Koupila jsem si šampon a kondicionér proti lupům a místo abych se jich zbavila, se mi na pokožce hlavy objevily krvavé boláky a lupů mám více, než předtím. Pokožka je podrážděná, svědí a vlasy se mi mastí častěji. Krém na ruce místo aby vyživoval, neskutečně vysušuje. Navíc mi přijde, že poměr cena-výkon se u žádného produktu neshoduje. Předražené produkty, které jsou k ničemu.

• JEN SLIBY

Objednala jsem z důvodu slibu dárku, taška a hodinky. Dárek mi byl vložen do košíku jako dostupný. Řádně zobrazen v objednávce. A ejhle tento DÁREK VŮBEC NEDOŠEL. Takže jedno VELKÉ ZKLAMÁNÍ , JEN SLIBY . A když zkušebně začnu dělat objednávku na stránkách obchodu s kodem GIFT24 , tak dárek : taška a hodinky stále skáčou do košíku. Jak je to možné , jestliže dárek není ??

• 0
    • Sliby

Měla jsem ty obchůdku ráda ,když se u nich zaregistrujete vždy pošlou kartičku na výhodný nákup a dárek , dnes jsem byla kartičku uplatnit a ejhle!!! Je tam natištěno za nakup ZA 499kc NEBO!!!!1000BODU DOSTANETE DAREK V HODNOTE 850KC. Já mám bodů přes 4000, a žáden dárek nedostanu musím nakoupit za 500, s paní není komunikace. Nakonec když nakoupím za 129 tak si můžu něco vybrat,tak jsem koupila 2 krémy a vybrala dárek a ve finále z toho co jsem vybrala mi paní stahla150kc. Takže děkuji a utratila jsem peníze naposledy v životě v Yves Rocher!!!!!!!! Má kolegyně z práce je na tom úplně stejně ...neslibujte co neplnite!!!

• Akční kódy
    • Dárky
    • Lhůta dodání
    • Skvělé produkty

Za sebe teda musím říct, objednávala jsem už po několikáté a vždy spokojenost.
    Slevové kódy fungovaly jak mají, zboží mi dorazilo opravdu rychle a pokaždé jsem měla k nákupu dárečky.
    Takže super.

• kvalitní produkty
    • e-shop kolo slev není vůbec výhodné
    • doprava

Bohužel se musím přidat ke kritice jejich eshopu. Produkty mám ráda, ale jejich promo akci mi přijdou velmi neférové. Pokud si vytočíte slevu 50%, musíte si koupit alespoň dva produkty za alespoň 899 korun a slevu dostanete pouze na jeden produkt, ne na celou objednávku. Procentuálně sleva tedy dělá spíše 15-25%. Velké zklamání, protože se tuto informaci dozvíte až, když chcete udělat objednávku.

Při poslední objednávce, mi přišlo víčko sprchového gelu naprosto zničené, tak akorát se o to pořezat, jak bylo celé polámané. Produkt jsem chtěla darovat své mamce, ale určitě pochopíte, že když je v takovém stavu, tak to není úplně vhodné. Krabice balíčku nebyla vůbec zničená, takže ho takto museli už zabalit. Při kontaktování obchodu na dva různé maily se mi nedostala ani jedna odpověď. Myslím, že při tom jaká je cena produktů, by měli na kvalitu doručení více dbát.

• klamání zákazníků
    • podvodné jednání

záhadným způsobem ukončili vlastní hru o ceny, vše okolo hry smazali , nekomunikují.

• samé nevýhody
    • Podvod

• Rychlé dodání produktů.

Komunikace rychlá a příjemná. Oceňuji hodnocení i pod jednotlivými produkty. Mnohé napoví.

Zarazilo mě kolo štěstí,když jsem vytočila dopravu zdarma,tak jsem zajásala,ovšem na konci mé objednávky bylo napsáno,že nad 499,- Kč,což radost tak nějak pokazilo....

Jejich kola štěstí mě fascinují. Vyhrajete slevu 500, naplníte si košík a ejhle sleva nikde, zjišťujete kde je problém a poté zjistíte někde malým písmenem, že musíte mít nákup na 1300 snad a to nebylo poprvé, jako by to nemohli rovnou uvést přímo k výhře. Když jsem jim psala, napsali mi, že vše uvádí tak, aby to zákazník hned vidět. dnes vyzkoušeno kolo štěstí a to stejné. Klamou zákazníky.

• dárky k objednávce
    • E-shop vůbec nekomunikuje. Chtěla jsem se ještě zeptat na změnu u vytvořené objednávky, e-shop mě kontaktoval až týden po doručení objednávky. To už mi bylo k ničemu, přišlo mi to spíš jako výsměch, že mi po tom co mám objednávku už týden doma napíší, že změna v objednávce již není možná...

• Pomalá komunikace
    • Rádoby uváděné slevy na výrobky

Skvěle fungující eshop, který funguje na bázi neexistujících slevových kupónů, které rozdává obchod sám, nebo je udává na ostaních slevových portálech. Nechápu systém, kdy dochází pouze ke klamání zákazníka. Kdy ochod slíbí, že se tím bude zabývat a následovně Vás ani nekontaktuje!

• Rychlé dodání, informace o odeslání, velký výběr přípravků.
    • Nevím o žádné.

Opakovaný nákup přes e-shop, naprostá spokojenost, přípravky skvěle zabaleny a vybrané dárečky k tomu. Mohu jen doporučit a brzy se chystám na další nákup.

• Obchody jsou možná v pohodě, ale e-shop.... zkušenost naprosto příšerná. Velmi špatná komunikace, na maily nereagují. Radši jsem po této zkušenosti zboží nevracela nebyla jsem si jistá zda by přišli peníze zpět. Nikdy víc.

• Ani jedna pozitivní věc!!
    • Neschopnost e-shopu Yves Rocher.
    • Nejdříve jsem objednal jeden balík, který jsem chtěl zaplatit přes internetové bankovnictví, bohužel e-shop je hodně nepřehlednej při nakupování, zjistil jsem, že to nejde přes internetové bankovnictví, tak jsem poslal e-mail přímo k nim, že to chci stornovat!! Bohužel bez reakce!! Objednal jsem si nový balík, ale k nám domů přijel chlap, který vůbec nevěděl, jaký má dát mojí přítelkyni i když měla objednávací číslo v telefonu, s balíkem nakonec odjel zpět do prodejny!! Vůbec jsme to nepochopili a teď mají problém nám vrátit peníze, v životě jsem neviděl takovou neschopnost a rozhodně to tak nenechám!! Několikrát jsme jim tam volali a vůbec o tom nikdo nic neví!! V životě už nebudu kupovat v Yves Rocher!!

Neschopnost
    šílený

• nic moc
    • šalamúnske akože slevy- poskytnou pár percentní slevu, ale z puvodní sumy. takže nejakých 40 procent vás vyjde kolem 1 slevy. kvalita nic moc, jak sem rekla.

honit se za tímhle tovarem nemá smysel, je dobrá, ale méne,než se ríká. napr. štetečky na očí, micerálna voda je moc lepkavá, krémy na plet možná pro mladší a taky oční krémy nic moc.

• Krásná vůně výrobků
    • Originalita
    • Dárky k nákupu
    • Akce, která neplatí pro zelená kolečka u výrobků. Zelená je u oblíbených výrobků pokaždé. Akce zbytečná.

Bohužel Yves Rocher není obchod, ve kterém bych nakupovala často, nicméně ráda si občas výrobky zakoupím.

• Zbozi prislo opravdu rychlo
    • krasne darky k objednavce
    • -

Po recenzich tady jsem se celkem bala objednat zbozi od Yves Rocher, ale nakonec jsem rada, ze jsem objednala. Zbozi prislo rychlo, asi do 3 dnu od objednavky, na dopravu si opravdu nemuzu stezovat. Jako darek za objednavku jsem si vybrala sprchovy gel a kosmetickou tasticku - oba darky dorazily + dárek jako prekvapeni (vonavka, 50 ml). S nakupem jsem opravdu moc spokojena, i pres negativni recenze doporucuju, doprava byla v poradku, kosmetika krasne voni a jsem s ni spokojena, maji kvalitni vyrobky za rozumnou cenu. Kdo vahate, urcite doporucuji :-)

• Kvalitní kosmetika
    • Recyklovatelné obaly
    • Vysoký podíl přírodních složek
    • Možnosti slev se slevovou kartou
    • Beze slev často drahé zboží

V Yves Rocher se vyplatí nakupovat hlavně v období slev či se slevovými kartičkami, protože jinak jsou ceny docela vysoké. Na druhou stranu má tento obchod velký výběr zboží, například krásně vonící řadu květinových parfémů.