Vůbec se mnou nekomunikují,nevím co se děje,peníze dostali a zboží nikde

Ani po sedmi dnech od zaplacení objednávky se nic neděje. Nemám zboží ani žádnou informaci od prodejce.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, pane Miroslave, Vaši zakázku jsme opravdu splnili s dvoudenním zpožděním oproti deklarované lhůtě, tímto posíláme omluvu. Děkuji za pochopení. Admin

• Nabízeli něco co neměli na skladě.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, produkty, které nemáme skladem standardně nenabízíme, pouze sezonní zboží o které je velký zájem zákazníků ponecháváme vystavené, ovšem vždy s uvedenou dostupností - tedy buďto "NA DOTAZ" nebo "VÍCE NEŽ TÝDEN". Termíny dodání poté komunikuje náš zákaznický servis. Admin

Po objednávke pošlú ihneď zálohovú faktúru s tým, že po jej uhradení ihneď tovar odošlú. Keď po týždni od zaplatenia zisťujem prečo tovar ešte nebol doručený, tak mi napíšu že dodací termín bude o ďalších 4-5 týždňov...

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, Vaši kritiku přijímáme a za tuto nestandardní situaci posíláme omluvu. Náš zákaznický servis s Vámi již řeší. Admin

• Poslali vadný spotřebič

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, děkujeme na nákupy v batacz.cz a zahrada-naradi.cz. Vaše spokojenost nás motivuje. Admin

• Již týden objednané zboží a obchod se nijak neobtěžoval mě informovat o stavu mé objednávky. Až na můj dotaz mě stroze informovali, že zboží bylo expedováno.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, děkujeme za nákup. Dostupnost vámi objednaného zboží byla uvedena 3-5 dnů. Objednávku jsme obdrželi 5.2. a 9.2. bylo vyexpedováno - tedy v deklarované lhůtě. Email o přijetí objednávky i expediční mail od nás korektně odešly. Informační maily odesílá robot a někdy se stane, že poštovní klient příjemce zprávu přesune do spamové složky, ale to bohužel nikterak neovlivníme, je třeba sledovat i toto. Admin

• Nemají platbu kartou

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, vaši zakázku jsme řádně a včas splnili a toto podstatné v hodnocení vůbec nezmiňujete. O tom, jaké platební metody používáme srozumitelně informujeme v obchodních podmínkách i přímo v košíku. Platební kartou je možno platit dobírku, nebo osobní odběr, pro platby zálohových faktur preferujeme platbu QR kódem. Admin

Je to dosti velká troufalost mně žádat o hodnocení, když objednané zboží po týdnu ještě nedorazilo. Jednalo se o brusku Gude č. objednávky 81187221.
    S pozdravem Jiří Drahoňovský

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, pane Drahoňovský, dotazník na hodnocení odesílá přímo server Heuréka, nikoli prodejce. U Vaší zakázky vidím, že zatím není kompletní, náš zákaznický servis vás kontaktoval a odsouhlasil jste si expedici kompletní zakázky ve 47. týdnu.

• Je to už týden od objednání a ještě se ani neozvali , krom potvrzení objednávky.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, máte pravdu - plnění se realizovalo se zpožděním - tímto posíláme omluvu. Admin

objednal jsem si stavební kolečka a byly mi doručeny poškozené, nebyly nové

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen, objednal jste si jedno stavební kolečko, samozřejmě nové bylo, zboží jste převzal a zaplatil, teprve poté jste nám telefonicky nahlásil, že jste našel na korbě škrábanec a nechcete ho. Náš zákaznický servis vám ve všech vašich požadavcích vyhověl, hned následující den vám poslal omluvu, kolečko stáhli zpět a tentýž den vám vrátili na účet celou dobírkovou částku včetně dopravného.
    Stavební kolečko bohužel není zboží, které lze zabalit do krabice, používáme jako ochranný obal smršťovací folii, ale stoprocentně vyloučit drobné poškození barvy na povrchu při dopravě neumíme. Stavební kolečko není lékárenská váha - je určené k přepravě stavebních hmot, betonu, malty, suti - a po prvním použití se povrchový lak v korbě tak jako tak odře. Toto obsáhlé vysvětlení píši pro případné čtenáře recenzí, aby bylo zřejmé, že před problémy neuhýbáme, ale konstruktivně řešíme. Admin

Bylo mi doručeno jiné zboží, než které jsem objednala.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, na záznamu kamery z expedice zřetelně vidím, že odesílané zboží je shodné s objednaným. Pokud byste nám napsala, že jste se zmýlila v objednávce, zcela jistě by s Vámi náš zákaznický servis vyřešil, ovšem mimo tuto zprávu v recenzích heuréka jsme od vás nic neobdrželi. Admin

Pouze potvrzena objednávka a pak už nic. Ocenil bych upozornění, že produkt není, nebo se odeslání zdrží třeba kvůli dovolené atd.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, děkujeme za nákup a hodnocení. Zkontroloval jsem Váš obchodní případ, zboží bylo již dodáno. Za prodlevu v komunikaci se omlouváme, způsobily ji (jak správně předpokládáte) dovolené našich operátorek zákaznické linky - nyní by již vše mělo opět šlapat, jak se patří. Admin

• Neobdržel jsem vůbec žádnou zálohovou fakturu i přes potvrzení o přijetí objednávky. Zkontrolován i spam. Naštěstí zboží nutně nepotřebuji - dále neřeším.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, v objednávce máte uvedený způsob platby dobírkou a tak bylo také vyexpedováno, doručeno, zásilku jste převzal a dobírku uhradil. Mrzí nás, že nedoporučujete. Netroufám si tvrdit, že jsme neomylní, ale na naší straně chyba nebyla. Admin

Když jsem generátor koupil, nebyly správně vystaveny doklady pro vrácení DPH na hranici. V souvislosti s takovým jednáním majitele obchodu jsem přišel o finanční prostředky ve výši 200 eur.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, paní Mariano, doklady pro vývoz Price vat i Copy byly samozřejmě vystaveny správně. Vývoz zboží do zemí mimo EU má ale mnoho pravidel, pokud jste něco nedodržela, nemůže za to prodejce. Navíc 200 Euro neodpovídá výši DPH na vaší faktuře, tak není jasné , za co vám to doměřili. Admin

• Nabízejí zboží, které nakonec nemají skladem, vymlouvání se na dodavatele

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, Vaši kritiku přijímáme a posíláme omluvu. Po dohodě bylo zboží expedováno v náhradním termínu a zakázka splněna. Admin

Čtyři dny se nic nedělo a pak mi bylo oznámeno, že zboží není a nebude.

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, zboží bylo opravdu doprodáno, za to se omlouváme, ale v systému komunikace vidím, že ke zprávě o nedostupnosti náš zákaznický servis přiložil nejen omluvu, ale i nabídku alternativního produktu za shodnou cenu. Admin

Po dvou týdnech jsem musel volat, abych zjistil kde to vázne, obchodní oddělení netuší co má skladem, a dodržení termínu dle telefonické domluvy jim taky nic neříká...

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, Vaši kritiku přijímáme a již jsme Vám poslali mail s omluvou. V období dovolených se nám zaměstnanci střídají na různých pozicích a ani zásobování neběží pravidelně - chybka se vloudila. Admin

Nákup po internetu nelze platit kartou

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, platbu online kartou na eshopu nemáme , ale můžete kartou zaplatit doručujícímu dopravci. Mrzí nás, Vaše hodnocení nedoporučuji za věc, kterou zřetelně vidíte v našem košíku. Admin

• údajně je objednané a zaplacené zboží "někde na cestě"

naprostá nespokojenost

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, náš systém je nastaven tak, že každý den po šestnácté hodině robot začne rozesílat expediční maily zákazníkům, jejichž objednávky jsme ten den odbavili. Zpráva obsahuje rekapitulaci, co jsme odeslali, kam jsme odeslali, jakým dopravcem jsme odeslali, číslo balíku, případně výši dobírkové částky a také aktivní link na sledování zásilek - tam lze v čase sledovat cestu zásilky. Toto je obvyklá a zavedená praxe na eshopech, mrzí nás že nejste spokojen (a) , pokud od Vás dostaneme další šanci, snad to proběhne k Vaší spokojenosti. Admin

Namísto objednané a i fakturované propanbutanové dvoukilové bomby mi přišla bomba 2,54 kg, na kterou se nehodí vařič MEVA2136, protože bomba je širší. Na reklamaci zatím nikdo nereagoval... :-(

Reakce obchodu Zahrada a nářadí

Dobrý den, paní zákaznice, výrobce propanbutanové láhve i vařiče je Meva a.s. Bombu jsme Vám dodali samozřejmě správnou. Provedli jsme dvojí ověření - výrobce MEVA nám potvrdil, že vařič na bombu pasuje a taktéž náš technik bez problému vařič na bombu nasadil a uvedl do chodu. Prosím přečtěte si pozorně návod k obsluze, případně požádejte o nasazení vařiče na bombu a jeho obsluhu osobu znalou. Chyba na naší straně rozhodně nebyla a o to více nás Vaše kritika mrzí. Admin