• Nedodáva na SK
  • Zatím jsem nedostala vxrozumění o dodávce zaplacené kárky. Tak proč mně už otravujete o posudek na vaše služby?

• rychlá komunikace
    • zboží mělo být skladem a nebylo

mají drahou dopravu oproti ostatním obchodům

• Varujem vsetkych pred tymto podvodnikom. Miesto grilu prisla stolicka.

• V nabídce mají i produkty, které nejsou skladem
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Sprcha byla vyrobena v příšerné kvalitě a navíc přišla poškozená.. po 1 dni používání se rozpadl i kohoutek. Okamžitě po rozbalení sprchy jsme vady nafotili a napsali reklamaci cestou emailu - jak je uvedeno na jejich webu a žádali slevu - už se nám nechtělo se s tak velkým balíkem tahat... Do této chvíle NIKDO nereagovala navíc se rozpadl i kohoutek. Předem jsem neměla tušení, jakým přepravcem mi bude balík zaslán.

• Dobrý den,

děkujeme za Vaši objednávku.

V průběhu zpracování objednávky jsme zjistili, že z důvodu zájmu

a kumulací objednávek z několika zdrojů došlo k vyprodání objednaného zboží.

Bohužel Vaši objednávku nemůžeme v současné době uspokojit.

Navrhuji proto objednávku stornovat.

Omlouvám se za vzniklé potíže a jsem s pozdravem

Zd.Řehák.

• Nepřehledné ve skladu objednávek.

• Škoda,že není vidět při objednávce kolik kusů máte skladem. Snad to příště vyjde.

• Zboží katastrofa

Nemít vlastní dílnu tak vozík ani nedám dohromady. Doporučuji přikoupit jako montážní sadu vrtačku, svěrák a kladivo. Bez toho se nedá vozík smontovat. Typuji na čínský výrobek! nekupovat!!

• Nabízejí zboží, které nemají a ani mít nebudou

• Uvádí - zboží skladem, 2 až 3 dny, bohužel nestíhají !!!

Doporučuji jiného dodavatele. Jinak cena dobrá.

Na stránkách je možnost převzít zboží osobně v Borovanech. Není to pravda - zaplatil jsem za dopravu 399 Kč, abych se dozvěděl, že balík byl podán v ČB, cestoval zhruba týden po ČB (není chyba prodejce ale ČP), byl vyzvednut v ČB a skončil zhruba 200 metrů vzdušnou čarou od podacího depa:)))

• Dlouhá dodací lhůta,nedodání objednaného zboží,nefukční internetové stránky.

Moje objednávka ze dne 17.6. 2017 nebyla realizována ani po dvaceti třech dnech. Termín dodání byl stanoven prodejcem ZahradaCZ, do pěti pracovních dnů. Dne 30.6. 2017 jsem zaslal E-mail s novým termínem dodání zboží. Na tento E-mail však nebylo dosud firmou ZahradaCZ reagováno.

ZBOŽÍ JSEM OBJEDNAL 5.5.2017 A DO DNEŠNÍHO DNE NEDORAZILO BEZ JEDINNÉ ODEZVY ZE STRANY OBCHODU.NĚKOLIKRÁT JSEM SE POKOUŠEL DOVOLAT AVŠAK MARNĚ.PROTO DNES RUŠÍM OBJEDNÁVKU.
    NEDOPORUČUJI STRÁNKY NEAKTUALIZUJÍ TEL.NEZVEDAJÍ PROSTĚ MRTVO A TICHO.

nikdy

• Při výskytu problému - reklamace, obchod nekomunikuje

Každý si udělá svůj názor, nebudu někoho komentovat po první objednávce