• nachází se v místě mého bydliště, co nemají, tak zavčas dodají

• Rychlá dodávka, kvalitní sortiment

Zboží objednáno 1.8.20. a do dneška-12.8.20.nic nepřišlo,ani zpráva z obchodu.

• Vše ok

• rychlos
    • skvělá komunikace
    • kvalitní zboží

• Rychle dodani
    • Tvrzení, ze obuv je prodyšná je lživé. Tato lež však je od výrobce. Obchod za to nemůže.

Pracovní obuv hezky sedi na noze, bohuzel po 10ti hodinové směnně jako bych měl nohy v bazénu.

• Jednoduché objednání, bezproblémová komunikace

Zboží přišlo nepoškozeno v přislíbeném termínu

• To že zboží není skladem oznámí,až po ukončení objednávky.Postavím se k tomu stejně až dojde na předání a placení.

• Jednoznačně cena
    • Vypadá to, že i spolehlivost.
    • Nevím.

Byl to první nákup, platba předem, vše dopadlo výborně. Jsem spokojen a obchod doporučuji. Velice pravděpodobně zde budu nakupovat opět.

Ležel jsem v nemocnici a potřeboval jsem papuče. Telefonicky jsem se dohodl s prodejcem na odeslání na adresu nemocnice a dokonce jsem mu ji i psal do e-mailu. Samozřejmě, že ten debil předal zásilku nějaké zásilkovně a ta mi balíček doručila domů (nevím, kde kde vzali mou adresu???) a tam mě papuče byli platné jak mrtvému zimník, naštěstí balíček převzalá sousedka, tak že se nevrátil. Měsíc a půl jsem musel chodit v nemocnici v zimních botech.

Reakce obchodu ZEMAN® Boots

Vážený pane, vyjímečně jsme převzali objednávku od Vás telefonicky, i když jsme e-shop a vše byste si měl vyplnit sám.
    Takže nějaký "debil" dostal adresu od Vás. Ještě jsme s Vámi několikrát hovořili. Nějaká Zásilkovna je spolehlivá služba, která doručuje spolehlivě všechny zásilky. Nemůžeme za Vaše špatné vztahy ze sousedkou, o které jste se vyjadřoval obdobně jako o nás. Kdyby to sousedka nepřevzala, pak by se zásilka vrátila zpět a mohl jste obdržet zásilku novou. Dle Vašeho hodnocení jsou kolem Vás pouze samí debilové, to pak máte těžké. Jste hulvát, nakupujte si prosím příště jinde, my debilové takové extra zákazníky, jako jste vy nezvládáme. Za dobrotu na žebrotu. Přeji vše dobré.

• Velmi dobrá komunikace
    • Nevím.

Velmi kvalitní zboží.
    Rychlé dodání.
    Ochota domluvit se po telefonu.

Zaplatil jsem ihned přes účet a dodnes-10 dní od zaplacení zboží nepřišlo a ani se nikdo neozval!!!

Reakce obchodu ZEMAN® Boots

Zdravím Vás,
    objednávku jste zadával v době dovolené, byl jste na to upozorněn na stránkách bannerem (dovolená od 21-28.7., objednávky budou vyřízeny po návratu). Také tak činíme, dnes jsme dohledali platbu. Platba nebyla spárována, odesílal jste z účtu manželky a číslo objednávky taktéž nebylo v poznámce uvedeno.
    To jen na vysvětlenou.
    Brýle budou odeslány do pátku tohoto týdne, naskladňujeme je od dodavatele.
    Přeji pohodový den.
    Libor Zeman

P.S. pokud se Vám cokoliv nelíbí, uvítali bychom komunikaci napřímo :)

• rychlost, dostupnost

Velká spokojenost, není co vytknout

• RYCHLOST DODÁNÍ

• Osobní jednání