• žádnou
    • dodávání zboží a drahé poštovné.150 kč beru,ale ještě připlácet 199 kč za manipulaci se zdá trochu přehnané.už objednával daleko těžší balíky a nikdo nechtěl nic připlácet

objednal jsem zboží 12.12 a bylo řečeno,že je skladem a k zaslání.Bohužel do Vánoc nic nepřišlo a nikdo nebyl schopen ani ozvat.Proto nejsem vubec spokojen a byla to moje první a poslední objednávka v tomto obchodě

• Komunikace, před 10 dny jsem objednala zboží, od té doby se mi nikdo neozval, tak jsem 2x volala já, 1x psala meil, abych zjistila, jak to se zbožím vypadá, jestli je vůbec dostupné na skladě a mám s ním počítat, vždy mi slíbili, že to prověří a ozvou se a doposud nic, takže horší a neserióznější přístup jsem zatím při nakupování přes internet nezažila.

Pokud se nechcete zbytečně rozčilovat, tak zde nic neobjednávejte!

S obchodem jsem byla celkem spokojená, ne však s přepravní službou, měla jsem požadavek na dovezení zboží určitý den, zboží bylo doručeno jiný den, kdy na místě nikdo nebyl, přepravce neměl telefonní číslo, které jsem v objednávce zadala, místo toho sehnal číslo na manžela od sousedů. Ten o objednávce ale nic nevěděl, mělo to být pro něj překvapení... Firmě Rea Morava jsem napsala mail, na který nikdo nereagoval

• rychlost a výhodná cena

jsem velice spokojená

• zajímavý sortiment
    • našla jsem zboží, které jsem potřebovala
    • nefungovala komunikace elektronickou poštou ( ani jedna z uváděných e-mailových adres )

Po telefonické urgenci již bylo vše v pořádku, vyřízeno ochotně a rychle
    Doporučuji ostatním !

• přehlednost webových stránek, jednoduchá orientace v nich

bezproblémová komunikace, spolehlivost, rychlé jednání
    Zboží odpovídá zobrazenému

• Bez komentáře . . . :o(
    • Komunikace = 0

Přeji Vám příjemnější vlastní zkušenost - mě to nevyšlo ....

• pohodlí z domova
    • jediný nalezený solo stůl
    • nemám zkušenosti s nákupem na internetu

skouším nové možnosti nákupu

Reakce obchodu 1.zahradní nábytek

Děkujeme za Váš názor. Zahradní a Zahradnické Centrum Havlíčkův Brod Vysočina http://www.zahrada-nika.cz/

• Perfektní komunikace se zákazníkem
    • Nevídaná rychlost dodání zbožíí

Zboží je kvalitní, komunikace výborná, rychlá dodávka.
    Doporučuji!

Reakce obchodu 1.zahradní nábytek

Špatná komunikace po zaplacení platby předem.14 dní od zaplacení a nic.

Reakce obchodu 1.zahradní nábytek

Paní si neumí spočítat dny dodání, uvádíme 5-10pracovních dnů. a to znamená, že je potřeba počítat i s víkendy. Pokud je zahradní sezona, tak se i přesto snažíme tento termín předcházet, ale ne vždy se to podaří.

Protože máme hlavně kamenné obchody, kde tento nábytek je také k dostání, může se stát, že na internetu je skladem, ale v kamenném obchodě se vyprodá a musíme vyrobit zase další. Proto je lepší si zavolat, kde je problém, než hned psát nějaké hloupé připomínky.
    Přesto také děkujeme za komentář.

• jediný nabízí zboží,které jsem hledala na heurece
    • nemohu zatím hodnotit,zboží jsem ještě neobdržela

viz výše

Reakce obchodu 1.zahradní nábytek

• velmi mě zaujala kvalita,za pořijatelnou cenu

• cena, kvalita
    • dodací lhůty

Reakce obchodu 1.zahradní nábytek

(ne vždy se podaří při velkém zájmu uspokojit každého v dostatečné době)

• výběr doma v klidu bez ztráty času běháním po obchodech dovoz na místo určení bez dlouhé čekací lhůty zaplacení při převzetí zboží

bezstarostný nákup celková spokojenost doporučuji všem známým