• Podvodně uváděné ceny na Heuréce
    • Vše skladem, ale v Praze vždy do 1-3 dnů

Podvodně uváděné ceny na heuréce. Chci si koupit investiční slitek Argor Heraeus 1 oz a již dva dny vybírám především podle ceny. Na výpisu obchodů mají již dva dny cenu 52293 Kč, pokud jdu na jejich eshop tak najednou je cena 53793 Kč. Taky uvádějí, že mají vše skladem, ale v Praze mají dodání do 1-3 dnů. Když jsem se podívala na ostatní slitky Argor tak je to všude stejné. Na výpisu nejnižší cena, v eshopu plus 2-3%, vše skladem a v Praze dodání do 1-3 dnů. Jde podle mě o neseriózní jednání, tady nikomu nakupovat nedoporučuji.

• Podvodné a netransparentní chování k rezervacím

Dobré prodejní ceny, špatné výkupní ceny. Komunikace v pořádku, doba taky. Jen by to chtělo zvážit i jiné možnosti dopravy než je jen Česká pošta. Jinak za mě OK,

• Některé recenze byly negativní. Mé obavy však byly zbytečné. Všechno bylo rychle a naprosto perfektně vyřízené.
    • Komunikace, rychlost, cena, ochota.

• Dobré ceny
    • Rychlé jednání, komunikace i dodání

• Skvělá komunikace,
    • Nejnižší ceny na internetu

Seriózní jednání, zkušení prodejci, kteří dokáží doporučit nejvýhodnější zboží pro každého zákazníka. Velmi rád se vracím.

• komunikace
    • dobře zabalené
    • rychlost dodání

• Dobré ceny
    • Pobočka v centru
    • Rychle dodání a fixace ceny
    • Webovky z dob krále kačka
    • Komunikace a proces platby jsou těžkopadne
    • Pobočka je důkladně schovaná na druhé straně obecního domu v 2. patře a najít ji bylo dobrodružství

Nákup hodnotím kladně, lepší cenu na internetu jsem nenašla. Přestože webovky ani komunikace nejsou dle standardů 21. století, proces objednávky byl bezproblémový. Dodací lhůta byla udávána mezi 7 a 14 dny, přičemž už za 3 dny bylo zboží k vyzvednutí na prodejně. Po zaplacení zálohy mi zafixovali cenu. Pobočka je schovaná v 2. patře Obecního domu se vstupem že zadní strany. Příjemná obsluha poradila co a jak s případným odprodejem. Stačilo by dotáhnout pár věcí a neměla bych problém dát 5*.

• rychlé doručení
    • balení

Rychlé dodání, pěkně zabaleno... spokojenost. Trochu jsem se bál po přečtění některých negativních recenzí, ale příjemné překvapení.

• Jedny z nejlepších cen na trhu
    • Osobní odběr, vše bez problému

Vše OK.

• Velká nabídka položek k nákupu
    • Nízké ceny - často nejnižší na trhu
    • Přehledný a informačně obsáhlý e-shop
    • Rychlé vyřízení a doručení objednaného
    • Vše na webu uvedené bylo v plném rozsahu dodrženo a splněno

Po přečtení dříve uvedených recenzí jsem měl jistou obavu zde nakoupit. Obchod také nemá zavedenou službu Ověřeno zákazníky. Můj první nákup však proběhl ve všech ohledech na jedničku. Určitě zde brzy nakoupím znovu. Děkuji a doporučuji.

• dobré ceny
    • informativní emaily
    • po odeslání částky na účet zboží přišlo do dvou dnů
    • těším se na další nákupy

• slušný výběr
    • fixace ceny
    • asi nejlepší cena na trhu
    • doprava zdarma
    • horší struktura jejich stránek
    • malinko vázne komunikace, očekával bych aspoň info, že se zásilka odesílá

Byl to můj první nákup, ale zakoupené zboží jsem dostal v pořádku, jako cenné psaní doručené ČP. Trošku by měl obchod zapracovat na komunikace směrem k zákazníkovi, dát notifikaci, že je zboží odesíláno apod.
    U mne osobně byl požadavek, že chci doručit zásilku po určitém datu, což naplnili, ale do poslední chvíle jsem nevěděl, zda je zboží posíláno, až když přišla SMS od ČP, že budou doručovat. To by mohlo být např. součástí sledování zásilky na stránkách.
    Možná bych ocenil i výběr z více přepravců.
    S ohledem na první nákup dávám zatím 3*

• Velký výběr zboží
    • Tváří se, že zboží mají skladem, ale v e-mailu se zálohovou fakturou napíší, že doručení je 3-10 dnů
    • Všechny informace posílají na nezašifrovaný mail, takže pokud ho někdo cestou odchytne (případně provozovatel mailových služeb), tak ví, co bylo objednáno.

Po zaplacení jsem řešil, kdy dojde zboží, na to objasnili, že zboží teprve objednali, jak bylo v e-mailu. V e-mailu to skutečně bylo a pak zboží v pořádku došlo.

• Přestože bylo zboží deklarováno jako skladem na centrále, poslali informaci, že ho po zaplacení teprve budou objednávat a cena bude upravena dle skutečnosti.

Neseriózní, nedoporučuji

• Nemám co bych uvedl
    • Naprosto arogantní jednání paní v eshopu! Prostě obtěžujete, když tam nakupujte! Ať se raději učí od jiných, takové jednání jsem už dlouho nezažil

Nebrat, arogantní až drzý personál!!!! Tady skutečně neplatí pravidlo nás zákazník náš pán. Nakupuji jinde a jsem naprosto spokojen. A souhlasím s prvním názorem, třeba České mincovně nesahají ani po kotníky!

• Označení zboží "skladem" a "odesíláme obratem" u nich znamená dodání do 21 dnů po úhradě
    • Neseriózní jednání

Zboží, které mají označeno SKLADEM a ODESÍLÁME OBRATEM, ve skutečnosti vůbec skladem nemají - po objednání chtěli uhradit zálohovou fakturu a teprve po mé úhradě by zboží objednávali u svého dodavatele s dodací lhůtou do 21 dnů! Ať se na mě nezlobí, ale označení skladem a odeslání obratem znamená něco jiného. Objednávka zrušena už z principu. Pro mě velmi neseriozní.

• Velký výběr
    • Internetový obchod, který zaspal svoji dobu - omezené možnosti doručení (PPL s cenou za 150 Kč byl jedním z důvodů zrušení objednávky, stejnou věc jsem sehnala na jiném e-shopu o 100 KČ levněji s daleko rozsáhlejší nabídkou doručení.
    • Stejně je na tom forma platby. Pro neregistrovaného zákazníka tu žádná možnost platby není, pouze Vám poté pošlou e-mail, že Vám zásilku pošlou na dobírku a hotovo. Nicméně registrovaný zákazník má luxus možnosti si vybrat.
    • Přístup

• Dobré ceny, rychlé dodání, fixace ceny u slitků do 25tis.

Spokojenost.

• Obrovský výběr zboží. Ochotný personál. Dokáží poradit a jsou vstřícní.
    • Obrovský výběr zboží. Chvíli mi trvalo, než jsem si v prodejně našel ten “svůj” koutek.