• Slušný výběr
    • -Navzdory slibovánému termínu 1-3 dny, dorazilo zboží za 9 dní
    • -Objednával jsem vázu k dýmce, na to že stála necelých sedm set a nikdo na jejich stránkách nepsal nic o druhé jakosti, má víc něž dost kazů a vnitřích prasklinek, to jak vypadá vzor pomalování bych osobně neřešil, nicméně ani ten není bez chyby

Objednal jsem zde právě proto, že měli vhodnou velikost hrdla k mé dýmce, což ne každý obchod měl s jinými než jednobarevnými vzory.
    Po druhé od nich objednávat nebudu, neb nevidím důvod k tomu, abych musel na zboží čekat 3-9x déle něž je udáváno, takhle i když jsem počítal s rezervou, musel jsem začít řešit náhradu jinak.

• Dobry vyber
    • Tovar som objednal 17.6 a dodnes nebol doruceny.
    • Neda sa im dovalat ani e-mail im nefunguje.

Cakal som lepsie sluzby.

• -přehlednost
    • -kvalita
    • -výhodné ceny

-určitě doporučuji pro všechny co propadli světu vodních dýmek

• - dobrá cena
    • - rychlé dodání
    • - dostupnost skladem
    • - výdejní místo je zpoplatněno, i když je ve stejném městě jako sídlo společnosti
    • - nákup byl proveden podle popisku u zboží (součástka na konkrétní typ vodní dýmky), ale bohužel se jednalo o špatný rozměr

- příjemné jednání, i když zboží vracím
    - mrzí mě, že jsem věřila popisku, který neodpovídal skutečnosti
    - jinak ale solidní obchod, snaží se vyjít vstříc

• Škoda malého sortimentu v nabídce, jinak by byla objednávka určitě větší
    • dříve možnost osobního odběru v Brně

Zboží bylo skladem, ale i přes to dorazilo později než z druhého obchodu kde jsem měl nákup několika položkový (trochu jsem na objednávku spěchal, v jiné situaci byl termín dodání běžný), váza je trochu oprýskaná ve spodní části a část těla (trubka ve váze) byla zevnitř evidentně čištěna a byla v horní straně olezlá rezem. Zboží ale reklamovat nebudu, ve finále jsou to drobnosti kvůli kterým takové papírování a čekání nestojí.

super zkušenost, vše v pohodě, rychle a v pořádku

• Při nedodržení dodání mě kontakovala operátorka s informací a omluvou.
    • Chybné informace o skladových kusech zboží. Následně nedodržení termínu doručení a dále bylo nutné změnit objednávku z důvodu nedostupnosti objednaného zbož..

Propojení e-shopu se skladem by mělo fungovat jinak, aby objednávající nebyl uváděn v omyl. Dobrá komunikace s obchodem.

• kvalitní pěkné zboží
    • nevím

všechno dorazilo uplně v pořádku kromě tedy, že v popisu produktu slibují k vodní dýmce co jsem si koupil ještě jeden ventil pro nasazení druhé hadice na kouření, který ale přiložen nebyl..jinak vodní dýmka krásná a za dobrou cenuá

• Dobrý výběr vodních dýmek a tabáku

• Velký výběr
    • Přehlednosí
    • Kvalitní zbožé
    • Chybějící popisy u některých předmětů

Rozhodně doporučuji

• Velký výběr sortimentu
    • Zboží nebylo posláno vše najednou, stále čekám na zbytez, nicméně je na ceště

obchod je solidní doporučuji ale chvilku si počkáte

• dobré ceny zboží je celkem kvalitní

Obchod je dobrý, má dobré ceny a širokou nabídku. Zboží dorazilo dobře zabalené a v pořádku. Doporučuji tento obchod

• Poslani "balicku" v hodnote tisic korun hozene jen v igelitovem sacku, bez jakehokoli zabezeceni? To bylo velke zklamani. Zbozi ponicene... Priste se asi rozhodnu pro jiny obchod... Jinak jsem byl drive vzdy spokojen

Vodní dýmka dorazila v pořádku. Jdinou výtku mám k barvě, která se snadno sloupne. Ale to mě až tak nemrzí.

Balík dorazil otevřený, absolutně pomačkaný což je ale pravděpodobně chyba ČP, na poště mi sdělili, že balík byl špatně zabalen odesílatelem. Zboží uvnitř naštěstí nebylo poškozené.

K vodnici jsem objednal i dvě krabičky Al Fakher Golden tabáku, které mě docela zklamaly protože datum experice je září 2013.

Vodnice byla v pořádku, jen budu muset asi trosku poladit gumové těsnění, které moc netěsní.

velice ochotní v předvánočním spěchu a super komunikace ..

• Nákup z pohodlí domova
    • Velký výběr
    • Zatím o žádných nevím

• nízké ceny, spoustu novinek, kvalitní zboží
    • časté velké změny v sortimentu

Jedině doporučuji.

• Velký výběr zboží, zejména tabáků
    • Malý výběr vodních dýmek se dvěma šlauchy

Tento e-shop jsem vybrala, protože měl jako jediný vodní dýmku, kterou jsem hledala, nižší ceny u ostatních vodních dýmek než některé jiné obchody a velký výběr zboží.