• Kvalitní zboží za dostupnou cenu a rychlé vyřízení - to oceňuji nejvíce. :-)
    • Žádné :)

Rychlé vyřízení, zboží je kvalitní a dorazilo v pořádku, za mě spokojenost :-)

Při minulém nákupu matrace jsem byla velmi spokojena, ale s tímto moc ne. Zboží dorazilo v polorozbité kartonové krabici, naštěstí igelitový obal nebyl poškozen. Nejsem ale spokojena s kvalitou matrace, protože tato matrace je o hodně měkčí než ta minulá přestože jsem objednala úplně stejnou kvalitu.

• objednáte si matraci jakou potřebujete
    • i při objednávce na míru víte kolik zaplatíte
    • stručný a neúplný popis vlastností matrace

dobrý obchod

+ cenová dostupnost matrací
    + dobrá komunikace na infolince se zákazníkem, ochota poradit a vyjít vstříc přání zákazníka
    + doprava zdarma po celé ČR
    + před 5 lety jsem zde nakupoval matrace do jiného bytu a nemůžu si na ně stěžovat - pořád se spí nádherně

• pomer ceny a kvality

• kvalita
    • doprava zdarma

• Velký výběr

• velký výběr
    • nemá

na matrace nejlepší

• Kvalita zboží.
    • Nakoupila jsem zde proto, že znám jejich kamenný obchod a kvalitu jejich zboží.
    • Nedostala jsem informaci, kdy zboží pošlou, pouze, že přijali objednávku. Chápu, bylo před Vánoci.

Velmi kvalitní a prověřené zboží.
    Doporučuji ostatním zákazníkům.

rychlost dodání
    kvalitní matrace

• Dobrá cena,rychlé vyřízení objednávky

Spokojenost, rychlé dodání zboží

• přesnost spolehlivost a rychlost
    • namá žádné

výrobek je vynikající,mám s matrací už zkušenost z předchozích nákupů,vřele doporučuji všem!

• výrobek přímo od výrobce ! přehledná nabídka, možnost konzultace s odborníkem a i sestavení skladby matrace na míru, výroba matrace na míru a dokonce bez příplatku :) stejné je to i s prostěradly a také přijatelná cena, krátké dodací lhůty
    • tento obchod slabiny nemá, ALE TA DOPRAVA :( MAJÍ ZAVOLAT DOPOLEDNE V DODACÍ DEN-NEZAVOLAJÍ, MAJÍ VOLAT 2 HOD PŘED PŘÍJEZDEM-NEZAVOLAJÍ, PO URGENCÍCH NA ÚSTŘEDÍ DORAZILI PO ČEKÁNÍ CELÝ DEN V 18 H A SAMOZŘEJMĚ, ŽE VOLALI, ŽE UŽ JSOU PŘED DOMEM . . .

OBCHOD JE VÝBORNÝ PO VŠECH STRÁNKÁCH, MOHU JEN DOPORUČIT ! ! ! OSTUDU DĚLÁ DOPRAVCE

• vyhovuje,že jsem si objednala najednou rošta i matrace
    • trochu doprava,pán do dopravy vyložil zboří u dveří, do 8.patra jsem si to musela dopravit sama,pro ženu velmi náročné

OK

Maximální spokojenost,výborná kvalita a taky rychlost dodání,s tím jsme ani nepočítali,perfektní :-).Rozhodně doporučuji

• široký výběr
    • možnost volby libovolného rozměru matrace
    • akce 1+1

česká výroba na přání zákazníka

• Přehledný a kvalitní výběr. Jednoduchý a dobrý konfigurátor matrací.

• Vlastní produkty
    • Nedostatek informací o zboží (u dalších prodejců jsem jich nalezla více - i přes to, že zboží jen prodávají, tj. nevyrábí ho)
    • Málo informací o průběžném stavu objednávky

• Velký výběr za dobré ceny. Možnost změny rozměrů bez příplatku.

• Přímo od výrobce
    • Český výrobek
    • Doprava zdarma
    • Tento produkt se mi líbil a vyhovoval mi
    • Cena produktu byla dobrá
    • Nevím o ničem

Potřebovala jsem zakoupit matraci pro syna a chtěla jsem český výrobek přímo od výrobce.S nákupem nebyl problém, vše perfektně fungovalo,zboží dorazilo v pořádku. Obchod doporučuji.