• Sortiment

• široký výběr
    • -

super

Překvapení

• Zboží bylo zlevněno o 7 Kč z důvodu "blížící se doby minimální trvanlivosti", avšak dorazilo zboží, které bylo prošlé již 2 měsíce.

Reakce obchodu Zajíci v krabici

Za tuto záměnu se omlouváme, měli jsme tou dobou zlevněné dvě šarže.Obratem jsme však zaslali správná balení a vše by tedy mělo být v pořádku.

• Rychlost a skvělá komunikace

• Zajímavé zboží s překvapením, skvělé jako dárek.
    • nevím

Ideální pro ty, kteří rádi zkouší nové a zdravé potraviny a taky se nachávají překvapit...sama jsem dostala jsko dárek a každý měsíc jsem se už těšila na novou krabici a vymýšlení, na co její obsah využiji;)

• Je super
    • Žádné

Vše OK

• Moment překvapení

• Jsem časově vytížený člověk. Nemám čas sledovat, kde jaká menší firma představila nový výrobek. Dále nemám přehled o kvalitě potravin. Zajíc v krabici mi nabízí vše na jednom místě. S jeho cenovou politikou mi dává finančně velmi dostupný nástroj díky kterému ochutnám opravdu široké spektrum potravin napříč trhem. Dále se mi líbí, že někdo hlídá za mě, co to vlastně jím. Jako one more thing hodnotím velmi milé retro balení zásilky.
    • Jako mnoho dalších lidi jsem uživatel mobilního iOS systému. V jeho nativním prohlížeči Safari se vaše stránky a jejich formulářová okna zobrazuji často velmi nekorektně. Jednu objednávku jsem již takto neprovedl, neboť jsem si na poslední chvíli vzpomněl že chci objednat "zajíce" kamarádce, ale bohužel jsem byl na cestě a k počítači jsem se nedostal. Pozn: Na mém macbooku v safari se vaše stránky zobrazují zcela bezproblémů.

Viz. odpověď na otázku: "Jaké hlavní výhody podle Vás obchod nabízí?"

• Úžasné a zdravé potraviny

Nápad na zajíce byl prostě skvělý. Pamatuji se na svou první krabičku, která byla hned někdy na začátku zajíců. Byla jsem z ní absolutně nadšená.
    Mají pravdu, někdy se prostě stane, že se člověk chce zdravě stravovat, ALE vleze do zdravé výživy a absolutně neví, co jsou potraviny zač a hlavně, co s nimi :)

• Ojedinělý moderní koncept.

• Dobrá komunikace
    • Žádné nevidím

• kvalitní produkty
    • překvapení, co v krabičce přijde

vždy objednám ke krabičce i něco z e-shopu = bez poštovného
    objednala jsem krabičku jako dárek a mělo to úspěch

• Sortiment zboží mi vyhovuje, zejména bilkovinovy večerní chléb a ajvar, vše přírodní, chutné
    • Zapomněli mi poslat jednu kaši, po telefonu slíbili, ze ji pošlou s další objednávkou. Čekala bych, ze ji zašlou obratem

• Prehlafna stranka
    • Novinky

Odporucili mi ho známi

• potravinove alergie a omezeni u Zajicu neni zadny problem
    • prvne jsem objednavala Zajice jako darek - vsechny zpravy, emaily o doruceni zbozi chodily mne, nikoli obdarovane, takze kdyz potrebovala zmenit den doruceni, musely jsme zpravy preposilat. Na Zajice jsem zaslala email s zadosti, aby tyto info sly rovnou obdarovane, neodpovedeli a sms a emaily dal chodily mne.

neotrela myslenka, kvalitni produkty, akceptace potravinovych omezeni/ preferenci, jeste vychytat ta infa o dorucovani, pokud porizujete jako darek a Zajici nebudou mit chybu

• Pestrá nabídka zajímavých produktů. Jak hotových rovnou ke snědení, tak například muk na pečení.

• Dobré ceny za výrobky, které potřebujete při Dukanově dietě.

• nedá se specifikovat jedna hlavní výhoda, ten obchod je celý hlavní výhoda - jeho nápad je vynikající

Kdo má chuť objevovat na svůj stůl něco nového, najde to v překvapujících krabičkách i s návodem, jak se to jí a kde a jak se to vyrábí.

• Skvela komunikace se zakaznikem.

Skvely napad a s vybornym provedenim. Hodne stesti. Dekuji