jeden z mála klientů co nečte obchodní podmínky. Nechápeme jeho nesmyslnou reakci.

cena, přehlednost, rychlost

• zboží zatím nedorazilo

Jsem dlouholetý zákazník s opakovanými nákupy.

Delší čekací doba.Jinak OK.