• Prvni nakup a spokojenost

• do druhého den zboží bylo připraveno k odběru

• Vstřícnost

• přehlednost webu
    • zboží skladem

• Žádná reakce ze strany obchodu na objednávku.

Těžko soudit, bez reakce obchodu.

• Příjemná obsluha

• Rychlost vyřízení objednavky

rychlá a spolehlivá dodávka, dobrý sortiment

• rychlý a byl jsem spokojený

So ženou sme riešili projekt zahrady, ktorého súčasťou malo byť jazierko. Tak sme začali hľadať a vyskočilo na nás na heuréke jedno, ktoré nás oslovilo jak veľkosťou tak cenou. Tá cena nám prišla tak prijateľná, že sme si povedali, že urobíme radosť sebe aj rodičom ( aspoň už nebudú museť každý rok kupovať nový bazén ). V piatok som objednal jedno ja, druhé žena, objednávka bola potvrdená s tým, že nám má doraziť do stredy. Medzitým však volala mojej žene pani s firmy Small lake s oznámením, že nám bude objednávka stornovaná, že sa stala nejaká chyba, že aj neznalému by mohlo byť jasné, že za takúto cenu nám to nemožu predať, že nám to ani nemožu do stredy doručiť ( jak bolo uvedené v objednávke ), však sa to musí zkompletovať...nechápal som. Ešte vrámci tohoto hovoru nám obom bola objednávka stornovaná bez akéhokoľvek ospravedlnenia sa. V zhľadom k tomu, že nemám žiadnu skúsenosť a som neznalý, tým pádom nemám povedomie o tom, koľko také jazierko v skutočnosti stojí, napísal som mail s otázkou, z akého dovodu došlo k stornu. A predstavte si, vysvetlenie do dnešného dňa žiadne, teda jedine od právnika, pretože firma Small lake nadobudla dojmu, že sa domáham dodania za cenu, ktorú mali na internete. Lenže ja sa celú dobu domáham jedine vysvetlenia, odpovede a možno aj trochu slušného chovania, keď už sa tá chyba stala. Bohužial takéto jednanie, ignorácia sa stáva stále častejším javom, takže som vlastne dnes rád, že nepodporím niekoho, kto sa chová k potencionálnemu zákaznikovi takýmto sposobom.

Zakoupené jezírko na eshopu (potvrzená objednávka), bylo stornované ze strany obchodu. O stornu jsem byla informována až poté, bez jakékoliv omluvy. Na eshopu byla špatně uvedená cena a z toho důvodu mi byla objednávka stornována. Mailem jsem vyjádřila nesouhlas s tímto jednáním, z firmy se mi nikdo neobtěžoval odpovědět, přišla mi pouze zpáva od jejich právního zástupce, že i jako osobě neznalé muselo být zřejmé, že se jedná o chybu ceny. Takže eshop může udělat chybu, ale to je v pořádku. Nakonec je chyba na straně Vaší, jelikož nejste odborník na jezírka a nevíte co kolik stojí.

Reakce obchodu Small lake

Vážená paní, Vaše recenze nás mrzí, ale snažili jsme se Vám celou situaci vysvětlit a vy jste stejně trvala na dodání zboží, proto jsme museli přistoupit na storno objednávky (kolegyně objednávku stornovala během telefonického rozhovoru s Vámi) a odpověď od právního zástupce jelikož jste na dodání trvala, začala argumentovat čísly zákonů a dohoda evidentně nebyla na místě. Přeci jen když zboží normálně stojí 161100kč tak je pochopitelné že ho nejde prodat za 16100kč, byt ano chyba v ceně byla na naší straně a za to se Vám omlouváme. Navíc jste této chyby využila i s manželem který si rovněž objednal to samé zboží a také trval na dodání.

po telefonickém dotazu mi byla doručena polovina zboží,opětovné telefonické dohady,poté zboží dorazilo

Vstřícný přístup, rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost, rozsah sortimentu

• komunikace zatím není

• žádná komunikace,nereagují na telefon ani na email

dodání do 5 pracovních dnů nefunguje

• Prehlednost, rychlost

• - na zboží označené skladem čekáme již 14 dní

• Zboží které se jevilo na webu jako skladem, nedorazilo ještě 10 dnů po objednání. Přišla mi sice zpráva, že zboží je "skladem" u jednoho z dodavatelů ( zřejmě v Číně ), ale že bude do 5ti dnů na cestě. Nějak to neklaplo...