• Špatně označené zboží,konkrétně u Mixit měli napsáno 160g ve skutečnosti 150g :-(

Reakce obchodu Zajíci v krabici

promiňte, za tuto skutečnost. Pravděpodobně výrobce změnil gramáž a neupozornil nás na to. Děkuji za pochopení.

• super přístup
    • neotřelé produkty
    • zatím jsem nic nenašel

Myslím, že pro lidi co mají rádi kvalitní potraviny a férový přístup by měl být tento obchod jasná volba.

Objednávala jsem šampon 500ml, dorazily mi 2 ks ve 250ml, takže jsem neřešila...maminka po rozbalení dárku zjistila, že jedna lahvička má datum spotřeby do 1/2017, takže to bylo cíleně posláno takto ve dvou kusech, aby se jednoho zbavili snáze, jinak by neprodali...Kažopádně mě to mrzí, byl to dárek a toto by se nemělo stávat. Za mě už si znova neobjednám.

• různý výběr zboží
    • přijatelné ceny

obsah krabice byl milým překvapením. Bohužel kvůli absenci jednoho produktu došlo ke zdržení dodávky, ale to se dá v tomto období pochopit. Uvítala bych však lepší informovanost o dodávce.
    Zatím jsme všechno neochutnali, ale kaštany jsou bezvadné.

• Originalni napad

• vždy mě něčím překvapí
    • kvalita výrobků
    • recepty
    • možná ne všichni se zajímají o zdravou výživu

s obchodem jsem naprosto spokojená :)

• Ukryté potraviny

Myslím, že je to super nápad, poslat v balíčku věci, které by si člověk jen tak nekoupil. A jako plus jsou tam i artčky s recepty :-)

• Nedostatočná informovanosť.

V prípade ak obchod ponúka nejakú výhodnú akcia, napríklad poštovné zadarmo, podľa pracovníka obchodu, vždy sa treba ešte informovať ohľadne akcie, pretože neuvádzajú všetky podmienky pre získanie výhodnejšie ceny a podobne. Napriek tomu, že obchod si priznal chybu, chcel aby som uhradila poštovné.

Reakce obchodu Zajíci v krabici

Dobrý den paní Korábová,

Vaše reakce nás mrzí. A to zvláště v případě, že jsme po telefonické domluvě s Vámi uznali naši chybu a zboží Vám zaslali ve smluveném termínu a to s poštovným zdarma. Není potřeba se pokaždé informovat, jak uvádíte. Jednalo se o speciální akci Den dopravy zdarma, kdy byla stanovena nižší hranice pro bezplatné poštovné, bohužel doručování na Slovensko nás vychází dráže a tak jsme zaměřeni hlavně na české zákazníky a na Slovensko zasíláme dle rozvrhu na eshopu v záložce "Jak nakupovat". Dobrá zpráva pro Vás je, že od března se chystáme zapojit nového přepravce, kde obsluhování a cena přepravy bude pro slovenské zákazníky mnohem zajímavější.

Děkujeme za Váš komentář, věříme, že nás posune blíže slovenským zákazníkům.

• zdravé výrobky za super ceny
    • přehledný e-shop
    • skvělá komunikace

Rozhodně bych doporučila jak samotné Zajíce v krabici, tak i doplňkový e-shop, kde si člověk může nakoupit co chce. Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jinak jako dopravce Česká pošta nic moc...

• Kvalitní potraviny.
    • Nenašla jsem.

Vřele doporučuji.

• sortiment, cena, originalita

• Objednala jsem na měsíc listopad,zatím ještě nedorazilo až 14.11. odesílají.Posílám to jako dárek,tak věřím,že budou spokojeni
    • nevím

ok

• líbí se mi měsíční box, většinou bývá příjemným překvapením (vyjíměně nám v něm něco nechutná)
    • K dnešnímu dni mají v nabídce 5 měsíců prošlou tyčiku za 20kč - PĚT měsíců po expiraci sleva 50%!
    • Ze dvou dóz s mrazem sušeným ovocem měla jedna spotřebu za 2 měsíce a druhá za 6 měsíců, kdybych si zboží vybírala osobně to s kratší lhůtou bych si nevybrala. Vadí mi, že u zboží není napsán i datum spotřeby (vyjímkami jsou věci procházející) protože se v obchodě rozhoduji i podle něj.

Ze zajíců mám smíšené pocity. Líbí se mi myšlenka boxu se zdravým překvapením. Jsem nadšená z některých konkrétních výrobků i těžko sehnatelných značek (v ČR). Zároveň mi vadí styl prodeje extrémně přošlého zboží. Sleva 50% u pět měsíců prošlého zboží mi přijde neadekvátní.

• zajica v krabici
    • nie je prehladne vysvetleny nakup zo Slovenska. treba to na stranke dlho hladat. ked si chcem k zajicovi prihodit zbozi z eshopu, tak vidim len CZK a ako sa cena prepocita na EUR sa dozviem, az ked potvrdim objednavku a pride mi email s detailom platby.

Zaujimava ponuka tovarov a moznost kupit si prekvapenie v podobe zajica v krabici a takto ochutnat mozno aj to, co by sme normalne nekupili alebo to nepozname.

• Princip jejich byznysu - překvapení. Objednáte, zaplatíte a netušíte, co vám přijde. Ale ještě nikdy jsem nebyla zklamaná.
    • Neshledala jsem dosud žádné.

Zajíce v krabici objednávám téměř pravidelně, baví mě princip překvapení. Skvělý nápad, skvělé, zajímavé, kvalitní potraviny.

• krásné balení, produkty dle mého

SUPER

• zdravé potraviny, doplňky
    • nemám zkušenosti, je to první nákup
    • jeden sáček se sypal

po první zkušenosti nemám důvod napsat cokoliv negativního

• uzasny pristup, komunikacia, dobroty, prekvapenia

• Zajimavy, siroky sortiment.

• Přátelská komunikace jak po telefonu tak po mail pro nové zákazníky s kondtruktivním řešením.