• První zádrhel je rozdíl v uvedení ceny produktu na webových stránkách a na objednávce ! Produkt dosud nebyl doručen! Poplatek za platbu kartou při doručení !

Reakce obchodu Zdravotnické potřeby KEDAR CARE

velmi nás mrzí Vaše negativní recenze, ale objednával jste si zboží, které bylo na vyžádání - tzn. že není obvykle skladem. Dnes Vám mělo být přepravcem doručeno tj. týden od Vaší objednávky. (Přepravci jsme předali zásilku 3. den od Vaší objednávky)
    Vaši objednávku jste se rozhodl platit na dobírku, za kterou si dopravce účtuje poplatek, který je i při dopravě ZDARMA účtován. Mohl jste si vybrat platbu předem bez poplatků.
    A co se týče mylné ceny - byla uvedena omylem větší, kterou jsme, hned jak jsme to zjistili, na eshopu snížili a Vás o nové snížené ceně informovali a za novou sníženou cenu Vám zboží zaslali.

S pozdravem,

Remešová, DiS.

• Nemají zboží označené jako vyprodané. Objednávka kompletně proběhne,přijde potvrzovací e-mail a o mnoho hodin později přijde další,že zboží je vyprodané.

Reakce obchodu Zdravotnické potřeby KEDAR CARE

mrzí nás Vaše negativní recenze, ale zboží bylo označeno jako vyprodané na třech místech, včetně zvýrazněného upozornění v popisu výrobku. Je nám líto, že jste si toho nevšimla. Naše platforma e-shopu bohužel umožňuje i u vyprodaného zboží dokončit objednávku a odešle i automatický potvrzující email.

S pozdravem,

Remešová, DiS.