Obchod super jen zásilková služba katastrofa. Jezdí jen dopoledne a pokud máte objednávku těžkou nelze nechat v jiném místě pro vyzvednutí. Posílají ihned zpět.

Vážená zákaznice,

mrzí nás Vaše nespokojenost s přepravní službou. Rádi bychom objasnili její podmínky.
    Služba WE|DO Home (podobně jako u srovnatelných služeb jiných přepravců) umožňuje změnu adresy doručení a změnu data doručení, nikoli času doručení.
    Čas doručení se odvíjí od rozvozové trasy kurýra, počtu zásilek v daném regionu, vzdálenosti od depa atd.
    Změnit místo a termín doručení lze při komunikaci s kurýrem nebo pomocí mobilní aplikace WE|DO, event. telefonicky na zákaznické lince. Na žádost zákazníka zařídíme tyto změny i my.
    Zásilky nad 15 kg bohužel nelze uložit na výdejní místo.
    Zásilky se ihned vrací pouze v případě odmítnutí příjemcem. Po neúspěšném doručení (příjemce nezvedá telefon, neotevírá, ...) kurýr opakuje dodání následující pracovní den.
    Doufáme, že zkušenost s našimi krmivy předčí zkušenosti s dopravcem a zachováte nám přízeň.

Děkujeme za pochopení,
    Tým ZEA

• Zboží nebylo dodáno včas a ještě jsem musela zaplatit pokutu 2000 velké sklamaní... špatná komunikace obchodu a dopravce

Vážená zákaznice,

rádi bychom uvedli Vaše tvrzení na pravou míru.
    Po celou dobu jsme s Vámi komunikovali v maximální možné míře telefonicky, přes FB a emailem a to i mimo běžnou pracovní dobu.
    Nabídli jsme Vám individuální cenové podmínky pro větší objednávku krmiv na paletě a také jsme s odesláním nečekali na připsání platby na náš účet jak je obvyklé, ale akceptovali jsme Vámi zaslané potvrzení o úhradě přes FB, abychom expedici o jeden den urychlili.
    Průběžně jsme Vás informovali o všech krocích Vaší objednávky, avšak konkrétní termín dodání jsme Vám nijak negarantovali. Po předání zásilky dopravci totiž již nemáme možnost ovlivnit termín doručení, který standardně je 1 - 2 dny následující po dnu převzetí zásilky z našeho skladu, jak je popsáno v obchodních podmínkách našeho eshopu, se kterými jste souhlasila.
    Ve Vašem případě byla zásilka z kapacitních důvodů doručována až druhý den, Vy jste však nezajistila její převzetí a na Vaše výslovné přání byla zásilka přepravcem vrácena do našeho skladu.
    Žádnou pokutu ve výši 2 000 Kč jste platit nemusela, hradila jste 1 989 Kč jako náklady na vrácení zásilky zpět do našeho skladu na základě transparentně doložené faktury od přepravní služby.
    O stejnou částku jsme přišli i my za dopravu zboží směrem k Vám při tomto neuskutečněném obchodu.

Přesto všechno Vám děkujeme za zpětnou vazbu a nově nabyté zkušenosti.
    Tým ZEA

Jsem velice spokojená

Reakce obchodu Eshop ZEA Sedmihorky

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste spokojená, ale trochu nás mrzí, že nás nedoporučujete :)