• Krásné sazenice, pěkně zabalené. Super

• při minulé objednávce bylo zboží pečlivě zabalené
    • kvalita produktů velmi dobrá
    • eshop přehledný, velký výběr
    • nižší ceny oproti konkurenci

• Výborná komunikace, rychlé doručení sazenic, perfektní zabalení. Musím poznamenat, že do Otic jsme si s manželem jezdili osobně pro kytky a bylinky a byli jsme vždy velmi spokojeni. Nyní žiji na jihu Moravy, tak jsem zkusila řešit zasláním a jsem velmi spokojená. Budu vaše zahradnictví všem vřele doporučovat :-)

• Rychlost,kvalita zboží a kvalita zabalení sazenic.
    • ----

Mám zkušenosti s obdobnými firmami,tato určitě patří mezi ty nejkvalitnější.

• rychlost dodání pečlivě zabaleno

• rychle vyřízená objednávka kvalitně zabaleno včas doručeno. Velké silné rostliny.

• Rychle dodání,rostlinky v nádherném stavu,krásně zabalené.Tento obchod vřele doporučuji.Velka spokojenost.

• Rychlé a spolehlivé jednání , perfektně zabalené, rostliny ve výborném stavu

• Pečlivost balení
    • Kvalita květin

Moje první objednávka květin online. Jsem opravdu spokojená. Vše bylo rychlé, přehledné. Rostliny pečlivě zabalené. Doporučuji!

• Rychlé jednání. Rostlinky byly pečlivě zabalené a nepoškozené. Naprostá spokojenost.

• Zboží bylo perfektně zabalené
    • V pondělí odesláno, v úterý doručeno

Naprostá spokojenost s nákupem

• Rychlost doručení
    • Kvalitně zabaleno

• Pěkné, přehledné stránky
    • Rostlinky krásné, zdravé
    • Vše dobře zabalené

• Rychlost dodání, velký výběr, pěkně zabaleno takže i v těch tropech přišly květiny s vlhkou zeminou

• Přišlo přesně to zboží, které jsem si objednala.
    • Rychlost dodávky, v pondělí odesláno, v úterý dodáno.
    • Rostliny pěkně zabalené
    • Dodání pouze českou poštou

• Vyjadřuji velkou pochvalu. Objednávám rostliny z různých obchodů téměř 25 let a doposud jsem se nesetkala s tak prvotřídní kvalitou jako od Vás. Přišly tak nádherné rostliny, velké, zdravé, některé obalené poupaty, perfektně zabalené. Troufám si napsat, že Starkl by se od Vás mohl učit. Vše jsem nafotila a doporučila svým známým. Ať se Vám vše daří :-). Ráda opět objednám.

• Velmi rychlé doručení , perfektně zabalené , krásné zdravé rostliny s květy

• Rychlé doručení, květiny dobře zabalené. Doporučuji a určitě se k vám zase vrátím.

• Zboží dobře zabalené, rostlinky pěkné, zdravé

• Skvělá komunikace. Zboží pěkně zabaleno. Podrobný popis k rostlinám.