Již při prvním doteku při vydělávání se spustili oka na výrobku (žádné ostré nehty ani kůže )při oblékání na postavu o rozměrech 98boky ,76pas a prsa 96 (uvedené maximální velikosti jsou mnohem větší )se rozjeli oka snad všude ,oblékání bylo opatrné.Skratka materiál děs a hrůza .

přeprodávají z kinkprojects. To by nebyl problém, ale píší dodání do 3 týdnů, a potom, co ZÁVAZNĚ objednáte vám napíší, že vám zboží dodají od 7 do 13 týdnů (tzn. objednávku nezrušíte :) ).

Reakce obchodu www.zentai-cz.cz

Doba dodání do 3 týdnů platí pro šití z Lycra, Spandex a PVC.
    U Latexového oblečení, máme poznámku 8-14 týdnů. Doba výroby nás netěší, nicméně kapacita výroby je v tomto období nad výrobní kapacitou.
    Zatím nikdo ze zákazníků, objednávku nezrušil. Možná proto, že vyžadujeme pouze 30-50% zálohy na výrobu.
    Nepožadujeme 100%, jako je to při zakázkové výrobě obvyklé.

.. Jakube, Váš Spandex oblek, byl dodaný do 8 týdnů, za což jsme Vám písemně omluvili..

děkujeme , Novotný
    zentai.cz

• Obchod mne vůbec nekontaktoval zda zboží už je posláno nebo co se s ním děje velmi nedoporučuji

Dobrý den Jane,
    již jsme se vám omluvili (slovně i písemně) a vysvětlili, jak se nám stalo, že vaše objednávka byla přehlédnuta. Objem objednávek je obrovský a prostě přehlédli.
    Možná ale ještě využijeme tento prostor, aby ostatní zákazníci věděli, jak objednávky zpracováváme.

Příchozí objednávky zpracováváme ihned, obvykle i o víkendech. Synchronizujeme outlook se svými mobilními telefony, abychom měli okamžité info od našich zákazníků. V pracovních dnes příchozí objednávky do 12:00 hod, se snažíme odeslat ještě ten den (platí pro skladové položky).
    Děláme jako malá rodinná firma maximum pro naše zákazníky. Níže zobrazené recenze s hodnocením 100% , jsou odpovědí od našich spokojených zákazníků.

za zentai.cz
    Miroslav Novotný

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• dodací lhůta..!! chápu že ne vše může být skladem, ale aby mi přišel dotazník dříve než objednané zboží mi přijde trochu.... divné ne?

děkujeme za Váš názor.
    Dotazník zasílá automaticky Heuréka po 10-ti dnech od objednávky.
    Zakázkové šití dle rozměrů zákazníka, je časově náročné a z tohoto důvodu je zboží doručováno až po dotazníku. Je to opravdu divné, ale neumíme to zařídit jinak.

Za www.zentai-cz.cz
    Miroslav Novotný

• docela dobré ceny a dosti zboží.
    • zásadní chybou vašeho obchodu je že, nemáte skoro nic skladem a člověk pak musí čekat a nebo si to objedná od jiného dodavatele který má kratší dodací dobu.rozhodně bych více zboží objednal přímo na shop.hlavně to čekání odláká od nákupu protože lidi chtěj vše,pokut možno hned:)

nakoupil jsem zde proto že :

toto zboží jinde nemají.
    bylo hned k expedici.
    vcelku (dobrá) cena.

Reakce obchodu www.zentai-cz.cz

zboží a produkty našeho e-shopu jsou vyráběny přímo na míru našich zákazníků. Na tuto skutečnost poukazujeme hned několikrát na stránkách shopu. U každého detailu produktu je informace o době dodání.
    Lycra spandex obleky dodáváme již do 3 týdnů, PVC a Latex do 5-ti týdnů - což je doba (vzhledem k tomu, že je výroba zakázková), myslím oproti konkurenci přijatelná.
    Jde nám o přesné "padnutí" obleku našim zákazníkům. Za své peníze, chce zákazník super službu o kterou se denně snažíme ..
    Miroslav Novotný - www.zentai-cz.cz