• dobré proteinové koktejly

• Darčeky k objednávke

• bezlepkové instantní kaše
    • chutný sortiment
    • jednoduchost nákupu
    • rychlé řešení problému skrze telefonní domluvu
    • výrobky bez palmového tuku
    • velký nárůst výrobků s ovesnými vločkami v kategorii bez lepku

Od Semixu dlouhé roky kupuji instatní kaše, které mi zajišťují, že mám na cestách a návštěvách jako celiak s bezlepkovou dietou co jíst.

Objednala jsem zásobu, balíček skrze Českou poštu nedošel. Po emailu zákaznickému servisu mne paní rychle kontaktovala, s ČP vše vyřídila a balík mi byl v pořádku doručen. Zákaznický servis proběhl na jedničku :)

Co mě mrzí je nárůst bezlepkových potravin s ovesnými vločkami v kategorii "bez lepku". Díky ovesným vločkám obsahují výrobky z nich bílkovinu avenin, která určitému procentu celiaků vadí.
    K této problematice se vyjadřují i na svém webu. Bohužel po vyzkoušení několika ovesných dobrot jsem vždy měla reakci. Jestli je to kontaminací ve výrobě nebo aveninem nevím, ale doufám, že se v budoucnu objeví i jiné alternativy v sortimentu. Proto bych do budoucna rozdělení s ovsem/bez ovsa uvítala, min. v ochutnávacím balíčku a hledání na eshopu.

• Skvělé výrobky, miluji kaše na snídani. I s nemocnými střevy si vyberu zdravou kaši pro rychlou snídani.
    • Menší výběr ostatních produktů.
    • Rychlé doručení.

Doporučuji tomu, kdo chce zdravější variantu rychlého občerstvení.

• Super výběr
    • Velmi rychlé dodání zboží
    • Slušné ceny
    • Přehledné stránky eshopu
    • Výborná komunikace
    • Potěší i dárek k objednávce nad určitou cenu

Naprostá spokojenost