Po týždni mi napíšu, že objednávku nedoručia... čo ma veľmi sklamalo a mohla som sa zariadiť inak... keďže som barančeka chcela k veľkej noci a už mi ho nestihne doručiť žiaden obchod...

• Pořád čekám a nože nikde!!!!!!
  • Jiny produkt nez jsem objednal...

• Udělala jsem objednávku. U zboží bylo psáno, že je k expedici za 1-2dny. 5 dnů se nic nedělo, tak jsem napsala dotaz mailem. Ani na ten nikdo neodpověděl a už je to třetí den od mého dotazu. Takže zboží zatim stále nedorazilo, ani reakce žádná....

zboží mi bylo doručeno, ale ne to co jsem si objednala. Telefon nikdo nebere nebo ho po dlouhém zvonění ukončí. Na moji zprávu nikdo neodpovídá. jsem důchodkyně 77 let a akorát jsem vyhodila peníze.

již nikdy - poslali mi balíček úplně na jiné místo, na 3 emaily nereagují -
    již nikdo s nimi nechci mít společného.

• Obchod chce ohodnotit nákup a ještě nedodal zboží.

• Zaplatila jsem si dovážku domů a nakonec jsem musela na poštu . Moje poznámka , doručit v odpoledních hodinách byla nanic . Napsala jsem dotaz , zda mi něco vrátí z dopravy a ani se neozvali .

Po týdnu od objednání a zaplacení je zboží nedodáno

Zboží mi po týdnu od objednávky ještě nedošlo.Zato mi přišel dotazník,jak jsem spokojen s něčím ,co jsem ještě neviděl? Předpokládám,že zde soudruzi z NDR udělali nějakou chybu.Jednoznačná ukázka toho že někdo nabízí zboží,aniž by ho měl fyzicky na skladu.Tak se to prostě nedělá. Jinak si vážím přístupu tohoto ansámblu,že projevil snahu a zboží snad dojde v následujících dnech.

• nevyhovění výběru barev

S nákupem jsem nebyla spokojena, na e-shopu je uvedeno, že v případě preference konkrétní barvy se má požadavek zapsat do poznámky, že se budou snažit tomuto vyhovět a pokud to nepůjde, bude zákazník telefonicky informován. Vyrozuměna jsem nebyla, zásilka mi byla odeslána a u 6 ks zboží s výběrem barvy mi nebyla zaslána ani jedna položka dle žádosti. Bohužel barevné provedení bylo pro mě podstatné, takže kdyby bylo předem jasné, že vyhovění žádosti není možné, koupila bych si výrobky raději přímo u výrobce, kde toto lze.

• naprosto špatná komunikace
    • nepravdivá informace o zboží (nabídka se "tváří", že zboží mají na skladě, ale musejí ho objednávat, čímž se prodlužuje dodací lhůta)
    • zodpovědný pracovník e-shopu mi dva dny nezvedl telefon, dovolal jsem se až majiteli firmy, který mi slíbil, že se ozve do dvou dnů s informací. Nakonec se ozval e-shop až třetí den s informací, že oni zboží obdrží do 7 - 10 dnů. Jedenáctý den mi sdělili (volal jsem já!), že jsem objednávku zrušil (to není pravda!), a proto zboží nemají.

Už nikdy si od nich nic neobjednám!!!!

Výrobek je taková hračka, plasty se prohýbají, hlučnost je větší než bych očekávala.
    Sice cena příjemná, ale kvalita té ceně odpovídá. Už bych si takovouhle levnou věc neobjednávala.

• Mají zavádějící informace ohledně způsobu a ceny doručení.

V tomto obchodě jsem nakoupila poprvé. Koupila jsem 2 lakované uhláky. Jeden v dobré kvalitě, u druhého mám pocit, že ho zapomněli dodělat, nicméně vystavovat ho nikde nebudu a použít se dá. Zvolila jsem možnost dopravy domů. Kromě uhláků mi přišla hromada igelitu nejméně na půl popelnice. Příště raději nakoupím jinde.