již jsem Vás doporučil více lidem

• Profesionální přístup,odbornost,ochota.

Doporučuji.

Vždy OK

• Dražší zboží

Je to už několikátá položka, kterou jsem u firmy Zlaťáky koupil. Vše proběhlo v pořádku, zásilku jsem vyzvedl a zaplatil, nicméně Zásilkovna mě opakovaně upozorňuje na nevyzvednutou zásilku a žádá o její převzetí ....
    Co se týče firmy Zlaťáky.cz, tu mohu jen doporučit a budu s ní při nákupu drahých kovů i nadále spolupracovat.

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi děkujeme za Vaši důvěru a za to, že jste se rozhodl opakovaně nakupovat u nás na Zlaťáky.cz. Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojený a že vše proběhlo v pořádku.

Bohužel, nemáme vliv na to, jak Zásilkovna komunikuje se svými zákazníky.

Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás velmi důležité a těší nás, že nás doporučujete. Budeme se těšit na další spolupráci a na to, že Vám budeme moci i nadále poskytovat kvalitní služby při nákupu drahých kovů.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a za Vaši důvěru v naši společnost.

Radka

• Rychlost a doručení objednávky.

Na zakoupené minci (ročník 2022) jsem po jejím doručení objevil drobný vryp, což mě překvapilo a doufám, že to nebude mít vliv na cenu při jejím zpětném prodeji.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste si vybral naši společnost pro svůj nákup. Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení Vaší objednávky spokojený.

Ohledně zjištěného drobného vrypu na zakoupené minci (ročník 2022) se Vám velmi omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Rádi Vám v této záležitosti pomůžeme. Pro nalezení nejlepšího řešení pro Vás prosím kontaktujte náš zákaznický servis, který je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Více info najdete na https://zlataky.cz/kontakty

Radka

doručeno v pořádku v předpokládaném termínu

Reakce obchodu zlataky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaše zkušenosti.
    Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen a že Vám zboží dorazilo v pořádku a v předpokládaném termínu.

Vážíme si Vašeho doporučení našeho obchodu.

• dostupnost příjemné jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si vybrali naši společnost pro svůj nákup. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a s příjemným jednáním našeho týmu.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme opravdu potěšeni, že jsme byli schopni přispět k pozitivnímu zážitku z Vašeho nákupu.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

• spolehlivost
    • kvalita zboží

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Máme radost, že oceňujete rychlost, spolehlivost a kvalitu zboží na tom si velmi zakládáme, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.

Radka

Zboží dorazilo, místo klíčenky, propisky a čokolády došla zvýkačka!

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a za to, že jste se s námi podělila o Vaše zkušenosti.
    Dárky k objednávkám přidáváme, ale pouze v případě, že si je zákazník vybere v košíku.
    Vzhledem k tomu, že jste si v objednávce žádný dárek nevybrala, nemohl Vám být poslán. Žvýkačku k objednávkám přidáváme všem zákazníkům jako malou pozornost.

Jsem spokojen

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaši zkušenost. Rádi slyšíme, že jste byl s naším obchodem spokojen.

Vážíme si Vašeho nákupu a těšíme se na Vás zase příště.

Nej lepši na trhu

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaše kladné zkušenosti. Jsme nadšeni, že jste s naším obchodem a s nákupem u nás byl tak spokojen. Vaše slova "Nejlepší na trhu" pro nás hodně znamenají a jsou pro nás motivací do další práce.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

Radka

Vše bylo ok, jen by bylo lepší uvádět v SMS k převzetí číslo objednávky a ne č.faktury, které neznáme předem.

Reakce obchodu zlataky.cz

Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojen. Automatické SMS nemají nastavená čísla objednávek.

Těšíme se na vaši další návštěvu.

Vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme potěšeni, že bylo vše v pořádku a že jste byl spokojen. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a doporučení našeho obchodu.

Zboží vyzvednu až 7.3.

Dobrý den, Jano,
    děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězdiček.

Spokojenost

Reakce obchodu zlataky.cz

Moc nás těší, že jste s nákupem v našem obchodě spokojen. Vaše kladná recenze nám pomáhá budovat důvěru u dalších zákazníků a je pro nás motivací k tomu, abychom i nadále poskytovali kvalitní služby.

Vážíme si Vašeho nákupu a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Radka

Správný název pro platbu je ''SAFE HERITAGE, a.s. '', převod byl bankou zrušen. Obchod neposkytuje správné informace včas, nedoporučuji. Nepříjemná komunikace v německém nebo anglickém jazyce.

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi nás mrzí Vaše hodnocení.
    Je nám líto, že se objednávka neuskutečnila z důvodu platby převodem, který byl zrušen bankou z nesprávného zadání názvu pro platbu.

Těšíme se na Vás zase příště a doufáme, že vše proběhne proběhne v pořádku

Vždy vše v pořádku

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení dalším zákazníkům, velice si toho vážíme.
    Spolehlivost a rychlost je naší prioritou.
    Uděláme maximum pro to, abychom splnili Vaše očekávání i při dalším nákupu.

Radka

Příjemná obsluha, hezké prostředí.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaši milou recenzi na našem obchodě.
    Jsme rádi, že jste ocenili příjemnou obsluhu a hezké prostředí. Snažíme se, aby se u nás každý zákazník cítil vítaný a spokojený.

Dlouhodobě korektní jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a kladné hodnocení. Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a dlouhodobého korektního jednání. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen a že oceňujete náš přístup k zákazníkům. Snažíme se, aby každý zákazník měl s nákupem u nás co nejlepší zkušenost.