• uvidim az se postavi k nekvalite - snad budu prekvapen kladneáu
    • uvidime

davejte si pozor na cenu nekdy koupite spatne nekvalitni zbozi Obchodemneni pred odeslanim zrejme kontrolovany tech. stav

Vážený pane Hýble,

velice nás mrzí, že jste se zbožím nebyl spokojený.
    Peníze za zboží jsme již zaslali na Váš účet, věříme tedy, že bylo vše vyřešeno k Vaší spokojenosti.

Těšíme se na další nákup.

Váš Zbožomat.cz

• Začal okamžitě spamovat můj mailbox.

Vážený pane Dostále,

stačilo nás kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem, abychom Vaši e-mailovou adresu z databáze smazali.
    Jsme rádi, že objednávka byla vyřízena k Vaší spokojenosti a těšíme se na další nákup.

Váš Zbožomat.cz

• nejsem spokojen s velikostí magnetického zádového kříže Power Magnetic DRX.
    • Dle obrázku v nabídce vypadá že veli kost je na normálního chlapa, ale i pětiletéme by byla malá. Také provedení výrobku, ač vzhledově nápadité, je v prakfickém provedení
    • "fušérské". Podle dodané velikosti bych musel mít alespoň XXXXXXL. Jinak služba zásilkového obchodu Zbožomat je OK.

Nevýhodou tohoto obchodu je to, že dle obrázku a popisu zboží, nelze vybírat. Jsem důchodce a mám dlouhodobé bolesti zad. Nechal jsem se unést obrázkem ajsem zklamán výsledkem. Doporučuji obchod, ale zvažte kvalitu a velikost...cena mnhdy napoví. Já získal zkušeost za dvě stovky.

Vážený pane Hlušičko,

velice nás tato situace mrzí.
    Jak jsme Vám do telefonu sdělili, můžeme Vám za zboží vrátit peníze, nebo Vám můžeme nabídnout jiný produkt.
    Rádi Vám vyjdeme vstříc. Pokud byste se tedy rozhodl svůj názor změnit, kontaktujte nás, situaci určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Váš Zbožomat.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Nakupuje se dobře,ale po rozbalení jsem zjistila že forma je prasklá a to pořádně,po celé délce.Myslím že to se nedá přehlédnout a nechápu jak tohle mohl někdo zabalit a poslat.Navíc balík do ruky si musím vyzvednout na poště,ale to není chyba obchodu.Vracet zboží nebudu,nevyplatí se mi to.Tohle si ale řekne spousta lidí.Už si ale znovu neobjednáme.A nedoporučíme.

vážíme si Vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Tato situace nás velmi mrzí. Věříme, že se již nebude opakovat.
    Na základě telefonátu Vám zasíláme zdarma novou formu. Starou si od nás ponechejte jako dárek.

Váš Zbožomat.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• blízko domova, nemusím na poštu
    • neposílá email o doručení zboží, musela jsem se po 14 dnech doptávat, kde zboží je. obchod nepříjímá platební karty - musela jsem jet do bankomatu pro hotovost

obchod neposkytuje možnost platit kartou
    obchod neposílá mail o doručení zboží, prý má informační mail posílat dopravce; ať je to jak chce, mně nikdo mail neposlal a musela jsem pátrat, jestli se dodávka ztratila nebo někde leží
    paní v obchodě neochotná, doporučila mi, abych příště nakupovala jinde

děkujeme za Váš názor.
    Náš obchod platební karty přijímá. Vy jste si zboží objednala s odběrem v trafice, která karty nepřijímá. Toto, bohužel, není v našich rukou. Stejně tak jako chování prodavačky v trafice.
    Pro příště určitě doporučujeme výběr jiného dopravce - někteří umožňují při převzetí zboží platit platební kartou.
    Váš Zbožomat.cz

• Výrobek nemá návod jak s ním přesně zacházet.

Na obrázku je to jinak nafocené, vypadá jako velké balení a když to přijde, tak je člověk zklamaný.

děkujeme za Váš názor.
    Za nepřiložený návod se omlouváme, poslali jsme Vám jej na Váš e-mail, který jste zadala do objednávky.
    Keratin má objem 50ml, tak jak je uvedeno v textu. Fota jsou pouze orientační. Určitě ale fota změníme tak, aby více odpovídaly realitě.

Váš Zbožomat.cz

zbytečně předražený obchod, dalo by se sehnat v obchodě levnější, není to ve slevě, je to za normální cenu

• není předprodejní kontrola zboží

• šmejdy

Klamava reklama, dostanete zboží ve velmi nízké kvalitě, obchod rozhodne nedoporučuji!!

• Objednané zboží i přes urgenci nedošlo

nedoporučuji

vážíme si Vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Na základě tel. hovoru věříme, že je vše v pořádku.

• pracovnik na odbere v prahe 4 - prazskeho povstzani - nie moc prijemny

vážíme si Vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Za chování pracovníka ve výdejně v Praze se omlouváme. Vzkaz do výdejny vyřídíme a budeme se snažit udělat vše pro to, aby se tato situace již neopakovala.

Váš Zbožomat.cz

• Obdržené zboží bylo nefunkční.

děkujeme za Váš názor.
    Jestliže je zboží nefunkční, zašlete jej, prosím, zpět na náš sklad v Brně. Rádi Vám zašleme nový kus.

Váš Zbožomat.cz

• Kvalita mnou objednaného trička byla podprůměrná.
    • Balvna byla velice tenká, myslím, že se tričko velmi rychle opotřebuje, objeví se na měm díry.

děkujeme za Váš názor.
    V případě, že se Vám tričko nelíbí, můžete jej, samozřejmě, zaslat zpět a vše vyřešíme formou reklamace.

• Žádné.
    • Neserióznost

Nulová komunikace, absolutní propadák v případě že byste z toho chtěli něco použít jako dárek tak vám nedorazí a je za těžko se ozvat omluvit se a podat jakekoliv informace

děkujeme za Váš názor.
    Bohužel netušíme, v čem je problém.
    Zásilku jsme odeslali tak, jak jsme slibovali.

• Rychlost, dobrá komunikace
    • Nefunkční zboží

Rychlá komunikace obchodu, vstřícný přístup, ale NEFUNGUJÍCÍ ZBOŽÍ, zboží ani po výměně nefungovalo, obchod vrátil peníze.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Velice nás tato zkušenost mrzí.
    Uděláme vše pro to, aby se tato situace již znovu neopakovala.

Váš Zbožomat.cz

• nabízí zboží které nejsou schopni v rozumné době dodat

od objednání k dodání asi tři týdny. Napřed pořád nic, a pak mi stále chodily smsky, že zboží je připraveno na prodejně 5dni, 4 dny 3dny.. napřed dloho nic a já taky nejsem na provázku, že když to konečně dodaj mohu ihned vyzvednouz

děkujeme za Váš názor.
    Máte u nás dvě objednávky. Obě dvě objednávky byly odeslány další pracovní den od objednání.
    Předpokládáme, že se, pravděpodobně, jedná o omyl.

Váš Zbožomat.cz

• Nepřehledné stránky-není uvedeno, když není zboží skladem!!!

děkujeme za Váš názor.
    U zboží, které je skladem, je uveden orientační počet kusů, který je skladem.
    Pokud zboží skladem není, není u něj tento údaje uveden.
    I v e-mailu potvrzujícím přijetí Vaší objednávky je uvedené předpokládané datum odeslání.
    Věříme, že Vám tato informace při příští objednávce pomůže.