Rychlé dodání, měli skladem to co jiné eshopy neměly, vynikající produkt, stojí za každou utracenou korunu

• Kvalitní zboží za dobré ceny

• Bezproblémová, jasná a rychlá komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Kvalitní zboží
    • Dobré ceny zboží

Rychlé dodani

• Rychlé vyřízení, informace o doručení a dostupnosti produktů potvrzeny nejen mailem, ale i telefonicky.
    • Výrobky jsou splněným přáním pod stromeček pro babičku, která si jejich účinek jen vychvaluje. :-)

Nákup bez problémů, zcela doporučuji.

• Volali mi, že zásilku odesílají

• Kvalita výrobků TIENS
    • doba od zaplacení po doručení 14 dnů
    • Vysoké ceny. Srovnatelné zboží bývá o 30% levnější.
    • Pobočka TIENS v Praze je již nefunkční.
    • Zboží se přeprodává přes Polsko.

Čínská společnost TIENS již zboží nedodává prostřednictvím hlavního distributora do ČR. I v jiných oblastech se projevil ods-vystrčilův syndrom v obchodních vztazích.
    Nákup přes Polsko asi nebude nejšťastnější řešení, ale na výběr nemáme.
    Příště zkusím jiný obchod.

Reakce obchodu Zdraví bez léků

Dodání produktu se ne vinou e-shopu (distributora) opravdu značně zpozdilo. Klient byl na změny dodávek produktů Tiens místo z centrálního skladu v Praze nově ze skladu v Polsku upozorněn a mohl objednávku zrušit, což neudělal a souhlasil s opožděným, byť 100% dodáním. Produkt mu pochopitelně nakonec dodán byl v rámci nových možností se zpožděním cca 14 dní z nového skladu dodavatele v Polsku. Co se týče cen produktů, tak každý klient má možnost nakoupit za výhodnější ceny přímo od zástupce výrobce, ale to je podmíněno registrací klienta na oficiálním webu společnosti na odkazu https://www.tiens.cz/business-opportunity/.

Z pohledu e-shopu bylo jeho negativní hodnocení nespravedlivé, neboť nebylo v jeho silách cokoliv ovlivnit ke spokojenosti zákazníka. Dodání produktů v nových podmínkách z Polska již bylo vyladěno a zkráceno na cca 7 pracovních dní.

• Ceny

• Okamžitá telefonická informace o naší objednávce

Byla jsem informována o zboží které jsem si objednala.

Balíček se zbožím byl doručen PPD CZ panem Janečkem po dohodě v termínu. Vzájemná telefonická komunikace byla rychlá a příjemná. Pouze robot oznamoval e-mailem zbytečně několikanásobná upozornění na objednávku.

Výborná komunikace a ochota

• Komunikace obchodu
    • Cena zboží i dopravy

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Rychlé a milé jednání, bleskové dodání.

Bohužel mi přišlo menší balení, než bylo objednáno. Týden jsem nedostal odpověď, ale pak mi to bylo vysvětleno, chyba byla někde jinde, viz reakce.

Reakce obchodu Zdraví bez léků

Stížnost klienta byla oprávněná, a přestože e-shopu určitě nepomohla, tak mu v konečném důsledku za ní děkuji. Společnost Calivita (můj dodavatel) se snaží jít s dobou a čas od času nějaké produkty inovuje, ale mění i název. V tomto případě k inovaci, změně složení i ceny došlo nikoliv však v názvu produktu, ale dodavatel mě včas neinformoval, kdy kočí stará šarže a kdy je již k dispozici pouze nová upravená. V e-shopu tudíž byla do poslední chvíle verze původní 90 kapslí, ale klient obdržel již verzi novou upravenou 60 kapslí, což se mu pochopitelně nelíbilo. Zákazníkovi jsem se za chybu telefonicky omluvil a takto činím i veřejně na Heuréce a věřím, že pro všechny ostatní klient tuto skutečnost potvrdí. Informace k produktu byly již podle nové skutečnosti upraveny.

• Výběr zboží

Objednávala jsem zde již několikrát a vše proběhlo v pořádku.

• Rychlost dodání, cena, ochota, informace o zásilce, možnost výběru dodání zboží
    • Na žádnou jsem nepřišla

S nákupem jsem velmi spokojena. Cena zboží je nízká v porovnání s jinými dodavateli. Výrobek sám o sobě je luxusní. Po celou dobu jsem byla informována o tom, kde zásilka je.

• Spolehlivost
    • Komunikace obchodu

• Ceny

Musím obzvlášť ocenit velmi vstřícnou komunikaci obchodu, ochotu a snahu vyhovět zákazníkům.

Velmi vstřícní jednání a ochota vyhovět.Jsem moc spokojena.Získala jsem výrobek,který je málo dostupný. A to v krátkom čase.

Zkušenosti moc nemám, ovšem cením si rychlého dodání i když původně psali, že zatím zboží nemají... velmi si cením snahy, díky moc opět objednám