Nikdy si tento obchod nevyberu

Zboží ( objednávka č. 2110028996 ) jsem zaplatila na účet dne 18.12.2023 a doposud ( 2.1.2024 ) mi zboží nebylo doručeno a ani mi nebylo oznámeno kdy bude doručeno. Můžete mi dát vědět kdy bude doručeno nebo vrátit peníze ?

příště budu objednávat zboží tam, kde zboží mají opravdu skladem...

Reakce obchodu Záložka.cz

Se zákazníkem jsme byli v komunikaci. To, že je titul v posledních kusech a sejde se na něj více objednávek se bohužel stane. Pán dostal peníze zpět dle dohody. Negativní recenzi nechápeme. Ostatních 70 tis. titulů skladem opravdu je a na eshopu zobrazujeme jen to, co je v počtu 3 a více kusů. Přesto se výše zmíněná situace obvzlášť na konci roku stane.

• Poslali mi jinou věc než jsem si objednal a na e-maily nereagují

Reakce obchodu Záložka.cz

Bohužel jsme žádný email nedostali a ani odstoupení od smlouvy, které lze poslat přímo z eshopu...

12.12. jsem udělala objednávku, 17.12. jsem se emailem dotazovala, kdy bude odeslána. Bylo mi sděleno, že ještě ten den nebo 19.12. Odeslali 20.12. V zasilkovne jsem objednávku vyzvedla a potud bych vše brala s humorem a optimismem. Jenže 23.12. jsem zjistila, že objednávka není kompletní a my už slavili 23. Štědrý večer. Tak jsem jela to co mi chybělo dokoupit do knihkupectví Dobrovský. Po nákupu v knihkupectví mi přišla zpráva, že mám v zasilkovne další balíček. Tentokrát zbytek objednávky. Nikdo mi nesdělil, že budou doposilat. Takže teď mám část objednávky 2x V tomto obchodě už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Záložka.cz

Dobrý den, chápu vaše rozhořčení. Ve dnech před vánoci jsme bojovali jednak s velkou nemocností kolegů na skladě a potom i se softwarovou chybou, která nám neumožňovala přeskladňovat v systému zboží, které máme na tzv paletovém skladě. Vaší objednávky se to bohužel týkalo, my jsme tlačili na pracovníky IT a ti nám dávali termíny, které jsme komunikovali a oni je nesplnili. Omlouváme se, obojí je již dávno vyřešeno. V příštím měsící budeme zavádět slevové kupony a jeden vám pošleme, abyste vyzkoušela, že už opravdu vše funguje.

• Už je to týden a knihy stále nepřišly. Kdo spěchá ať nakupuje raději jinde. Většinou nepíšu negativní hodnocení, ale poslat mi formulář spokojenosti když zboží ještě ani nemám, to je trošku provokace.

Reakce obchodu Záložka.cz

Tato zkušenost nás mrzí, se zákaznicí jsme komunikovali a zboží poslali až po 10 dnech, což je opravdu výjimka. Přikládám komunikaci:
    omlouváme se za prodlení odeslání vaší objednávky. Sklad se potýká s nemocností a částí zaměstnanců v karanténě.
    Tituly z vaší objednávky jsou na paletovém skladě odkud je třeba je pro zabalení přeskladnit. Budeme se snažit objednávku vykrýt v nejbližším možném termínu

• ochotně zajistily vrácení zboží
    • zboží bylo zabaleno takovým způsobem, že mi přišlo poškozeno
    • vubec nezvedají telefon, ani několik dní po sobě
    • oneskorená komunikace obchodu po objednávke

Reakce obchodu Záložka.cz

Zboží bylo zabaleno dobře, bohužel se během dopravy jedna kniha poškodila. Zákaznice psala o vrácení 20.12. a formulář k odstoupení vyplnila 22.12. Reagovali jsme 25.12.. Telefon jsme nestíhali zvedat, protože v tu dobu všichni balili. Ale vše je v pořádku vráceno a peníze zpět proplaceny. :-)

Nic nepřišlo

Reakce obchodu Záložka.cz

Zboží bylo objednáno s platbou kartou - platba však nebyla provedena, proto nebyla objednávka vykryta.

• Dlouhý termín dodání.Objednano v PONDELI dopoledne a i přesto obchod garantuje že pokud bude objednávka zaslana do 13.hod nasledujici den bude zboží doručeno,přišla mi knížka az v PATEK!!!!

• 11 dní od objednání a zboží dosud nedorazilo !

NEDOPORUČUJI ! 11 dní od objednání a zboží dosud nedorazilo !

• dlouhá lhůta dodání

Obchod nedoporučuji, doba doručení byla extrémně dlouhá.

• Dlouhé čekání na zboží...už čekáme 11 den od nákupu a zboží zatím nedorazilo...

• dlouhá doba doručení

Dlouhá dodací doba.

• Cena doruceni
    • Moje objednavka se dostala “do chyb” a nebyla vyrizovana, i kdyz byla zaplacena. Po urgenci doslo k naprave. Pri preprave doslo k poskozeni zasilky, nastesti obsah neutrpel ujmy

Zbozi v poradku, seslo se par chyb pri vyrizovani

Its been 11 days - no goods, no communication.

I always have to pay for delivery for the next day but the goods only arrive after 1 week. now its almost 2 weeks with no goods. I do not recommend.

• Rychle poslani
    • Spatne fungujici produkt
    • Firma nekomunikuje, neodpovida na postu
    • Tezke neco vratit

Vyrobek prisel rychle, ale je uplne nepouzitelny, nema odtokove kanalky, ktere jsou velice dulezite a vsechno v nem diky tomu hnije.
    Zatim se mi firmu nepodarilo kontatovat, na emaily neodpovida, na telefon se nejde dodelat, ale to pisi I na svych strankach.

Reakce obchodu Záložka.cz

Na mail zákaznice jsme reagovali následující pracovní den. Dnes (po 3 dnech) jí byl odeslán štítek pro vrácení zboží přes Zásilkovnu. Produktu jsme prodali několik desítek a jedná se o první reklamaci.

• Není popsán rozměr knížky a můžete být nemile překvapeni, že místo normální knihy vám přijde mini knížečka.

Hru som objednala stvrtok pred 13, pretoze na stranke maju uvedene, ze ked ju objenate do 13, na druhy den ju mate. Bol to jediny dovod, preco som to tam obejdnavala. Este som tam volala, aky sposob dopravy si mam vybrat, aby mi to v piatok prislo. Ani v piatok nebola hra odoslana! Az v pondelok mi prisiel mail zo zasilkovny (kedze tento sposob dopravy mi odporucili), ze zasielka bola prevzana na dorucenie. Hru som si vyzdvihla v utorok. A to som ju potrebovala mat v piatok! Uz nikdy!