• Moment prekvapeni:)

Kdo ma rad zdravou stravu a rad objevuje nove chute, zajici v krabici Vas svym konceptem urcite potesi!

• Individuální přístup při potravinových alergiích i jiných stravovacích omezeních

• díky překvapení v krabici máme doma Vánoce každý měsíc :)

skvělá myšlenka, skvělé výrobky, vždy se doma těšíme na novou krabici

• Skvělý obchod plný kvalitních potravin a především nových chutí. Skvělé ceny.

Skvělá věc tihle zajíci. Pokud se nebojíte vyzkoušet něco nového, nové chutě, vesměs zdravé potraviny a máte rádi překvapení :-) Mám na cestě asi 7. zajíce a moc se těším. Ke krabičce si vždy přihodím něco z e-shopu a poštovné neplatím. Z celého tohohle projektu je cítit, že majitelé jsou srdcaři a nedělají to jen pro peníze, což je v dnešní době zázrak a moc jim fandím. V samotném zajíci tedy dostanete cca 5-6 zajímavých potravin i s recepty a doprovodným dopisem, kde je milé povídání a něco o tom, co je v krabici, od jakých firem a jak vznikly. A pokud máte i tak strach, nebojte, vždycky před uzávěrkou chodí nápověda - co asi bude v krabičce, dle toho můžete usoudit jestli se trefí do chutě, či nikoliv. Protože né všechno má každý rád. Na druhou stranu v úvodním dotazníku můžete napsat jestli jste bezlepkář, vegan, nebo máte nějakou alergii, či něco nesnášíte. Zajíci rádi vyhoví :-) A další plus je samotná krabička, je moc pěkná, designovka, schovávám a nevyhodím :-)

• vše

super

• pohodlný nákup z domova

• Kvalitní produkty ve vyšší ceně než se zaplatí za balík.
    • Krásně zabalené v hezké krabici.
    • Napětí co příjde.
    • Žádné jsem zatím nezaregistrovala

Super nápad, vše spolehlivě dorazí. Je to i skvělý dárek pro známé.

• výhodná cena
    • super balení
    • byl mi přibalen dárek :)

Dobrý

super!

• dobrá cena
    • zboží skladem
    • zajímavý sortiment
    • zatím nemá, byl to první nákup

doporučuji, objednávka bleskově vyřízena a odexpedována, jen příště místo PPL zvolím Českou poštu, protože s PPL se domluvit vyžaduje pevné nervy.

• zboží, které jinde není nebo se špatně shání, dobré ceny
    • občas zlobí dodání přes českou poštu

spokojenost, doporučuji

• sortiment
    • přehlednost
    • -

• zajímavá nabídka objednávky naslepo, skvělý nápad mimochodem
    • neobvyklý sortiment zdravých potravin

obchod doporučuji, krabička jako překvapení nebo dárek pro radost je skvělý nápad, zabalený v krásné krabici,
    platba i doručení absolutně bez problémů

• Mohu vyzkoušet různé potraviny a díky přiloženým receptům vím i jak je zpracovat, díky tomu se nebojím tolik experimentovat.. například mouka gofio se díky zajíci stala základní surovinou v me kuchyni.

Skvělý nápad, který mě ihned zaujal. Pokud si člověk chce rozšířit obzory, nebo vyzkoušet nové a zdravé potraviny, tak doporučuji. Za mě i velké plus za přiložené recepty, díky kterým vím co a jak péct, případně jsou dobrou inspirací. Také se mi líbí i fakt, že v každe krabici bylo něco od českeho dodavatele a vždy jsem byla mile překvapena. A k tomu všemu, člověk dostane i boží krabici :)

Jen tak dál!

• kvalitní potraviny v atraktivním praktickém obalu

• Je skvely! Predevsim mam rada moznost koupi i dobrot z minulych vydani!

Za me vzdy spokojenost, ale kazdy si to musi vyzkouset sam ;)

• Vždy se těším na novinky, které dostanu. Jsou to věci, které bych si sama nekoupila, protože nevím, jak je využít. Je úžasné, že přidáváte návod, případně recept.
    • Zajíc vždy chodí druhé pondělí v měsíci a pokud je pondělí ještě konec měsíce, přijde až téměř po třech týdnech. Preferovala bych časnější dodání.

Jsem velice spokojená. Vždy se těším na překvapení, které mě čeká.

Zajíci jsou skvělí, vždy jsem byla obsahem krabice příjemně překvapena.
    Sortiment eshopu se rozšiřuje a nabízí spoustu zajímavých pochoutek.
    U objednávky z eshopu připojené k objednávce zajíce v krabici je poštovné zdarma.

• Překvapení a kvalitní potraviny.