Nebylo na obchodě a zboží sprostě nabízeli kapitalisté

storno.

• komlikace, které nechcete

Špatná komunikace o doručení, v neděli večer 21:18 přišla sms o doručení na druhý den a to v ponělí v 9-11 hodin. No budiš. Jel jsem tedy v noci vybrat peníze. Platba jen v hotovosti a neměl jsem ji doma, čekalo se tři týdny. Manželka si vzala narychlo dovolenou a nikdo nepřijel. Po urgenci v 11 hod zdělení, že přijedou až nadruhý den. Docela dost komlpikací, které nám přidali.

• Nedostupnost zboží, které maji dle eshopu skladem.

• Nepřečetli si řádně objednávku a poslali nevhodný rozměr.

• tento eshop nabízí co nemá. na mou urgenci jsem se po 14 dnech dozvěděl, že sami nevědí kdy objednane zbozi budou mít.objednavku jsem stornoval.

• Tento webový portál prodává zboží, které nevyrábí a tím pádem ani nekontroluje. Není jediný, ale když už prodávám cizí zboží, tak si zkontroluji firmu a jejich produkty, aby mi nekazil někdo cizí moje jméno. Produkt: kompostér , který jsme koupili v tomto e-shopu a vyrábí firma VLADEKO je nekvalitní odpad.

• rozměry nábytku na webu neodpovídají skutečnosti (křesla jsou menší)
    • návody nebyly v každém balení ... pro 4 křesla byl pouze v jednom návod na dvojsedačku!
    • návody jsou malinké a titěrným písmem - úspory na nepravém místě

Rozhodně neaktualizují nabídku e - shopu každých 24 hodin, jak mne ujistili. Nemůžete si být jisti, že pokud si něco objednáte, že to skutečně mají.

• Je napsáno zboží SKLADEM, ale skutečnost je zcela jiná ....

• Nabízené zboží je prezentováno pouze pomocí jednoho vyobrazeného vzorku, ačkoliv pro tři různé velikosti se musí výrobky svým provedením evidentně lišit.
    • Poměrně vysoka cena výrobku neodpovídá řemeslné kvalitě jeho provedení, výrobek je "sešitý" příliš horkou sešívačkou, žádné vruty, pouze sponky.

Komunikace s obchodem byla vcelku přijatelná. Dojem z nákupu však pokazil dodaný výrobek.
    U výrobku byla rozštípnutá postranice od sešívačky, což bylo patrné ihned po jeho vybalení. Při balení a expedici měla být tato závada zjištěna a výrobek neměl být vůbec expedován k zákazníkovi.
    Proto v tomto obchodě již nebudu nakupovat a ani ho nedoporučuji ostatním zákazníkům.

• objednávka z domu
    • nekomunikuje a dlouho to trvá než zboží přijde,jestli vůbec přijde.

Kdybych si pro to přijel sám už by to mohlo dávno být instalované.Od 22.9.2016 a dnes je 3.10.16 za tu dobu bych ho i vyrobil.

• Nevím.
    • Rychlost dodání.

Bez komentáře.

• Jestli jste si nevšimly,tak objednávka byla stornována za nepřiměřenou nabídku dopravy-860,-(přítom cena zboží 1496,-)

Reakce obchodu Zahradní-Sortiment.cz

Zákazník si objednal dřevěná palisády, kde se dopravné počítá dle váhy a vzdálenosti jak je uvedeno v popisu zboží. 860 Kč by nám fakturoval TOP TRANS, nemůžeme tedy logicky odeslat zboží v hodnotě 1 496,- Kč kde naše marže činí cca 150 Kč a zaplatit za zákazníka dopravné 860 Kč. Kouzlit bohužel neumíme.

• Dodací lhůta, komunikace ze zákazníkem..

Reakce obchodu Zahradní-Sortiment.cz

bohužel došlo omylem a naší chybou k zařazení objednávky (dobírkové) do skupiny objednávek (platba převodem předem). Proto se neexpedovala, i když je zboží skladem. Na tento omyl jsme byli bohužel upozorněni až touto recenzí. Komunikace do této doby nebyla se zákazníkem žádná. Škoda, že se neozval dříve, mohl mít zboží doma.
    Zboží odesíláme a omlouváme se.
    Ladislav Hubáček

I když obchod deklaruje dovoz zboží zdarma při odběru nad xy Kč, chtěli mi účtovat 1.300,- Kč za dopravu. Prý je dodávka od dodavatele zpoplatněná podle jeho pravidel. Zároveň slíbili dodat zboží podle domluvy do 4 dnů, ale v potvrzovacím e-mailu bylo uvedeno dodávka do cca 1 týdne. Jsou to pouze zprostředkovatelé závislí na dodavatelích.

Reakce obchodu Zahradní-Sortiment.cz

Tento zákazník si objednal produkt palisády viz link:

V popisu zboží je uvedeno:
    Cena za dopravu bude stanovena individuálně dle množství (váhy) a vzdálenosti místa dodání objednaných palisád. V případě odeslání objednávky přes nákupní košík vás budeme o ceně přepravy informovat na Vaši emailovou adresu a budeme čekat na její odsouhlasení.

Proto mu byla vypočítána cena dle Váhy cca 300 Kg.

Slíbili jsme v pondělí dopoledne telefonicky dodání do pátku, Pak mu přišel automatický email o dodání do 1 týdne, načež jsme mu v úterý ráno volali, že zboží odesíláme dle dohody a on je již nechtěl.
    Jedná se o nekorektní jednání ze strany zákazníka, který si objednal zboží a pak pravděpodobně sehnal jinde levněji.
    Nechápeme další poškozování touto recenzí.

Poznámka k dotazníkům: bohužel na dotazníky Heureka odpovídají s tím, že chtějí zobrazit odpověď zpravidla nespokojení zákazníci. Spokojený zákazník nevyplní nic, nebo když vyplní, tak nedá zobrazit recenzi.

• Na stránkách napsáno skladem, přitom to dávájí teprve do výroby. Sice je zde jen ilustrační foto,kde mříž má oka se sklonem 45°, ale až to dovezli byly latě na sebe kolmé. Upozoruňují jen, že to nemá pevný rám. Na další fotkách je více mříží mezi nimiž jsou i ty se sklonem 45°, což umocňuje dojem, že to jsou ony.
    • Sklon ok byl pro mě hlavní důvod koupě.

Zboží vypadá zcela odlišně než co veskutečnosti vám dodají.

Bohužel jsem z nákupu v tomto obchodě velmi zklamaná, dlouhá dodací doba a hlavně poškozené zboží. Je velmi nekorektní takovou zásilku k zákazníkovi poslat! Tento obchod opravdu nedoporučuji. Jen si přiděláte starosti s vracením zboží/reklamacemi.

• Při reklamaci zboží arogance až drzost

Doporučuji nenakupovat!
    Zboží nebylo úplné a reakce personálu amatérská.
    Chyběl i český návod k montáži.
    Za mne mají jistotu ,že už nikdy!
    Naštěstí je dost jiných a kvalitních internetových obchodů.
    Reakci obchodu nechci.
    Ztráta času s nimi.

Reakce obchodu Zahradní-Sortiment.cz

Paní si objednala zboží a po cca 1 měsíci používání - viz datum recenze a datum nákupu požadovala arogantně a zdarma doplněk, který nebyl v popisu zboží. Český návod vždy přikládáme ke zboží, může se ale stát, že se po cestě odlepí, ten pak na vyžádání rádi obratem zašleme emailem. Vyžádán nebyl.
    Ing. Ladislav Hubáček

• Velký sortiment zboží pro popínavé rostliny.
    • Chaoticky popsaná doprava a cena za ní.

S dodací lhůtou jsem naprosto spokojená, zboží dorazilo téměř hned. Nicméně se zbožím jako takovým spokojená nejsem. Objednala jsem si ozdobnou dřevěnou mřížku na zeď - vějíř 205x150 celkem 3 ks-cena byla cca 300Kč/ks, ale z čeho bylo zboží vyrobeno, tak to jsem byla hodně sklamaná.Jsou to uzounké laťky (ani né 0,5cm), které jsou spojeny pouze nýty. Takže aby to naše popínavky vůbec udrželo, tak je musel manžel spěvnit asi na 3 místek.Nedej bože aby se o to někdo opřel...