Vše proběhlo v pořádku

• Dobrá cena,výhodný nákup,dobrá kvalita

Rychlá odezva, rychlé dodání, naprostá spokojenost, zboží dodáno v pořádku

• seriosní jednání, dodávka bez komplikací, dodáno nepoškozené.

Velký výběr za rozumné ceny

• rozměry nábytku na webu neodpovídají skutečnosti (křesla jsou menší)
    • návody nebyly v každém balení ... pro 4 křesla byl pouze v jednom návod na dvojsedačku!
    • návody jsou malinké a titěrným písmem - úspory na nepravém místě

S obchodem nebyl žádnej problém.

Spolehlivost

Vše proběhlo bez problémů, a tak to snad má být.

Výborná komunikace + kvalitní výrobek,doporučuji.

• rychlost, spolehlivost

• Přehledná nabídka a hodnotný popis zboží

• Opravdu kvalitni vyrobky za zajimavou cenu
    • Dosti nevyresena externi logistika, nechodi zadne notifikace o stavu zasilky ve smyslu doruceni. Najata prepravni sluzba Johotrans zasilku preprodala jine spediterske firme. Chybelo malo a vyrobek jsem malem odmitl prevzit, kdyz vam na vas opakovany doraz prepravce opakovane posune termin doruceni (eshop by si mel vybrat nineho partnera pro prepravu)

• vše proběhlo na jedničku

Rozhodně neaktualizují nabídku e - shopu každých 24 hodin, jak mne ujistili. Nemůžete si být jisti, že pokud si něco objednáte, že to skutečně mají.

• velmi dobrá komunikace

perfektní

Vybavené a dodané rýchlo a bez problémov . Jednanie s osôb, s ktorými som riešil vybavenie zákazky milé a ústretové. Som veľmi spokojný.

• Z mého pohledu slabinou obchodu je komunikace. V meilu bylo datum dodání 2. -.3.5.2017. Když zboží 3.5. nedorazilo, volala jsem na uvedené číslo, marně. Až večer se mi někdo ozval, což hodnotím plusovými body, že datum je jen orientační a nemám se jej až tak držet. No sorry, ale když čekáte tak velkou zásilku a chodíte do práce, tak to asi musím řešit a datum a hodina je pro mne hodně důležitá. Od dopravce nepřišla žádná informace, až v den dodání zavolali asi 20 min před příjezdem. Pokud by se jednalo o malý balíček asi by to opravdu nebyl problém s tím, že by jsme nebyli doma, ale takto velká zásilka...

K obchodu mám výhradu v tom, že u rozměru skleníku 3x 4 m není uvedeno, že skleník se nedodává ze vzpěrami. Vzpěry se dokupují zvlášť v balíčku. Na náš telefonický dotaz, jestli je lze dokoupit nám bylo odpovězeno, že nám to zjistí a dodnes jsme nedostali žádnou odpověď.

Skleník je stavebnice tytu dodělej si sám. Mám hodně šikovného chlapa, který se v takových věcech přímo vyžívá, ale neumím si představit jak chlap, s méně praktickým založením, který si jej v dobré víře zakoupí, bude dělat se dvěma rolemi polykarbonátu a hromadou tyček a kyblíčkem šroubků. Kyblíček byl rozbitý a šroubky pomíchané. Jinak zatím nemohu sloužit, ze skleníku je postavená zatím konstrukce. Teprve začneme potahovat polykarbonátem.

• Je napsáno zboží SKLADEM, ale skutečnost je zcela jiná ....