• Skvela komunikace
    • Rychlost expedice

Vysoka spokojenost

skvělé ceny, rychlé dodání

• cena, rychlost dodání

ce jsem objednal tak dorazilo včas a v pořádku

• materiál
    • zpracování
    • rychlost dodání

velký výběr zboží za výborné ceny, rychlé dodání, objednávala jsem v polovině prosince a zboží dorazilo za pár dní, z ostatních e-shopů jsem na zboží musela čekat mnohem déle, protože bylo před Vánoci

• Mají i zboží, které je jinde již vyprodané.
    • Neobjevil jsem žádný nedostatek

Vše v pořádku. Spokojenost s nabídkou. Doporučuji

• Velmi slušné a rychlé jednání. Obchůdek proběhl skvěle a mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost.

Velmi slušné a rychlé jednání. Obchůdek proběhl skvěle a mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost.Přijatelné ceny. Doporučuji

• Nejlepší cena
    • Snadná a rychlá komunikace

Výborná komunikace, rychlá dodávka

• komunikace a rychlé dodání

super

• Rychlá komunikace, bleskové odeslání zboží
    • Zajímavé produkty za skvělé ceny

• Rychlost dodání.
    • Malinko bych vytkla zabalení zboží ale i tak zboží dorazilo v pořádku a skleněné části lampy nebyly nijak poškozené.

Nákup byl v pořádku, cena pěkná, dodání rychlé. Malinko bych vytkla zabalení zboží ale i tak zboží dorazilo v pořádku a skleněné části lampy nebyly nijak poškozené. Tento obchod bych určitě doporučila.

• kvalitní zboží za přijatelné ceny

• výborná komunikace
    • průběžné informování o stavu objednávky
    • sleva pro registrované zákazníky
    • všechny položky z mé objednávky uváděné jako skladem byly skutečně skladem a byly obratem odeslány

Rychlý, bezproblémový obchod. Spokojenost s kvalitou zboží. Doporučuji.

• Prakticky vše z nabídky mají skladem
    • Nákup je možný bez registrace
    • Na první nákup dostanete jednorázovou slevu
    • Registrovaní uživatelé mají stálou slevu 5%
    • Po registraci si lze ukládat zboží do oblíbených pro budoucí rychlejší nákup, nebo vytvářet seznamy přání
    • Zboží si můžete ze stránky s přehledem rovnou koupit nebo přidat do seznamu přání
    • Doprava zdarma je už od 800 Kč
    • Dostupnost zboží vidíte pouze na stránce s jednotlivými položkami, pokud si rozkliknete detail zboží, tak se o dostupnosti už nic nedozvíte
    • Stejný problém tedy nastane pokud si kliknete na zboží ze svého seznamu oblíbených nebo seznamu přání - o dostupnosti se nic nedozvíte a musíte pak produkt pracně hledat v kategorii, kde se nachází
    • Eshop nenabízí možnost zvolit si kolik chcete produktů na stránku, defaultně je navoleno 18, takže v některých kategoriích vás čeká spousta klikání
    • Rychlovolba u zboží by měla nabízet i přidání do oblíbených, nejen na seznam přání
    • Zboží je obvykle zařazeno ve vícero kategoriích, často tak vidíte zbytečně to stejné vícekrát a uměle se tak zvyšuje šířka nabídky
    • Doprava probíhá přes PPL, eshop však neumožňuje jednu ze služeb dopravce - nechat si zboží poslat na některé z partnerských odběrných míst, pokud byste to z jakéhokoliv důvodu chtěli, musíte si to zařídit přes infolinku PPL nebo jejich web
    • Celkem bych uvítal, kdyby byl zákazník informován mailem, že zboží, které má v seznamu přání nebo oblíbených, bude vyřazeno z nabídky, a nemusel to zjistit jen tak, že položka ze seznamu najednou zmizí a vy už nemáte šanci zboží koupit

Tento eshop jsem pro nákup zvolil protože jednu z položek jsem prostě nikde jinde nenašel. Tu další sice bylo možno sehnat na Aukru, což jsem se dozvěděl přímo přes Heuréku, díky které jsem se k tomuto eshopu také dostal, a to i levněji, ale nechtělo se mi s Aukrem otravovat kvůli pár korunám, tak jsem to vzal při jednom :)
    Komunikace s eshopem, resp. majitelkou, která si vše zajišťuje sama(respekt!), je celkem rychlá, jen bohužel občas neodpovídala přesně na co jsem se ptal, takže bylo potřeba psát několikrát, což ve mě pak vzbuzovalo pocit, že už otravuji. Pro jistotu dodávám, že je to můj pocit, daný mou submisivitou, nesouvisí nijak s úrovní či tónem odpovědí ze strany eshopu, tam není problém a ochota na vás vypadne z každého emailu :) Vypsané slabiny berte s rezervou, byť by mě potěšilo kdyby aspoň polovina z nich byla odstraněna, jsem holt trochu rozmlsán jinými eshopy :)
    Pokud vás tedy cokoliv ze sortimentu zaujalo, nákup zde doporučuji :)

• rychlá komunikace

Doporučuji ostatním