Vše OK

• Super cena a zbozi

• Objednávka byla rychle připravena k vyzvednutí,rostlina je pěkná,teď už jen čekat jestli se jí u nás bude líbit a jako bonus-pracují tu příjemní lidé

• přehledný eshop
    • příznivé ceny
    • velmi rychlé odeslání

Jen dobré,když jsem ještě po dodání chtěla poradit s výsadbou,byli velmi ochotní.

• Velký výběr

Ochotný personál, který svému oboru opravdu rozumí.

• Krásný sortiment

Úžasné keře za skvělou cenu, rychlé doručení

Neposílají rostliny po běžných doručovatelích,že mi byla zrušena objednávka mi nikdo nesdělil,když jsem telefonoval s dotazem na stav objednávky,tak člověk se kterým jsem mluvil nebyl zrovna příjemný.Nikdy více!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Zahradní centrum Horní Počernice

Vážený pane, vysvětleno Vám to bylo po telefonu, tak tedy ještě zde:
    Rostliny zasíláme z důvodu lepší bezpečnosti, pouze paletovou přepravou, která je ovšem dražší, než klasická balíková služba, kterou též používáme, ale ne na rostlinné zboží, tak, jak máme psáno v obchodních podmínkách, dále v sekci Doprava a též jste na to upozorněn 2X (!) v průběhu objednávky a i při volbě dopravy. Chápu, že se Vám zdála cena za dopravu několika objednaných malých rostlinek drahá. Ale není nám jasné, proč i přes to jste zvolil dopravu DPD NE ROSTLINNÉ ZBOŽÍ, když jste měl v košíku rostliny. Po telefonu jste mi sdělil, že "Vás to pustilo" a nechtěl jste platit za dražší dopravu a prostě "to zkusil". Nerozumíme tedy poté tomu, že jste rozhořčen, v podstatě nad tím, že jste Vy zvolil chybně dopravu a doufal, že si nižší ceny za dopravu nikdo nevšimne a "projde to". Každopádně Vám přejeme pěkné jaro a lepší dojmy z nakupování online.

• Rychlost a spolehlivost

Já jsem max spokojen. Je to podruhé co jsem tam nakupoval. Přehledný e-shop a super rychlé jednání. Vše připraveno do druhého dne. Všichni s kým jsem jednal byl ochotný a moc příjemný. Za mě skvělá zkušenost.

• Příjemné prostředí i personál

Zahradnictví s obrovským množstvím rostlin, stromků a jiných podobných krásných věcí.

• Rychlé dodání, zdravé a silné keře, ochotný řidič.

Dobírka byla dodána rychle a v pořádku. Spokojenost.

Zaměstnanci jsou opravdu z oboru,dovedou ochotně poradit.

• Velký výběr rostlin. Vše přišlo dobře zabalené a všechny rostliny jsou krásné. Odchod mohu jen doporučit.
    • Příliš drahá doprava.

• Nakoupite a hned zabali a posila.
    • Vyborna komunikace,snazi se vse vyresit.
    • Dobre ceny- velky vyber zbozi.

Obchod mame radi , nemuzeme si stezovat.

• rychlost dodání
    • kvalita balení
    • kvalita produktu

Objednávala jsem 25ks bobkovišní Novita, trochu mě překvapila informace, že bude vše doručeno na jedné paletě. Nicméně květináče byly perfektně vykládané do více pater, celé obalené ve folii, že se to opravdu krásně vešlo na jednu paletu. Bobkovišně jsou krásné, zdravé (alespoň tak vypadají), nepolámané, výška odpovídá, jsou krásné rozvětvené. Oceňuji i okamžitou komunikaci na chatu prodejce, kdy mi poradili se vším, co jsem potřebovala.

• spousta krásných věcí
    • dost drahé