• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 1 měsícem

Byl jsem spokojen

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 2 měsíci

Rychlé a perfektní jednání.

• Ochota
    • Rychlost odeslání

x

• rychle,
    • spolehlive
  • nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 3 měsíci

Se službou vašeho obchodu jsem spokojená, zboží přišlo hned druhý den po objednání a bylo v pořádku.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 3 měsíci

• poměrně přehledné web stránky, velký výběr a dobré ceny, rychlé dodání
    • Jak dlouho plot vydrží teprve zjistíme. Od instalace cca měsíc zatím naprosto v pořádku.

O žídné ádnou jsem nezjistil. Jen poznámka, bylo by dobré, zejména u umělých živých plotů dávat i fotografii jeho podoby v rozloženém stavu v deklarovaných velikostech. Zákazník by si udělal lepší představu, protože plot je rozložený vždy řidší, než jak je prezentován. Ale i tak plní svůj účel.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 3 měsíci

• Rychlé jednání, ochota při úpravě již uskutečněné objednávky

• osobní vyzvednutí
    • komunikace

Po osobním vyzvednutí, kdy jsem musela jet přes celou Prahu mi za cca 5 dní volali, že omylem došlo k záměně "rolí" s tkaninou a jak to tedy vyřešíme. Vzhledem k tomu, že tam každý den ba ani týden/měsíc nejezdím, jsme se domluvili, že zařídí svoz a dovážku naší správné tkaniny. Den před uskutečněním jsem si raději telefonicky ověřila, že dojde jak naše správná tkanina tak si odvezou tu špatnou. Pán mi sdělil, že ano. Upozornila jsem ho na to, že rozhodně "špatnou" tkaninu z ruky nedám, dokud nebudu mít tu naši. Nechci přijít o peníze a ještě tkaninu. Řekl, že mi doporučuje, to předat, tak jsem mu znovu řekla, že pokud nedorazí naše, tamtu nedám z ruky. Dnes je spousta podvodných eshopů, kdy člověk nikdy neví.
    Poté mi přišel mail s číslem balíku, které se bude u nás vyzvedávat. Za hodinku další mail, že se bude opět u nás vyzvedávat balík, ale s jiným číslem balíku...a že si to mohu hlídat na internetu kdy, co a jak. tak si říkám, jaký tedy platí. Opět jsem volala do eshopu a pán mi řekl, že číslo balíku k vyzvednutí mě nemusí vůbec zajímat. No to nevím, když chodí email "sledujte si balík, kdy k vám dojde" , že jen v ten den mi přijde sms o balíku, který doručí k nám a že to jediné mě má zajímat.
    No takže zaměstnala mě, mého přítele na předání (několik telefonátů, dalších starostí, že nemůžeme tkaninu dát,....)
    Člověk by očekával asi nějaký malý dárek třeba v podobě drátku na upevnění tkaniny jako omluvu nebo nějakou omluvu.....a né že první telefon začne větou....dobrý den, minulý týden jste si vyzvedávala tkaninu?...ANO.....a už jste ji použili?? ...NE.... bohužel došlo k záměně.
    Rozhodně bych zde už nenakoupila...chápu, že se to může stát, ale trošku pokory před těmi zákazníky by neuškodilo.

Reakce obchodu Zahrada-jinak.cz

za záměnu se omlouváme, stejně jako jsme se omluvili i při telefonickém kontaktu. Výměnu jsme zajistili po domluvě s Vámi bezplatně zasláním na vaši adresu v přesně domluvený den a kurýr zároveň vyzvedl špatné zboží.

Ohledně čísla balíku jsme se snažili vysvětlit, že nemusíte sledovat číslo balíku, který od vás kurýr bude přebírat, ale číslo balíku, který poveze k vám. Všechna čísla jsme pro jistotu zaslali na vaši emailovou adresu.

Záměnu zboží jsme zjistili kontrolou na naší straně, a ihned vás informovali, abychom minimalizovali případné problémy.

Ještě jednou se tedy omlouváme za způsobené komplikace.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 8 měsíci

Dobrá komunikace, rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 9 měsíci

dobrý výběr, dobrá cena, výborná komunikace

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 10 měsíci

• Asi před 14 dny mi bylo slíbeno, že mě bude dodáno zboží z objednávky a zatím nic.

• jednoduchost,rychlost
  • nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 1 rokem

• U objednaného zboží byla nejlepší cena

Obchod doporučuji. Zboží není "fajkové", což v dnešní době více než potěšující.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 1 rokem

• Přehlednost, rychlost, dobře zabalené.
    • Žádné.

Maximální spokojenost.

• nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 1 rokem

• Sortiment zboží, výborná komunikace.

• Rychlé doručení zásilky

Rychlý a hlavně pohodlný nákup z domova

• velký výběr
  • nakoupil v obchodě Zahrada-jinak.cz před 2 lety

• Kvalitní a levné zboží a velmi rychlé dodání hned do druhého dne po objednání. Z obchodu mi i volali, že jsem se spletla s počtem metrů a ochotně vše přepracovali.
    • žadné

• spolehlivost, rychlost dodání