První nákup.

• Neodepsali mi když jsem odepsal přes mail.

Reakce obchodu ZABAV.CZ

Omlouváme se za zdržení z důvodu opoždění informace od dodavatele.

S pozdravem Zabav.cz

• Zboží přišlo v pořádku téměř obratem.

Zatím jsem na žádnou nevýhodu nepřišla.

• pomalé dodání

Reakce obchodu ZABAV.CZ

Omlouváme se za zdržení z důvodu opoždění dopravce, ale vše už je vyřešeno a doufáme, že hračka dělá radost.

• Jinde jsem nesehnala
    • Rychlé odeslání
    • Super ceny

Vše proběhlo na jedničku. Spokojenost.

Váš internetový obchod Zabav.cz

Bohužel nastal určitý problém, zboží s určitých důvodu někde opozdilo, tak čekáme zhruba 8 dní než bude doručeno.

Rychle dodání skvělé jednání

spokojenost

Váš internetový obchod Zabav.cz

• Perfektní přístup při řešení reklamace
    • Vstřícnost

• Rychlé dodání.

Váš internetový obchod Zabav.cz

zboží uvedeno na skladě, placeno předem on-line. 7 dní od objednání a zaplacení a zboží jsem ještě obdržel. Dotazník přišel dříve než zboží

Reakce obchodu ZABAV.CZ

jsme si vědomi nynější situace, kdy je doba dodání delší než v obvykle a snažíme se pracovat na jejím zkrácení.

Dlouhá doba dodání. Objednání 22.11 2021 dodání 1.12. 2021 ve 14hod 30min

Reakce obchodu ZABAV.CZ

děkujeme za reakci na Váš nákup v našem internetovém obchodě. Někteří naši dopravci mají bohužel delší dobu dodání, pracujeme na tom, aby se doba dodání zkrátila a zboží jste mohli dostat co nejdříve.

• vše v pořádku

Reakce obchodu ZABAV.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi a budeme si vážit každého dalšího nákupu v našem internetovém obchodě. PS: přejeme hodně zábavy s BUKI plasmovou koulí :)