• nákup z domova
    • zboží vypadá,jako již použité.Vypadlý šroubek,poškrábané.

nejsem spokojena s kvalitou obj.zboží.

Děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato situace mrzí.
    Pravděpodobně se tedy jedná o vadný kus. Zboží nám můžete poslat zpět na naší adresu a my Vám rádi pošleme nový, bezvadný, kus.

Váš Zbožomat.cz

Je s podivem, že se v hodnocení nákupu objevili jen dvě položky,když jsem jich nakoupila deset. Zboží jsem si objednala již v pondělí 10.2. ne 14.2 jak je tady psáno, a dorazilo až za týden tj. 17.2.14 Pokud bych měla zhodnotit jednotlivé produkty...prdící pytlík je úplně k ničemu Slizz Ball, nas který se moje dcera velice těšila nevydržel ani týden, již po dvou hodinách mu praskla síťka, a další den dokonce i samotný obal který pokrýval ten sliz, pokoušeli jsme se to zalepit, asle bylo to k ničemu. Takže další peníze vyhozené z okna, jelikož nemáme možnost osobního odběru, absutně by se nám nevyplatilo zboží vracet a platit další poštovné. Takže abych to shrnula, myslím že tu víckrát už nenakoupím.

Vážený zákazníku,

velice nás tato situace mrzí.
    Rádi Vám na základě telefonického hovoru zašleme nové.
    Věříme, že nyní bude vše již v pořádku.
    Děkujeme.

Váš Zbožomat.cz

zbozi dorazilo rozbite. jednalo se o 2 drzaky na telefon do auta. Rozbite byly oba dva. Predpokladam, ze se jedna o chybu v prilis jednoducheho baleni zbozi (chyba eshopu) a potom nesetrne dopravy (dopravce s tim nekde trisknul). Do teto doby mi nedorazily penize zpet, budu rad pokud je brzy odeslete (asi je vse jeste v zakonne lhute).

• obchod by si měl více prověřovat dodavatele výrobků,které nabízí.Výrobek,který jsem zakoupil Gillette Fusion Power břity na holení byl velmi nekvalitní proti stejnému výrobku zakoupenému v jiném obchodě.Zajímavá cena je na úkor kvality.Tato zkušenost mne tak odrazuje od dalších nákupů.

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato nepříjemná zkušenost mrzí.
    Jednali jsme v dobré víře, že se jedná o kvalitní zboží. Nyní jsme udělali vše pro to, aby stejná situace již nenastala.
    Rádi Vám nabídneme za tuto nepříjemnost kompenzaci.

Váš Zbožomat.cz

Žiletky jsou nepoužitelné.Velmi nekvalitní.

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato nepříjemná zkušenost mrzí.

• Prodává padělky.

Obchod nedoporučuji,koupil jsem gillette fusion power náhradní břity 4ks a je to padělek.

děkujeme za Váš názor.
    Tato zkušenost nás velice mrzí.
    Zboží jsme prodávali v dobré víře, že se jedná o originál, tak jak nám dodavatel sliboval.
    Na základě stížností zákazníků jsme žiletky stáhli z prodeje a už je dále neprodáváme. Tato situace se tedy již opakovat nebude.

Váš Zbožomat.cz

• Má přehledné stránky a kamenné obchody po Praze (na vydání zboží).
    • Zboží jsem si objednala před 10ti dny a nejen, že mi nepřišel ani email s objednávkou, ale zboží také ne...

Obchod bych nedoporučila z toho hlediska - když ve chvíli, kdy potřebujete rychle nakoupit a u zboží stojí "dodáme do dvou dní" (nebo něco v tom rychlém smyslu) a po deseti dnech Vám ještě nepřijde email s obdržením objednávky nebo informacemi, že zboží už je někde k vyzvednutí, nepotěší Vás to a mnohdy to zkomplikuje spoustu věcí. Třeba se to nestává často a je to jen jediný výpadek, který zrovna postihl mě, to se stát může, jen mi tam chybí komunikace a určitě by stálo za tuto "skvrnu" vylepšit. :-)

děkujeme za Váš názor.
    Jak jsme Vám sdělili do telefonu - zboží jsme odesílali na pobočku v den vytvoření Vaší objednávky.
    Je pro Vás stále připravená k vyzvednutí.

Váš Zbožomat.cz

• Jak byste shrnul(a) svůj názor!?

Že už si od vás nic neobjednám a ještě o tom, jak máte špatné zboží napíšu povídku. Doufám, že si ji přečte co nejvíce lidí a celý váš podvodný podnik půjde do kelu ;-)

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato záporná zkušenost mrzí.
    Žiletky jsme prodávali s tím, že se jedná o kvalitní výrobek - tak jak nám sliboval dodavatel.
    Na základě stížností zákazníků jsme tyto žiletky stáhli z prodeje.

Váš Zbožomat.cz

Koupil jsem slevněné žiletky Fujitsu a při holení jsem zjistil že jsou absolutně tupé.Proto zůstanu při používání žiletek Mach 3.Již ze Zbožomatu nechci vůbec nic.Zdravím a přeji hezký den.M. Klouda O-Poruba kyjevská 1225/4.

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato záporná zkušenost mrzí.
    Na základě stížností zákazníků jsme tyto žiletky stáhli z prodeje.

Váš Zbožomat.cz

• nevyhovuje mi ze mi poslete mobil ktery nefunguje

at nakupujou jak chtej. a hlavne at jim prijde kvalytni zbozi.

děkujeme za Váš názor.
    Velice nás tato zkušenost mrzí.
    Mobilní telefony jsme proto stáhli z prodeje.
    Vidím, že jste telefon zaslala již k reklamaci. Peníze jsme již odeslali na Váš účet.
    Věřím, že je nyní vše již v pořádku.

Váš Zbožomat.cz

• špatná komunikace zboží jsem objednala a přišlo až za tři týdny po objednání a žádná správa od obchodu! nulová komunikace

Naprosté sklamání už nikdy nebudu tady nakupovat špatná komunikace zboží jsem objednala a přišlo až za tři týdny po objednání a žádná správa od obchodu! nulová komunikace

děkujeme za Váš názor.
    Při vytváření objednávky jsme neměli všechny položky z Vaší objednávky skladem.
    V e-mailu potvrzujícím přijetí Vaší objednávky jsme Vás informovali o předpokládaném datu odeslání, což bylo 7.2.2014. Vzhledem k tomu, že jste na toto datum odeslání nereagovala, předpokládali jsme, že je vše v pořádku. Objednávku jsme odeslali 6.2.2014.
    Věříme, že je tedy vše tak, jak má být.
    Váš Zbožomat.cz

• Zboží bylo poškozené a komunikace jak řešit reklamaci mizerná.

Nelze než chválit rychlost vyřízení objednávky,ale to je tak všechno.Objednaný sortiment policejní lampa je takvý drek,že si ho nechám na výstrahu,kdyby mě náhodou zase někdy napadlo si něco kupovat mimo kamenný obchod,abych to měl stále před očima a přešla mě chutˇ.Zřejmě máte takových vychytávek víc a proto bych vás svým přátelům nikdy nedoporučil.Svým nepřátelům ovšem velmi rád.

• Levné zboží odpovídající kvalitě.
    • Neinformuje o prodlení nebo nedostatku zboží na skladě, neodpovídá na e-mail dotazy

• přehlednost stránek
    • dobrá komunikace
    • pravděpodobně neprověřuje nabízené zboží

S obchodem žádný problém, s dodaným výrobkem problém velký. Vydržel celý jeden den a pak jsem ho mohla hodit do koše. Výborně uložené peníze. Ráda bych věděla, zda nabízené výrobky také sami odzkoušejí. Pokud ne, měli by. Asi si další nákup dobře rozmyslím.

• nevím
    • posílají neoriginální zboží...kupoval jsem žiletky Gillete Fusion a poté, co jsem se nebyl schopen oholit jsem zjistil, že se jedná o velmi dobré kopie.
    • Měl jsem možnost srovnat s originály, co jsem ještě měl.

nevím

• Obědnala jsem si mobilní telefon s androidem na dvě sim karty. Telefon dorazil sice v pořádku, ovšem bez jakéhokoliv dokladu o ceně, či datumu prodeje. Stál 1889,- a mikde se nepsalo, že je to čínský šmejd, který nemá hodnotu ani 200,-. Češtinu sice má, ale jen z poloviny a celkem pracuje hodně blbě ( přiměřeně kvalitě ) Už v životě si přes internet nic nekoupím a všem známým to budu urputně vymlouvat! S pozdravem Věra Hammerová

Nic nekupovat!!!

• Pokud jednou něco objednám, je nesmysl, abych to objednávala znovu přímo na stránkách obchodu! Tohle je přece věc firmy, která nákup a prodej zprostředkovává, v tomto případě zbožomat.

Špatná informovanost zákazníka.
    Zboží jsem dle pokynů okamžitě zaplatila, ale muselo se objednat v podstatě dvákrát, podruhé na stránkách uvedených na kuponu v příloze, a na ty stránky nebylo možné se dostat, opakovaně hlásily error. Takže zboží mám zaplacené a vlastně neobjednané, ale zaplacené! Super!

Zboží mi bylo přislíbeno do dovou až tří dnů od zaplacení objednávky. Když po čtyřech dnech nic nepřišlo, psala jsem email s dotazem, kdy má zboží dorazit. Asi po čtyřech dnech mi prišel email s oznámením o expedici zboží. Email s odpovědí přišel asi dva dny nato. Kdybych chtěla objednané zboží darovat jako dárek, ani by to nešlo. Zboží přišlo jen v takové igelitové obálce a krabičky byly celé zmuchlané.

• prodej padělků

POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Obchod prodává padělky, které navíc ani neholí. konkrétně to byly Gillette Fusion Power - 4 náhradní břity - cena 279kč. Koupil jsem dvoje balení a můžu to vyhodit !!!!!!!!!