Vytvořil jsem velkou objednávku, která obsahovala několik desítek produktů. Objednávku jsem vyzvedával osobně. Předání objednávky bylo dost chaotické a až doma jsem zjistil, že dvě nejdražší položky chybí.
    Kontaktoval jsem e-shop, ale moje reklamace nebyla uznána, aniž by prověřili, jestli jim tyto položky nepřebývají. Z části se jedná o moji chybu, že jsem neprovedl kontrolu hned, ale v době přebírání objednávky dost pršelo, tak jsem se snažil vše rychle naložit.

Zboží, které je skladem ani po týdnu stále nedorazilo a chcete po mě hodnotit objednávku, kterou nejste schopni odeslat?

Dorazilo jiné zboží než na obrázku (doručen srážkoměr do 35 mm, na obrázku do 50 mm). I když je pravda, že promptně a za dobrou cenu

Zboží jsem hned zaplatila, po týdnu nedorazilo, ani nepřišel žádný mail o tom proč, ani reakce na můj dotaz..

Česnek byl ze čtvrtiny na vyhození a taky tak skončil.Nekvalitní sadba.

Potřebovala jsem 4 ks nádob. U výrobku je tučně uvedeno, že jedno balení obsahuje 2 kusy a hned pod tímto upozorněním je políčko na zadání čísla, přičemž není jasné zda se jedná o kusy nebo balení. Ale protože hned nad tím je tučné upozornění, že balení jsou 2 kusy, zvolila jsem číslo 2, abych měla 4 kusy. Jaké překvapeni, když dorazilo pouze jedno balení tedy 2 kusy. Cítím se podvedena. Stránky uvádí nejednoznačné informace, takže můžete špatně objednat.