• Nebyl žádný problém. Rychlé doručení. Vosk krásně voní.
  • zboží nedorazilo,nikdo mě nekontaktoval ohledně zdržení.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

děkuji za Váš zpětný vzkaz. Omlouváme se za problémy s doručením zboží. Doporučuji vám vyplnit reklamační formulář na našem webu, který naleznete v sekci "Reklamace a vrácení zboží". Náš tým se poté co nejdříve pokusí vyřešit situaci a zajistí Vám spokojenost.

S pozdravem,
    Veronika

dražší než kdekoliv jinde, např. běžné kamenné drogerie

• V obchodě jsem byl poprvé, takže ho hodnotit zatím nemohu.
    Ale ta doprava. Objednal jsem v pátek večer, nepočítám sobotu a neděli, takže od pondělí. Za celý týden, t.j. od pondělí do soboty jsem zboží nedostal. Ignoruji ČP, objednal jsem dopravu Zásilkovnou, ale vůbec jsem si nepomohl.

Zboží dorazilo poškozené i když bylo vzorně zabalené. K poškození museli dojít již před zabalením. Zásilka v ramci reklamace byla odeslána zpátky. Zatím nebyly vrácené peníze.

• Vyber zbozi
    • Nedostatecny zakaznicky servis

Po kliknuti na platební metodu a následně na zvolenou dopravu bylo uvedeno ze doprava je zdarma, nicméně v kosiku nebylo ani shrnutí ceny a následně po odkliknuti objednávky byla cena uvedena za 99,- . Díky tomu ze jsem zvolila platbu dobirkou jsem nic nezaplatila, jelikož mě naštvalo započítání dopravy do konečně ceny.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

omlouváme se za technické potíže, situace už by měla být v pořádku.

Váš tým Yankeesvicky.cz

• Svíčky mají o hodně předražené než v jiných e-shopech a to o dost.

• Neúplný popis výrobku

V popisu nebylo zmíněno, že nesedí na všechny řady Yankee svíček, je mi tedy k ničemu.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

mrzí nás vaše zkušenost. Koukali jsme se do Vaší objednávky, kde byl prstenec na svíčku. V popisu výrobku je napsáno, že je určený pro střední a velké svíčky housewarmer, což je označení pro řadu Classic. Pokud se Vám prstenec nehodí, můžete využít 14denní lhůtu pro vrácení zboží.

Váš tým Yankeesvicky.cz

• Na zboží čekám od 16.12. a stále nedorazilo. A bohužel se ani nikdo neobtěžoval napsat, v jakém stavu objednávka je. Proto absolutně nechápu tento email o tom, abych ohodnotila firmu na základě mého nákupu, který vlastně vůbec neproběhl. A zboží už v tuto chvíli nechci, nemám již o něj zájem. Chtěla jsem to jako dárky k vánocům, a ty už bohužel byli.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

mrzí nás vaše zkušenost. Zásilka byla ztracena dopravcem. Doufáme, že v současné době už je situace vyřešena k vaší spokojenosti.

• Zboží mi přišlo rozbité

The candles are disgraceful. No light, No smell

Dear Barry,

we're sorry to hear about your experience with the candles. If you have any problems, please contact our claims department or fill out the claims form on our website. We hope that the situation will be resolved to your satisfaction.

Your Yankeesvicky.cz team

Bohužel mi přišlo dvoje dárkové balení svíček poškozené (vyteklé-rozteklé-opatlané). Měla jsem je v plánu je použít jako dárek, ale takto rozhodně nemohu. Psala jsem do obchodu, ale bez odezvy. Nedoporučuji nákup u tohoto obchodníka.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

v současné době už by reklamace měla být vyřešena k Vaší spokojenosti. Omlouváme se za vzniklé komplikace a budeme se snažit podobným situacím předcházet.

S přáním krásného dne,

• Neochota

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

mrzí nás Vaše zkušenost. Prověřili jsme Vaši objednávku a zjistili jsme, že nebyla uhrazena platba předem. Pokud si přejete situaci dořešit nebo máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Váš tým Yankeesvicky.cz

Zboží máte oproti jiným obchodům hodně drahé.
    Bohužel jsem to zjistila až po tom, co jsem měla udělanou objednávku.
    Příště budu nakupovat jinde.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

samozřejmě Vás u nás nemůžeme držet násilím a doufáme, že i přesto Vám naše výrobky udělají radost.:-) Cena zboží odpovídá prémiovosti nabízených produktů a také je do ní mimo jiné započítán kvalitní zákaznický servis.

S přáním krásného týdne
    Váš tým Yankeesvicky.cz

• Ptáte se na komunikaci obchodu na dopravu, ale ne na kvalitu zboží
    Neskutečné zklamání ani svíčky ani vůně do auta, nic z toho nevonělo.
    Když zboží zakoupím na prodejně tak ta kvalita je úplně jinde
    Svíčky voní až přes obal,ale tady ani po zapálení

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, moc nás mrzí vzniklá situace. Výrobky na e-shopu a na našich prodejnách by se neměly lišit. Pokud máte pocit, že produkty opravdu nevoní, prosím vyplňte reklamační formulář, nebo kontaktujte zákaznickou podporu (vše najdete na našich stránkách). Věřím, že se situace vyřeší k Vaší spokojenosti.

Váš tým Yankeesvicky.cz

Zbozi dorazilo poskozene,obchod byl informovan,reakce zadna.

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

moc nás mrzí vaše zkušenost, i přesto že se snažíme zboží vždy řádně zabalit, občas k nějaké nehodě po cestě dojde. Vaši recenzi jsem předala na reklamační oddělení a kolegyně to s Vámi dořeší. Doufám, že k Vaší spokojenosti. Omlouváme se a přejeme krásný zbytek dne.

Za tým Yankeesvicky.cz
    Kristýna

• Zaplacene zbozi nedoruceno ani po 14 dnech, obchod nekomunikuje. No

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

moc se Vám omlouváme. V minulém týdnu jsme měli omezený provoz z důvodu čerpání dovolené. Prosím kontaktujte nás na e-mail: [email protected]. Do e-mailu napište také číslo objednávky pro rychlejší komunikaci. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že se vše vyřeší k Vaší spokojenosti.

Váš tým Yankeesvicky.cz

• Zbozi jsem objednala, zaplatila a prisla zprava, ze zbozi jiz neni skladem… Penize zpatky obratem, ale se zbozim jsem jiz pocitala a musela resit jinak…

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

děkujeme za Váš komentář a ještě jednou se omlouváme. V předvánočním čase je návštěvnost e-shopu enormní a ačkoli by měl být stav zboží neustále aktuální, může docházet k nesrovnalostem. Věřte, že neustále pracujeme na zlepšení a budeme se snažit, aby k podobným situacím nedocházelo.

S přáním krásného nadcházejícího nového roku
    za tým Yankeesvicky.cz
    Kristýna

• Objednávka po týdnu v nedohlednu, takže těžko hodnotit …

Reakce obchodu YankeeSvicky.cz

omlouváme se za vzniklou situaci. Jsme v plné sezóně a i přesto, že všichni děláme, co můžeme, dochází ke komplikacím. Vaše hodnocení jsem předala na reklamační oddělení a doufám, že se vše vyřeší k Vaší spokojenosti.

S přáním Krásného adventu