• Obchod stále nabízí sortiment, který je již vyprodán.

po několikáté zrušená objednávka ze strany eshopu mne utvrdila v nedůvěře k tomuto "investičnímu" prodejci! Výmluvy typu "chyba eshopu" jsou přežitek z 90-let.

• Objednal jsem zboží,obdržel oznámeni,že objednávka se zpracovává a to jsou moje veškeré zkušenosti......ticho......

• Do obchodu jsem poslal již druhou objednávku. První byla přijata a po třech týdnech, kdy jsem se ptal na stav dodání mi bylo sděleno, že ho již nemají skladem. Při druhé objednávce náhradního zboží mi bylo potvrzeno přijetí, pak došlo potvrzení, že zboží bude expedováno. Začíná opět třetí týden a pořád nic.

• Nemohu hodnotit, je 5.3. A nic nedošlo

Dobrý den, mince byla v jiné kvalitě, než byla inzerována, stav bych hodnotil 2/2

Reakce obchodu ZI-numismatika

Dobrý den, skladovou dostupnost uvádíme u každého produktu na webu. Vidíte zda-lil je napsáno "skladem" nebo jiná dostupnost uvedena v počtu dní. Dále minci jste si vyzvedával osobně a platil v hotovosti na místě. Pakliže se Vám mince nelíbila a nebyla dle Vás v kvalitě, kterou jste si představoval, nikdo Vás nenutil tuto kupovat. V tom je kouzlo osobního nákupu přeci.

Cena mince odpovídala jejímu stavu.

Velmi dlouhá doba dodání a minimální komunikace