• výhody žádné
    • zboží nabízejí na eshopu obchodu ale nemají na skladě
    • zatím na eshopu prý je mají na skladě
    • neodpovídá zboží rozměrově o 2cm menší

• neschopný obchod
    • Na Heurece se podvodně zobrazí totožný produkt v jednom eshopu asi 40x na 2 stránkách, následně tvrdí, že produkt již nevedou a že v tom má Heureka bordel

Podvodníci

• nepřišel žádný potvrzovací email o tom, že evidují objednávku
    • není možná platba kartou (nebo není v nabídce)

- když jsem provedla objednávku na internetu, nepřišel žádný potvrzovací email, počkala jsem jeden pracovní den a poté si myslela, že objednávku nepřijali a tak jsem zboží objednala jinde
    - po třech pracovních dnech přišlo potvrzení, že je zboží připraveno, tak jsem to u nich zrušila, protože už jsem měla odjinud objednané zboží doma - další týden mi z prodejny volali, že jsem si stále -nevyzvedla zboží - sdělila jsem, že jsem objednávku zrušila a objednala jinde, paní o tom nevěděla
    - radši bych podporovala místní prodejce, ale v dnešní,moderní, době takové komunikační problémy nepřijímám navíc když mě totéž vyjde levněji jinde (i s poštovným)

Zboží bylo objednáno a objednávka potvrzena.Po více než týdnu jsem neobdržel zboží ani žádé informace.

• Nereagují na reklamaci poškozeného zboží.

Keramické šálky dorazily po 14 dnech po zaplacení (na stránkách obchodu měli údaj "skladem"), což by tolik nevadilo, protože se ozvali a omluvili, ale ze šesti šálků byly dva vadné (ne vinou dopravy). Na reklamaci jsem se nedočkal ani po 11 dnech žádné reakce.