Obchod má svá pravidla. Pokud chcete odebrat zboží osobně oproti předání hotovosti, tento způsob není možný. Nákup pouze přes platbu předem, bez záruky vrácení nebo doručení zboží. Velmi nestandardní jednání. Pokud kupuji investici v řádu tisíců korun, tak mám jako zákazník právo si zboží před koupí prohlédnout.

Reakce obchodu Zlato-24.cz

Vážený pane *jméno editováno - Heureka*,
    Vaše recenze neodpovídá skutečnosti, proto bychom vše rádi uvedli na pravou míru. Váš zájem o zboží započal dotazem, jakým způsobem probíhá nákup. Odpověděli jsme Vám, že probíhá odesláním objednávky přes eshop a její úhradou zákazníkem. My pak objednávku odesíláme přes Českou poštu nebo je možné zboží vyzvednout osobně v Praze. Dále jsme Vám sdělili, kdy bude zboží připravené k odeslání či osobnímu odběru. Na základě naší odpovědi jste si zboží objednal, dalo by se tedy logicky předpokládat, že souhlasíte s obchodními podmínkami. Vy jste nám následně oznámil, že jej nehodláte uhradit předem, jak bylo stanoveno obchodními podmínkami. Chápeme, že noví zákazníci, kteří u nás nakupují poprvé, mohou mít obavu o své investice, a tak, přestože to neodpovídá našim obchodním podmínkám, nabídli jsme Vám platbu v hotovosti při osobním odběru zboží. Nesouhlasil jste a objednávku jste chtěl stornovat. Vašemu požadavku jsme vyhověli a obchod skončil. Nastává tedy otázka, zda jste objednávku nevytvořil pouze za účelem udělení negativního hodnocení.

Tým zlato-24.cz

Obchod přijal objednávku a peníze a od té doby nekomunikuje

Reakce obchodu Zlato-24.cz

Vážená zákaznice,

nevíme, proč uvádíte, že nekomunikujeme. Na Váš dotaz, kdy bude zásilka odeslána, jsme Vám obratem odpověděli a Vy jste na naši odpoveď reagovala poděkováním za informaci. Komunikace mezi námi tedy probíhala v pořádku. Zboží jsme Vám odeslali ve stanovené lhůtě v souladu s obchodními podmínkami.

Tým zlato-24.cz

Komunikace a zpracovani objednavek by mohlo byt pruznejsi.

Objednane zbozi skladem bylo v den objednani taktez zaplaceno, zadne info ohledne zaplaceni/expedice zasilky ze strany obchodu. Pro info jsem si musel napsat sam kdy bylo odpovezeno, ze zbozi bude odeslano maximalne v pondeli - dnes je streda a stale zadne info od obchodu ci dopravce. Cekam jiz 13 dni. Toto byl prvni a zaroven posledni nakup od tohoto prodejce. Nedoporucuji radeji budu nakupovat trochu draz jinde kde je doruceni do max 3 dnu.

• Solidní jednání obchodu, i když byl obchod zrušen, bylo ze strany obchodu rychle jednáno a částka byla rychle vracena.

Chybná cena produktu, díky které byl obchod zrušen