• Rychlé dodání,rostlina pěkně zabalená, krásná s velkým kořenovým balem. příště si určitě zase ráda objednám. Kozderová
    • Žádná

Mohu jen doporučit

• Rychlé dodání.Objednala jsem vícekrát, vždy kvalitní a dobře zabalené rostliny.Doporučuji.

• Rychlé vyřízení a krásně ochráněné rostliny pro dopravu.

Několikátá objednávka a jsem velmi spokojena.

• Rychlé dodání, průběžná informovanost o stavu zásilky, šetrné zabalení, výborná kvalita rostlin (!)

Opakovaná dobrá zkušenost. Obchod doporučuji.

• Velmi pečlivě zabalené
    • dobrá cena
    • rostlinky moc pékné

• velký výběr
    • silné zdravé dobře zakořeněné rostliny
    • pečlivě zabaleno
    • tentokrát nic, oproti minulým letem se kvalita rostlin a balení hodně zlepšilo

Vse v poradku

• Dodávka objednaných rostlin proběhla v naprostém pořádku. Rostlinky vypadají velmi vitálně a mám z nich radost již teď. Jako dodavatele jsem si vybrala PPL a protože kurýra této společnosti již znám, mám jistotu, že objednané zboží mi doveze v co nejlepším stavu, stejně jako objednané kytičky.

Dobrá nabídka, velmi příjemné ceny, poměrně rychlé dodání a objednané rostliny bývají většinou v dobré kondici, takže bez větších problémů rostou a dělají mi radost. Tentokrát se to netýká jedné z vyššich rostlin s modrými kvítky, nevím jak se jmenuje. Ta bohužel dorazila s naprosto vyschlým a napůl vysypaným balem v květináči, takže nebyla zrovna v dobré kondici. Zasadila jsem ji s ostatními a nyní se mohu jen modlit, aby se uchytila a vzpamatovala. Doufám, že se vzpamatuje.

• Velmi pěkný stromek-jabloň,velmi kvalitně zabaleno,sice dražší,ale pokud dobře poroste ok

Rychlá reakce, kvalitně zabaleno, rostliny v dobré kondici.

• výborná komunikace
    • zboží kvalitně zabaleno

velký výběr, rychlé dodání

Doporučuji na základě vlastních zkušeností:
    - Velmi cením přehlednou internetovou nabídku, která mi vždy pomohla vybrat správné rostliny pro správné
    stanoviště, pokud jsem potřebovala některé informace doplnit, vždy jsem okamžitě obdržela radu na chatu
    - Spolehlivé vyřízení mých objednávek v minulých letech i v letošním roce (3 objednávky) Sazenice byly vždy ve výborném
    stavu a správně popsané
    - Závěrem musím ocenit výjimečně ochotnou spolupráci s pracovnicemi prodejního odd. které vždy bezodkladně vyřešily
    moje žádosti týkající se změn v objednávce nebo zajišťování urychlené dopravy, důvod, abych ve spolupráci se
    - zahradnictvím Flos nadále spolupracovala

2.nákup
    Vždy rychle vyřízeno. Rostliny pěkně vzrostlé. Menší dobře zabalený a chráněny před poškozením. Větší rostliny by mohly být lépe chráněny, aby nedocházelo k polamaní listů a větviček.
    Jinak jsem s obchodem velice spokojena. E-shop přehledný, dobré jednání. Nemám žádnou výhradu.

• Jednu hvězdičku za opravdu dobré balení
    • Dodané rostliny mě dost zklamaly
    • Pomalé vrácení peněz
    • Nemá zavedenou službu Ověřeno zákazníky, tudíž si sem recenze může psát kdokoliv
    • Žádný avizovaný návod na pěstování jsem neobdržela

Celkově obrovské zklamání. Nechala jsem se zlákat pěknými webovkami a milionem pozitivních recenzí na heuréce. Raději se podívejte na Zboží.cz, kde už to tak růžově nevypadá. Objednala jsem 12 rostlinek, ať už ta doprava za 149 za něco stojí. Přišel krásný balík, uvnitř plastové balení, ve kterém rostlinky opravdu mohou přijít dobře zabezpečené. O to větší zklamání z toho, co se v balení nacházelo. 2 rostlinky jsem ihned po rozbalení reklamovala, protože bylo do očí bijící, v jak špatném stavu jsou, postupně jsem pak zjišťovala další věci, které mě nakonec vedly k vrácení celého balíku.

Tady přesný popis toho, co mi přišlo:

- 2 violky/macešky v tak katastrofálním stavu, že jsem je ihned po vybalení nafotila a reklamovala, ty by udělaly parádu tak v hororu Tima Burtona, a to jim tím ještě přidávám na hodnotě,

- zbylé 3 violky/macešky povadlé s uschlými listy, ale dle pokynů reklamace na webu to na reklamaci není, nicméně posléze jsem zjistila, že se u dvou už na kořenovém balu tvoří plíseň. Samozřejmě chápu, že u violek/macešek je už po sezóně, ale za 30 nebo 45 Kč/kus jsem očekávala trochu víc,

- begónie vypadala oproti violkám/maceškám hezky, ale bylo na ní asi tak 150 mušiček,

- gazánie - povadlá, listy bez lesku, mnohem světlejší, než jsem zvyklá, ale ta by se asi zachránit dala,

- verbena - zdravá, prostříhaná, což nevadí, jen jsem si nebyla jistá, jestli jde opravdu o sporýše, protože na květníku chyběla etiketa a listy vypadaly jinak, než u sporýšů, co mám doma, ale to může být jen má neznalost,

- minipetúnie - všechny tři kusy dorazily zdravé, ALE 2 z nich mnohem menší než jejich třetí "kamarádka", když jsem se chtěla podívat na kořenový bal, naprosto se mi rozpadl mezi prsty, rostlinky nezakořeněné, nejspíš nedávno přesazené (oproti třetímu kusu, u kterého už kořenový bal držel), tudíž si tak nejsem jistá onou cenou 79Kč/kus,

- ostálka dorazila zdravá, prostříhaná, což nevadí,

podtrženo a sečteno - spokojenost z 12 rostlin u mě byla u tří (snad verbena, 1 minipetúnie, ostálka), což vedlo k vrácení celého balíku, protože jsem už byla znechucená a nechtěla se handrkovat o reklamaci.

Jen nezapomeňte, že pokud budete vracet celý balík, dopravu zpět si hradíte SAMI, což je ovšem v souladu s obchodními podmínkami.

Jako další negativum vidím pomalé vrácení peněz, na které jsem se opakovaně dotazovala. Paní Buková avizovala, že se peníze vrátí přes platební bránu, jakmile dojdou rostlinky, což mi psala v neděli, nicméně balík se vrátil a byl přijat už v pátek - což jaksi prošlo bez povšimnutí (i když jsem balík posílala přímo na její jméno), což k pocitu "péče" o zákazníka moc nepřispívá. Peníze nakonec dorazily ve čtvrtek.

Možná jsem jen měla smůlu, ale mně ony "zdravé a silné rostliny" přišly jen ze čtvrtiny, tudíž toto zahradnictví NEDOPORUČUJI, Markéta Šimková

rychle dodání
    způsob zabalení
    krásné zdravé rostliny
    navod k pěstování zakoupený rostlin

• rychle dodání
    • způsob zabalení
    • krásné zdravé rostliny
    • navod k pěstování zakoupený rostlin

Doporučují.

• Krásné, zdravé rostliny
    • Rychlé doručení
    • Skvěle, bezpečně zabalené rostliny
    • Veliká ochota

• Vše v pořádku, rychlost, balení i kvalita

Dobře fungující obchod s výbornou komunikací!

• rychlé odeslání, dobře balené

Spokojenost ve všem. Mají široký sortiment, přehledně rozdělné.
    Zboží dodáno rychle a pečlivě balené