• rychle doruceni

Reakce obchodu Zebrikyzebriky.cz

mockrát Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu s naším obchodem.

Tým zebrikyzebriky.cz

• rychlé vyřízení

Doporučuji.

Reakce obchodu Zebrikyzebriky.cz

mockrát Vám děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu, budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• Bezodkladné odeslání.
    • Platba jen předem.

Reakce obchodu Zebrikyzebriky.cz

Nyní již máme více možností platby.

• Operativní jenání

Jeden den objednáno, druhý den dodáno

• Velmi ryychlé vyřízení objednávky

• Doména na webu

Nemají zboží skladem , dlouho čekáte

Reakce obchodu Zebrikyzebriky.cz

velice se omlouváme za komplikace spojené s Vaší objednávkou.
    Bohužel jsme měly komplikace s dodavatelem.
    Kontaktovali jsme Vás na Váš e-mail a rádi bychom celou situaci dořešili k Vaší spokojenosti.

Bezproblémová akce. Spokojenost.

Rychlost

Tým Zebrikyzebriky.cz

Týden dopředu jsem prověřovala možnost doručení v konkrétní den, bylo mi řečeno, že je to možné a ať uvedu konkrétní požadavek do poznámky a ten bude předán dopravci. Objednávka za cca 10tis. Kč byla vytvořena a zaplacena již před týdnem a zboží zatím stále nedorazilo (už je po požadovaném termínu).... Expedujeme do 24 hod určitě neplatí!
    Kdybych to bývala věděla anebo mě někdo upozornil, že dopravu nedokáže splnit, udělám objednávku jinde, protože jsem zboží nutně potřebovala doručit na probíhající stavbu RD před víkendem!
    Personál zebrikyzebriky byl sice po mých upozorněních zčásti ochotný o zásilce zjistit info od dopravce, ale jakékoli údaje dohledané trasováním evidentně neplatí! Vizitka dopravce padá na zebrikyzebriky, který není schopen zajistit nikoho spolehlivějšího na transport zásilek! Příště už bych rozhodně objednala jinde!

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Pravidelně testujeme služby všech dopravců a když nastane jakákoliv nevyhovující situace okamžitě a důsledně to s dopravcem řešíme, aby se to již neopakovalo. Bohužel ikdyž od nás zboží odejde stane se že přepravní společnost doručí dle svých kapacit což bohužel neovlivníme.

Alena,zebrikyzebriky.cz

• Zboží bylo značně znečištěné a popis na e shopu neseděl se zbožím.

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Bohužel nám výrobce poslal zboží s jinými kolečky a na eshopu nebylo opravené. Za chybu jsme se omluvili a byla i nabídnutá sleva.

rychlé dodání

Tým Zebrikyzebriky.cz

• Rychlá reakce, kvalitní zboží.

Tým Zebrikyzebriky.cz

Rychlé vyřízení objednávky, spokojenost s personálem

• Velmi rychle dodani.

Rychlost,spolehlivost

spokojenost

Tým Zebrikyzebriky.cz

Žebříky jsem objednal ve čtvrtek večer a v pondělí dopoledne jsem je měl doma. Takže spokojenost.

rychle jednání ok

Tým Zebrikyzebriky.cz

• Rychlé, bezproblémové dodání.

nic

• Slušné ceny i výběr
    • Pobočku nelze při osobním vyzvednutí vůbec najít, smysl jejího utajení mi po hodinovém hledání uniká, firma není vůbec nikde označena, sídlí ve veřejných garážích, nebudí to absolutně žádnou důvěru.

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Ano prodejna je v garážích a to hlavně z důvodu, že vedle je i sklad a tak se zákazníci mohou na zboží co prodáváme podívat a hned zakoupit a naložit bez problému do auta.
    Ukazatelé na prodejnu jsou v garážích dobře vidět a pokud to někdo přehlédne je možné zavolat na infolinku a operátor všechny rád navede.