• kvalita!!!
    • neskutečná ochota eshopu a paní majtelky

Neskutečná kvalita olejů a všech výrobků. Paní Němcová, je neskutečně příjemná a ochotná paní. Dá se vždy na všem domluvit a po každé dostanu dárek k nákupu, který moc potěší :). Moc díky !

• Ani po měsíci od objednávky a úhradě online zboží nemám.

Určitě nedoporučuji. Objednávka byla dělána dne 12.1., placena ihned online a zboží stále nikde.

• S olejom som spokojná, prvá objednávka mi prišla v poriadku a rýchle, na túto druhú už dlhšie čakám...

na zboží stále čekám a ještě mi nedorazilo....

• Objednaval som arganovy olej pred 9 dňami, no stále nedorazil. Nepríde mi to ako správny prístup k zákazníkovi.

zatial som to len zacala pouzivat, pocula som na to dobre referencie, tak som to chcela vyskusat.

• Rýchle dodanie

• Expresni doruceni. Ten olej je super

Super eshop

• Ďakujem.... Maximálna spokojnosť a rýchlosť.... A ten darček k objednávke že bombaaaa. Ďakujem
    • Nič

• rychlost, spolehlivost, kvalita výrobků

Je skveli a nedam dopustit!

Super. Rychle.

• Nedoručenie tovaru
    • Zlá komunikácia

Tovar objednaný pred mesiacom stále nebol doručený. Po telefonickom kontakte sľubovali doručenie v priebehu minulého týždňa, ovtedy ma však nikto nekontaktoval.

• Komunikace s paní majtelkou
    • Neskutečná kvalita oleje, je to znát po prvém použití!!
    • Bio olej, žádny náhrady a umělé složky

Osobně jsem se nesetkal s lepším eshopem a komunikace s nim. Jediný co, je, že by jsem eshop malinko aktualizoval :-)

• Tovar nebol stále doručený, ani mi nikto neodpovedal na doraz kedy bude doručený.

• Nedochvilnost

Tovar nedorazil ani s darcekom do 20 eur pricom slubovali este dalsi produkt ako ospravedlnenie.

• velmi příjemná komunikace s majitelkou

Velmi příjemná komunikace s majitelkou, balíček měl zpoždění, majitelka rychle zjistila, že ho pošta poškodila a do druhého dne mi poslala nový i s pozorností za komplikace s doručením

• Rychlá komunikace obchodu se zákazníkem, vše vyřešeno k mé spokojenosti

Za mne nakonec vše dobře dopadlo a to díky okamžité reakci obchodu. Takže super!

Objednala som si arganovy olej. Zásielka prišla aj som za ňu zaplatila ale v balíku bolo úplne niečo iné. Nejaká kozmetika biotika. Kontaktovala som mailom predajcu že mi nedoručili to za čo som si zaplatila ale niečo úplne iné. Doteraz sa mi nikto neozval !!!!

Zatím nemohu hodnonit. Zboží jsem si objednala a zaplatila 30.7.2019 a do dnešního dne mi objednávka nedorazila.