Dobrá komunikace, rychlé dodání.

• Kvalita komunikace
    • Rychlost dodání zboží

rychlé a bezproblémové dodání zboží.

• rychlost vyřízení objednávky , komunikace, cena
    • o žádné nevím

• Víc než ochota, velmi příjemné jednání

• zboží přišlo nekompletní, kvůli chybějícím šroubům za 20,-Kč jsem musel najet 50 km

dobrý den ,
    po vašem telefonatu o chybějích šroubech, kdy jste se nám měl ozvat po kontrole co vlastně a jaké šrouby vám chybí, jsem ihned sehnala nové všechny šrouby u dodavatele a druhý den jsem chtěla odeslat, chtěla jsem se domluvit o poslání ,kontaktovala jsem vás sms a tel. neozval jste se mi , šrouby jste mohl obdržet ihned nové. nechápu tedy vaši reakci na nedoporučují obchod , když se zákazníkem není domluva .

Zboží bylo dodané v poškozeném stavu(prasklé), obchod to neuznal a vinu zkoušel hodit na nás!

Reakce obchodu Zahrada-kh.cz

Objednavatelka zboží nám poslala reklamaci a aniž by se dořešilo - odjela na dovolenou - reklamace byla tedy řešena s panem majitelem a bylo nabídnuta sleva na zboží (cena skoro celé skřínky) i když reklamace nebyla uznaná (pan majitel nakonec řekl ,, že si zboží slepí , mají stejně jen do dílny ,, - reklamaci jsem neuznala z důvodů toho , že se reklamuje prasklé 3 dvířka , která jsou již složená - proč se zboží dáva dohromady ,když je viditelně poškozené? ? u skříní máme uvedeno červeně (Zkontrolovat před složením skříně počty a stav jednotlivých dílů v balení dle návodu. Po složení neuznáváme poškození dílů .)

vše v pořádku

Bylo doručeno rychle.

• Stříška v nabídce zdůrazněno pogumovaná dává předpoklad, že se pod ní dá posedět i v dešti. I cena 1300 Kč toto navozuje, opak je pravdou voda protéká při prvním dešti.!!?!! Z vlastní zkušenosti , několikaletá stříška za poloviční cenu toto splňovala!!?? Už by bylo třeba znovu začít máchat nepoctivé prodejce v rybníku jako za středověku. Nedoporučuji, Kubelka Josef

Dobrý den ,
    střechy prodáváme dlouho , nikdy jsme neměli žádnou reklamaci na to ,že by pogumovaná střecha protékala hned při první kapce. U nás venku ve vzorkovně máme houpačku Hollywood a střechu je jen látka ,sedíme pod ní i v dešti a neprotéká. Chápu vaše rozhořčení ,ale mohli jste nás informovat ,emailem , telefonicky , reklamovat , mohlo se ihned řešit. Nic takového jsem od vás neobdržela. Potom chápu , že je jednodušší si postěžovat v hodnocení.

Absolutní spokojenost s rychlostí dodání a zboží zcela odpovídalo nabídce.
    Jsem velmi spokojená.

• Rychlost, vstřícnost

rychlé dodání

Dobrá komunikace.

Bez chyby

• rychlost dodání

rychlost

Vše v pořádku, rychlé dodání

• rychlost dodání