• Nepříjemné a nevhodné chování prodavačky, naprosto neprofesionální chování v
    • Obchodní m centru CiITY PARK Jihlava

Pokud chce Vaše firma zachovat určitou úroveň prodeje pošlete prodávající z tohoto obchodu na školení o etice prodeje a asertivite, v prodejně v Brně se mi to nikdy nestalo

• dárky zdarma
    • kvalita
    • rychlost dodání
    • cena produktů
    • různé slevové akce
    • přehlednost stránek
    • dobrý reklamní tah, člověk dá mnohem více peněz než chtěl
    • bohužel neposílají přes poštu
    • i když získáte "dopravu zdarma", je limitována nějakou částkou kterou musíte přesáhnout

Obchod je kvaltní, i když přípravky na pleť mi nepřišly moc účinné. Každopádně, sprchové gely, šampony, dekorativní kosmetika, stojí za to.

Chtěla bych reagovat na lidi, kteří si stěžují na rozbitou objednávku. Není to chyba e-shopu, ale dopravce!!

• Kvalitní zboží

Příliš nechápu negativní hodnocení. V úterý jsem objednala zboží, ve čtvrtek už volala spedice. Zboží naprosto v pořádku!

• špatná komunikace
    • telefon nikdo nezvedne, po chvilce nahlásí, že číslo je obsazené a hovor vypne
    • neakceptují slevy z platných slevových poukazů
    • pokud se podaří se s nimi spojit přes rychlý chat, sdělí vám, že sleva není aktuální , slíbí storno objednávky , ale už vás o stavu nikdo neinformuje
    • takže mám potvrzenou objednávku
    • zaslanou fakturu
    • oznámení stornu postrádám

ABSOLUTNĚ KATASTROFÁLNÍ eshop

• lidský faktor, jsou sice milí, avšak bez výsledku

Já už nebudu kupovat ani v e-shopu ani v kamenném obchodě. Doma si vyberu na e - shopu a dojdu do kamenného obchodu, kde to co chci obvykle nemají. Obchod v Táboře je naprosto k ničemu. A když chcete poradit , protože si zrovna nevíte rady, tak vám strčí zaručeně dražší variantu, což by snad ani nevadilo za předpokladu, že si skutečně polepším. Takže Yves Rocher byl v říjnu v mém případě naposled, už tam neutratim ani korunu.

• dostatečné přehledné stránky
    • kvalitní výrobky
    • dárky k nákupu
    • doprava nad určitou částku zdarma
    • rychlost dodání

tento obchod doporučuji už jen kvůli dárkům, které nabízí, vše došlo v pořádku. Trošku by se mohli zlepšit v rychlosti dodání a komunikaci přes email, že je zboží vyexpedováno.

• Voňavá, příjemná, hezky balená a vyhovující kosmetika
    • Dne 13.5 jsem objednala zboží v termínu, kdy trvala slevová akce. Řádně jsem zadala kod pro slevu, ale bohužel mi přišly platební údaje na plnou částku(né malou) ,obratem jsem psala mejl, kde se stala chyba, že jsem správně zadala kod.Odpověď mi přišla 16.5. že sleva už není aktuální, i když já objednávala včas.Poslala jsem tedy znovu číslo objednávky a YR moji objednávku na moje přání stornoval, protože plnou cenu platit nebudu.

Už zde nenakoupím.

• doprava zdarma nad určitou částku
    • vzorky zdarma k objednávce
    • skutečně hodnotné dárky k objednávce nad určitou částku a možnost si z nich vybrat
    • možnost platby pouze dobírkou nebo kartou, já preferuji bankovním převodem

Mně osobně bylo zboží odesláno obratem. Vzorečky zdarma a pěkný dárek zdarma potěšily :-) Určitě hodlám nakoupit znovu a obchod dále doporučím.

• široká nabídka
    • výhodné ceny
    • příznivý věrnostní program pro registrované
    • delší doba dodání
    • menší objem některých výrobků

Doporučuji, jen si musíte najít ty své výrobky, které Vám budou vyhovovat a hlídat si objem a velikost balení.

• Nelze vyzvednout v kamenných obchodech a jejich způsob dodání je otřesný. 19.12.2015 jsem objednala a zaplatila, v informacích je, že zboží přijde do 5 pracovních dnů. Od 19.12 uplynulo pracovních dnů 12 a objednávka stále nepřišla. Na dotazy nereagují, průběh objednávky také sledovat nelze, natož abych dostala číslo zásilky u DPD a mohla tak případně změnit hodinu dodání.
    • Doba doručení i jednání obchodu je naprosto katastrofální ve srovnání s většinou eshopů, kde objednáte a máte zboží do druhého dne/několika dní a na dotazy vám obratem odpoví.

Rozhodně nedoporučuji.

• Obchody
    • E-shop - Hrůza!!!!!!!!!
    • 21.12. jsem si objednala zboží s tím, že bude doručeno do 5 pracovních dnů. Nejen, že nebylo doručeno ani žádná informace, ale ani žádná odpověď na dva dotazy.

Velké zklamání. Značka neznamená kvalita služeb.

• Kvalitní produkty
    • Vase balíčky jsou skvělé přišla my rozbita krabice z rozhazeny po cele krabici .Ještě ze to bylo v plastu jinak by to bylo rozbité děkuji nikdy vic

Už nikdy

• hodnotné dárky k nákupu
    • výhodné akce
    • přehledné stránky
    • opakovaně bezproblémový nákup
    • dobrá komunikace s obchodem
    • kvalitní výrobky
    • vzorečky zdarma
    • doručení by mohlo být rychlejší
    • uvítala bych možnost sledování průběhu vyřizování objednávky

rozhodně doporučuji
    výhodnější nákup oproti kamenným prodejnám

• Široký výběr kvalitní kosmetiky
    • Skvělý věrnostní program
    • Prodavačky na Václavském náměstí, kam chodím jsou neuvěřitelně příjemné a ochotné (měli by si z nich ostatní vzít příklad) :)
    • Utratila bych tam všechny peníze

Široký výběr kvalitní kosmetiky
    Skvělý věrnostní program
    Doporučuji všem

• skvělé výhody pro zaregistrované - při koupi přes e-shop
    • výhodné nabídky mailem
    • bleskové dodání
    • skvělé zabalení
    • milé dárky
    • nic krom toho, že už v kamenné prodejně nikdy nic nekoupím.)

Vše bez výhrad v naprostém pořádku! .)

• V e-shopu je super nabídka (+ pěkné dárky k objednávce), dobré ceny, časté akce a rychlé dodání.
    • Bylo by lepší mít možnost zvolit si druh dopravy. S DPD je to někdy trochu složité.

E-shop Yves Rocher doporučuji :)

• slevy, příjemný přístup, kvalitná produkty, věrnostní program

Nakupuji zde, protože prodávají kvalitní přírodní kosmetiku. Oceňuji věrnostní program, šanci získat spoustu dárků a slevy na produkty. Prodavačky jsou příjemné a ochotné pomoci.

• Nedoporučuji, obchod mylně informuje zákazníka o odeslání zásilky, i když ve skutečnosti to tak není
    • Dávejte si na jejich eshop pozor! Momentálně mi dluží i peníze, které měli být odeslány včera a samozřejmě je prý odeslali až dnes. Nejedná se sice o velkou částku, ale jde o to, že opět lžou a ještě mi dluží peníze!

Chtěla bych se podělit o mou zkušenost. Myslela jsem si, že když je tento eshop společnosti Yves Rocher, který má mnoho kamenných obchodu, tak bude nákup bez problémů. Bohužel jsem se velmi mýlila. Opakovaně mi lhali, že zásilka byla odeslána, ujišťovali mě, že číslo zásilky mají a odešlou hned, jak to bude zaevidované. Nedočkala jsem se. Po obvolání několika čísel, kde mě všichni odkázali na emailovou adresu s tím, že telefon eshop nemá, tak se mi nakonec odpovědi dostalo (asi to někdo popohnal), že balíček bude teprve odeslán a za vše může sklad. Opravdu nevím, jestli mi opět lžou nebo jestli zázrakem balíček dorazí. Rozhodla jsem se napsat i oficiální stížnost, jelikož tohle je už na mě moc.

• - přehlednost
    • - výhodné akce
    • - skvělá komunikace

S tímto obchodem jsem moc spokojená, rozhodně již plánuji další nákup.