• Skoro polovina česneku byla snilá

Po rozbalení vše foťte ať nedopadnete jako já neměl jsem sebou telefon a shnilé paličky jsem vyhazovat do kontejneru s Bio odpadem a tak už se nedá řeklamace zpracovat

• POLAMANE

• Zbozi jsem pouzil dle navodu, ale vsechny rizky uschly

Objednal jsem bylinky již v roce 2022 a byli jsme nadšeni, letos (2023) došlo zboží co absolutně neodpovídá ceně ani fotografii na stránkách. Absolutně nedoporučuji nakupovat

• Nekvalitní sazenice

Rhododendron jsem si představovala jako na obrázku bohužel přišla nekvalitní rostlina skoro bez listů

• Pěkně zabalené na převoz
    • Orchidej přišla zmrzlá
    • Obě květiny byly suché

Reakce obchodu ZAZUMi

Děkuji za recenzi. Velice se omlouvám, že Vám dorazilo zboží poškozené.
    Co nevidět Vás budu kontaktovat.

Špatné doručení.

Odlišné barvy jiné v obchodě a jiné na skutečném květináči

• ...zrušení části obj.-..nedodání v avizovanou dobu...

Reakce obchodu ZAZUMi

omlouvám se za zrušení produktu u objednávky. Rostliny zasíláme v té nejvyšší kvalitě. Pokud rostlina není ve 100% kondici zpravidla ji zákazníkovi nezasíláme. Bohužel tato situace vznikla u vaší objednávky, kdy byla rostlina již v odkvětu. Proto jsem vás telefonicky kontaktovala a o situaci informovala.

Kamila Vojslavská ZAZUMi

• Rostlina byla zlomená a neodpovídala deklarované velikosti. Obchod mi nabídl novou rostlinu správné velikosti, ale zůstalo pouze u nabídky......
  • Ze dvou objednaných rymovniku jeden přišel už zvadly a do 3 dni umřel.

• Velmi předražený obchod.

Kanadská borůvka došla v pořádku, v dobrém stavu ale za tu cenu bych jí měla 3x.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Super zabaleno,rychle dodáno, ovšem je tady otázka - špatná fotografie nabízeného produktu klame kupujícího (produkt na fotografii evidentně vykazuje chloupky na stoncích, což je to,co dlouhou dobu sháním, reálně přišel rhipsalis úplně s hladkými stonky, který dostanete koupit na každém rohu).

Reakce obchodu ZAZUMi

děkujeme za zpětnou vazbu. Dle vašeho popisu muselo dojít k záměně při přijímání rostlin na našem skladu. Velmi se omlouvám za způsobené komplikace. Poprosím Vás o zaslání fotografie rostliny na náš e-mail [email protected]. Co nevidět Vás budu kontaktovat.

Kamila Vojslavská a tým ZAZUMI.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rostlina byla silně napadena škůdci. ( svilušky )

• Doručená květina neodpovídá deklarované velikosti, místo vzrostlé květiny mi přišlo koště

Je mi líto, ale v tomto obchodě už nakupovat nebudu.

Dobrý den Jano,

děkujeme za zpětnou vazbu. Moc nás mrzí, že nejste s rostlinami spokojená. Snažíme se vybírat ty nejhezčí rostliny, aby odpovídaly parametrům a fotografiím, které u produktů uvádíme. Stejnou odpověď naleznete i na facebooku, kde jsem Vám na hodnocení odpovídala. Pokud některá z rostlin neodpovídá parametrům, poprosím Vás o zaslání fotografií na náš e-mail [email protected]. Případná reklamace, nebo výměna rostlin pro nás není problém.

• Rychle dodání
    • Zboží mi došlo z půlky vylité

Reakce obchodu ZAZUMi

Děkuji za recenzi. Velice se omlouvám, že Vám dorazilo zboží poškozené.
    Co nevidět Vás budu kontaktovat.

Kamila Vojslavská a tým ZAZUMI.cz

Monstera dorazila polámaná s potrhanými listy,celkově ve špatném stavu.

Reakce obchodu ZAZUMi

Děkuji za recenzi. Velice se omlouvám, že Vám dorazila rostlina poškozená. Rostliny při expedici prochází kontrolou několika kolegů a vždy je odesíláme v nejlepší kvalitě. Na rostlinky používáme speciálně vyrobené ZAZUMI boxy. Technika balení se nám prozatím osvědčila jako nejlepší. Bohužel někdy se může stát, že se při přepravě stane nehoda a rostlina se poškodí.
    Co nevidět Vás budu kontaktovat, abychom spolu vyřídily reklamaci.

Kamila Vojslavská a tým ZAZUMI.cz

• Přeposláno z Polska, ani to nepokropili , suché, bídné, maličké, neduživé.

Dobrý den Jiří,
    děkujeme za zaslanou recenzi, nicméně ráda bych Vás upozornila, že jste si u nás objednal balené sazenice, které jsou v klidovém stádiu. Po zasazení do substrátu konvalinky zakoření a vyrostou zdravé rostliny v té nejlepší kvalitě. U takto dodávaného zboží by závlaha byla spíše kontraproduktivní. Oddenky by v plastovém obale začaly hnít a byli by na vyhození. S polským dodavatelem máme dlouhodobě dobré zkušenosti i kladné recenze od nakupujících.
    S pozdravem Markéta a tým ZAZUMi