• vybírám v klidu domova
    • eshop je přehledný
    • rostliny kvalitní, vždy se ujaly

Nakupovala jsem již po několikáté a budu se sem vracet. Doporučuji.

Zboží přišlo rychle, perfektně zabalené a ve vynikající kvalitě.

• Objednané sazenice došly včas a v dobré kvalitě
    • žádná

Rychlé odeslání a vše v pořádku

To co mi přišlo byl snad vtip. Rostlinky malé, že nemají šanci venku přežít, oškubané a kolikrát s jedním lístkem. Příště už tenhle obchod vynechám.

V tomto zahradnictví jsem objednávala kytičky již opakovaně a vždy s obrovskou spokojeností
    a budu se u dalších objednávek vždy s radostí vracet.Zboží vždy dorazilo pečlivě zabalené a bezchybném
    stavu.

Nakupovala jsem zde podruhé, v obou případech jsem byla s dodáním rostlin spokojená. Kvalitní sazenice, rychlé vyřízení objednávky a sazeničky byly vždy dobře zabalené, přišly v naprostém pořádku.

naprosto vše v pořádku, nakupuji zde moc rád, vřele všem doporučuji. Zásilka skvělé zabalena.

• rychlá reakce obchodu
    • perfektně zabalené rostliny
    • dobrá cena

• snadný výběr
    • rychlé dodání a perfektní balení
    • výborná komunikace
    • utratím tam vždycky spoustu peněz navíc, protože prostě neodolám :)

Velký výběr, perfektní popis rostlin, dobré vyhledávání a hlavně rostliny přijdou velmi brzo a perfektně zabalené. I pokud se stane, že dopravce s balíkem nezachází právě šetrně a rostlinka se uvolní, tak není problém, protože kořenový bal drží a rostlinka roste po zasazení vesele dál. Nakupuji pravidelně, jsem moc spokojená. Letos jsem nakupovala i sadbu rajčat a okurek a byla jsem naprosto spokojená. Úroda byla neuvěřitelná, sazenice rostly a plodily jako o závod a stále ještě sklízím. Jsem maximálně spokojená a jinde už neobjednávám.

• Rychlé vyřízení objednávky, rostlinky výborně zabalené, vše došlo v perfektní kondici

Kvalita za dobrou cenu, doporučuji

• Sortiment i kvalita rostlin, únosné ceny.
    • Rychlé dodání - dokonale zabaleno.

Skvělé zahradnictví s velkým výběrem, ucházejícími cenami a navíc se super informativními www-stránkami. Díky!

Rychlé dodání, skvělá komunikace. Rostliny vždy pečlivě zabalené, vždy došly v pořádku ;)

• Skvěle zabalené rostlinky.

• Všechny rostlinky přišly brzy, v pořádku, řádně zabaleny.

Obchod určitě doporučuji a příště znovu nakoupím.

• Vše ok. Zabaleno jak na být a doručeno včas.

• dobrý výběr, kvalita i komunikace

• pečlivě zabalené
    • krásně vše roste

• Rychle dodani rostlin

Velká spokojenost

Příjemní zaměstnanci, rychlý obchod, zboží ve výborném stavu.
    Bezděková