• v eshop: Skladem ale není

• Při vytváření objednávky eshop tvrdil, že do 3-5 dnů bude objednané zboží odesláno. Je to 10. den a nic.

Zboží ve skutečnosti nemají, slibují ho dodat do pár dní a ani po 10 dnech nic.

• po zjištění,že nemají to co jsem objednal sami stornovali objednávku.

asi by to chtělo větší kontrolu při naskladnění zboží

• Neobtěžují se upozornit na nedodržení inzerované lhůty dodání.

• Žádná reakce ze strany obchodu na objednávku.

Těžko soudit, bez reakce obchodu.

So ženou sme riešili projekt zahrady, ktorého súčasťou malo byť jazierko. Tak sme začali hľadať a vyskočilo na nás na heuréke jedno, ktoré nás oslovilo jak veľkosťou tak cenou. Tá cena nám prišla tak prijateľná, že sme si povedali, že urobíme radosť sebe aj rodičom ( aspoň už nebudú museť každý rok kupovať nový bazén ). V piatok som objednal jedno ja, druhé žena, objednávka bola potvrdená s tým, že nám má doraziť do stredy. Medzitým však volala mojej žene pani s firmy Small lake s oznámením, že nám bude objednávka stornovaná, že sa stala nejaká chyba, že aj neznalému by mohlo byť jasné, že za takúto cenu nám to nemožu predať, že nám to ani nemožu do stredy doručiť ( jak bolo uvedené v objednávke ), však sa to musí zkompletovať...nechápal som. Ešte vrámci tohoto hovoru nám obom bola objednávka stornovaná bez akéhokoľvek ospravedlnenia sa. V zhľadom k tomu, že nemám žiadnu skúsenosť a som neznalý, tým pádom nemám povedomie o tom, koľko také jazierko v skutočnosti stojí, napísal som mail s otázkou, z akého dovodu došlo k stornu. A predstavte si, vysvetlenie do dnešného dňa žiadne, teda jedine od právnika, pretože firma Small lake nadobudla dojmu, že sa domáham dodania za cenu, ktorú mali na internete. Lenže ja sa celú dobu domáham jedine vysvetlenia, odpovede a možno aj trochu slušného chovania, keď už sa tá chyba stala. Bohužial takéto jednanie, ignorácia sa stáva stále častejším javom, takže som vlastne dnes rád, že nepodporím niekoho, kto sa chová k potencionálnemu zákaznikovi takýmto sposobom.

Zakoupené jezírko na eshopu (potvrzená objednávka), bylo stornované ze strany obchodu. O stornu jsem byla informována až poté, bez jakékoliv omluvy. Na eshopu byla špatně uvedená cena a z toho důvodu mi byla objednávka stornována. Mailem jsem vyjádřila nesouhlas s tímto jednáním, z firmy se mi nikdo neobtěžoval odpovědět, přišla mi pouze zpáva od jejich právního zástupce, že i jako osobě neznalé muselo být zřejmé, že se jedná o chybu ceny. Takže eshop může udělat chybu, ale to je v pořádku. Nakonec je chyba na straně Vaší, jelikož nejste odborník na jezírka a nevíte co kolik stojí.

Reakce obchodu Small lake

Vážená paní, Vaše recenze nás mrzí, ale snažili jsme se Vám celou situaci vysvětlit a vy jste stejně trvala na dodání zboží, proto jsme museli přistoupit na storno objednávky (kolegyně objednávku stornovala během telefonického rozhovoru s Vámi) a odpověď od právního zástupce jelikož jste na dodání trvala, začala argumentovat čísly zákonů a dohoda evidentně nebyla na místě. Přeci jen když zboží normálně stojí 161100kč tak je pochopitelné že ho nejde prodat za 16100kč, byt ano chyba v ceně byla na naší straně a za to se Vám omlouváme. Navíc jste této chyby využila i s manželem který si rovněž objednal to samé zboží a také trval na dodání.

po telefonickém dotazu mi byla doručena polovina zboží,opětovné telefonické dohady,poté zboží dorazilo

• komunikace zatím není

• žádná komunikace,nereagují na telefon ani na email

dodání do 5 pracovních dnů nefunguje

• - na zboží označené skladem čekáme již 14 dní

• Zboží které se jevilo na webu jako skladem, nedorazilo ještě 10 dnů po objednání. Přišla mi sice zpráva, že zboží je "skladem" u jednoho z dodavatelů ( zřejmě v Číně ), ale že bude do 5ti dnů na cestě. Nějak to neklaplo...

• objednávka v pořádku a rychle vyřízena
    • bohužel přípravek nefunguje, řasy rostou dál.

• zboží uvedené jako skladové skladem není

• zboží bylo klamně avizováno jako skladem

• Dlouhá doba dodání

Dlouho čekáme na zboží a mezi tím se nám udělala řasa v jezírku a denně přibývá jsme dodací lhůtou zklamáni, přišla vyplnit recenze a zboží stále nikde.

dopravce

• Asi jen to, že v den vyzvednutí zboží bylo hezké počasí.
    • Co se týče dodání čerpadla, tak to bylo v krabici a na tom není co zkazit. Problém nastal ve chvíli, když jsem měl převzít druhou část objednávky a to jezirkovou hadici o průměru 32mm. Prodejcem mi byla uříznuta hadice o průměru 1 coul, tedy cca 25mm. Na můj dotaz, zda si je opravdu jistý, že je to správný průměr, vyndal prodejce šupleru a začal přede mnou měřit vnější průměr zvlněné hadice. Došel k číslu cca 30mm a řekl mi, že to je skoro 32mm a tedy je ta správná hadice. Já jsem namítal , že průměr hadice se měří uvnitř, tedy vnitřní průměr a ne vnější. Řekl jsem mu, že chci hadici s vnitřním průměrem 32mm, tedy 5/4 coule. Prodejce odběhl a uříznul mi tedy hadici, kterou já jsem chtěl. Mé zděšení bylo završeno tím, že po mě chtěl doplatek jako za hadici, která je o průměru 38mm a že dle jejich údajů je 32mm jedna coule. Neměl jsem čas a sílu se s prodejcem dohadovat o tom, co znamená coule, nasypal jsem mu do jeho otevřené dlaně hrst drobných, jako rozdíl mezi hadicemi a rychlým krokem jsem opustil tyto "odborníky". Ještě pro jistotu jsem si u několika dalších prodejců ověřoval velikost jezírkové hadice o průměru 32mm a všichni vyjma Small lake tuto uvádějí 1 a 1/4 coule, tedy 5/4 coule, tedy 32mm. Příště navštívím Bauhaus, kde mají tuto hadici a 20Kč na metr levnější a rozumí svému řemeslu. Majiteli tohoto obchodu doporučuji přeškolení zaměstnanců na SI soustavu a převody jednotek. Nedokážu si představit, objednat si hadici a nechat si jí poslat domů a pak následně zase řešit zaslání zpět a výměnu atd.

Reakce obchodu Small lake

děkujeme Vám za názor! Vždy si vážíme upřímné zpětné vazby a všichni víme, že je pořád co zlepšovat. Moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost s měřením hadice a omlouváme se za vzniklé potíže. Celou situaci jsme prověřili a proškolili jsme kolegy, tak aby k této situaci už nikdy nedošlo. Pokud Vám toto naše pochybení můžeme vykompenzovat slevou, stavte se u nás na prodejně a vyřešíme to k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

Tým Small lake