Objednávka provedena 1. 7. s tím, že u jednoho zboží bylo uvedeno odeslání do 5 dnů. Od počátku nemám jedinou zprávu o plánovaném dodání nebo jakoukoliv jinou informaci. Zboží stále nemám. Komunikace obchodu naprosto tristní.

Reakce obchodu Zlatá krása

omlouváme se za zpoždění s vyřizováním Vaší objednávky, obvykle máme extra rychlý servis a odesíláme objednávky do 1-2 dnů. U nákupu některých produktů byla na našem e-shopu napsána informace, že se jedná o předobjednávku, s dostupností do 7-10 dnů, proto tedy to zpoždění. Chtěli jsme Vám dát možnost si uplatnit slevový kód, tak jsme již zveřejnili i produkty, u kterých jsme čekali na naskladnění.
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, jenom tak se totiž můžeme zlepšit!
    Přejeme hezký den
    Tým zlatakrasa

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

• Rýchle dodanie
    • Štetce na tvar sú fajn
    • Ruz úplne iný odtieň ako na fotke
    • Ceruzka úplne iný odtieň ako ruz
    • Nemajú vydrž

Som sklamaná, pretože veci promuje známa influencerka, ale opäť sa mi potvrdilo, že klame len.

Reakce obchodu Zlatá krása

mockrát Vám děkujeme za recenzi. Vaše negativní zkušenost s rtěnkou a konturovací tužkou nás moc mrzí. Barva rtěnky i konturovací tužky se může lišit u různých podtónů rtů, na každém tedy může vypadat trochu jinak. Náš grafik se vždy snaží odstíny vyobrazit v tom nejběžnějším podtónu, nicméně to bohužel nejde vyobrazit na všechny. Proto se i snažíme fotky rtěnek nafotit na co nejvíce typech modelek bez jakékoli retuše a úprav a pak to zveřejňujeme na Instagram, abyste měli alespoň možnost odstíny porovnat.
    Upozornění, že se odstíny mohou lišit u různých podtónů je napsané přímo u produktu na stránkách.
    Přejeme pěkný den
    Tým zlatakrasa

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

Bohuzel musim vyjadrit nespokojenost. Platba kartou ihned pri objednavce, ale email o potvrzeni platby prisel az po tydnu, kdy jeste ani nepredali objednavku dopravci. Zadny email s omluvou, ze toho maji hodne apod. To se nekdy stava, ze nemusi stihat, ale bylo by fajn alespon dat vedet. Balicek tedy dosud neprisel, i kdyz uz mi prisel hodnotici formular. Odhaduji doruceni tak 14 dni od objednavky, coz je v dnesni dobe opravdu moc.

Reakce obchodu Zlatá krása

omlouváme se za zpoždění s balením obvykle máme extra rychlý servis a odesíláme objednávky do 1-2 dnů. U nákupu mlhy byla při nákupu napsána dostupnost: „Dodání do týdne“, proto tedy to zpoždění. Chtěli jsme Vám dát možnost si uplatnit slevový kód, tak jsme mlhy které byly teprve na cestě již zveřejnili na e-shop s dodáním do týdne. Nicméně, není to ten správný přístup s tím souhlasíme a také jsme již na příště poučení. Děkujeme za zpětnou vazbu, jenom tak se totiž můžeme zlepšit!
    Přejem hezký den
    Tým zlatakrasa

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.