V tomto obchodě jsem si objednal GPS navigaci s doživotní aktualizací map. Navigace dorazila v pořádku, ovšem držák do auta nešel sestrojit, protože se skládal z nepasujících dílů na rozdílné typy držáků, což jsem vyřešil izolačkou a nechal to být.
    Další věc je doživotní aktualizace map, u které jsem tak nějak nepochopil jak se vlastně provádí.V manuálu je popsána aktualizace pouze pro Android, nikoliv pro samotnou navigaci s Win CE.
    Po mém dotazu na email tech. podpory, jsem se ale nedočkal žádné reakce, proto bohužel nemohu tento obchod doporučit.

Vážený pane Wachtle,

naše zákaznická podpora odpověděla na váš email obratem - podívejte se prosím do složky spamu, kde nejspíše odpověď naleznete, případně zkuste použít jinou emailovou adresu (služba hotmail měla celosvětově na přelomu roku nějaké technické problémy s útoky). Se sestavenín držáku vám rádi poradíme - držáky jsou stejné, tudíž je záměna dílů vyloučena.

Všechny informace k navigačnímu programu najdete v druhém dodaném podrobném návodu (jeden návod je pro navigaci a druhý pro navigační software - viz také popis výrobku) a také na stránkách zákaznické podpory výrobce, kde jsou návody na aktualizaci i instalaci spolu s obrázky ja k postupovat:

Xtech electronics s.r.o.

• Rychlost vyřízení, včetně rychlé emailové komunikace.
    • Nebyl jsem plně informován o možnostech výrobku. Bylo mi informačně zatajeno, že nelze nastavit samostatné vyzvánění na každou sim kartu.
    • Stejně jsem nenalezl informaci o komplikaci ohledně paměťové karty.

Všechny informace bych měl znát před koupením výrobku a nikoliv pro mě "závady" objevovat po koupi výrobku.

Vážený pane Froňku,

jak jsme se vám snažili vysvětlit v odpovědi na váš emailový dotaz, jde o vlastnosti systému Android a my opravdu nemůžeme v popisech výrobků upozorňovat na něco, co telefon neumí v porovnání s vaším stávajícím přístrojem. Technické popisy jsou od toho, aby informovaly zákazníky, co vše zařízení umí. Také nemůžeme znát váš telefon a dopředu vám říci, co bude u nového telefonu jinak.
    Navíc u systému Android není problém si chybějící funkce doinstalovat pomocí aplikací - např. správce vyzvánění pro DUAL SIM najdete zde:

Bohužel vlastnosti výrobku nazýváte závadami a nenašli jsme způsob, jak vám tento omyl vysvětlit.

S přáním hezkého dne
    Xtech electronics s.r.o.

zakoupila jsem mobil,ktery zasílám na reklamaci z důvodu,že nereaguje displej nefunguje dotek a kolikrát nejde ani vypnout.

• Klamná reklama

Mapy v navigaci nebyly ke stažení pouze na 3 měsice pak si je musite koupit.Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají!!!

Vážený pane Ševčíku,

všechny námi prodávané navigace mají mapy předinstalované z výroby a jejich platnost licence je neomezená - doživotní. Bez výjimky. To vám mohou potvrdit i tisíce jiných našich spokojených zákazníků.

Patrně jste se pustil na vlastní pěst do nějaké přeinstalace, mapy i již aktivovanou licenci jste omylem smazal a nainstaloval jste místo toho nějakou zkušební verzi s omezenou platností.

Je opravdu škoda, že aniž byste kontaktoval naší zákaznickou podporu, kde by vám rádi poradili jak vše obnovit do původního stavu, píšete zde taková nepravdivá obvinění.

Xtech electronics s.r.o.

• nie je nikde na internetovej stranke uvedene ze mobil nepodporuje automaticke aktualizaci systemu android kit kat 4.4 takze ked bude nejaka aktualizacia alebo oprava chyby tak mate smolu.U ostatnych mobilov inych znaciek je to standard.Pokladam to za klamanie za kzakaznika ze na to neupozornuju.Je to standard,nikoho nenapadne sa to opytat dopredu,pak uz mate smolu.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že nás nedoporučujete náš eshop v tomto hodnocení obchodů, kde se hodnotí služby obchodu a ne konkrétní vlastnosti zakoupeného výrobku, které odesilatel zásilky nedokáže ovlivnit.
    K Vámi popisovanému "problému" - aktualizace přes WiFi mají pouze telefony známých značek (Samsung, Sony, HTC atd.), které patří do vyšší cenové kategorie a tuto službu, ač si to možná neuvědomujete, si platíte při nákupu přístroje v jeho výrazně vyšší ceně. Telefony z levných produkcí toto nikdy neměly a nemají - nelze takové služby poskytnou při takto nízké ceně výrobku. Případné aktualizace má k dispozici náš servis, zatím ale nikdy nebyla v systémech zjištěna žádná chyba, která by nějakou aktualizaci systému vyžadovala. Vše je velmi pečlivě testováno před uvedením na trh.

Xtech electronics s.r.o.

Obchod je ok. Navigace je spatna. Nebere v potaz vysku ani vahu kamionu. Taha mne pod nizke mosty a i na mosty s nizkou tonazi. Také vybira spatne silnice nejnizsi kategorie, ikdzy je hned vedle silnice mezinarodni. Hodi se tak pro osobni auta, pro kamiony v zadnem pripade.

obchod možná slušný ale zboží příšerné
    Pozor na srážku peněz při vracení zboží (mají to v podmínkách)

Vážený anonyme (pane Šorno),

to, že se Vám nějaké naše zboží nelíbilo, plně chápeme. Jelikož ale nakupujete jako firma na IČO, nezvtahují se na Vás podmínky jako na běžné zákazníky - koncové uživatele, tedy nemáte ze zákona možnost odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů jako všichni ostatní. Toto ustanovení platí v novém občanském zákoníku a platilo i dříve. Všechny eshopy mají podle toho zavedena stejná pravidla a postupy.

Přes toto všechno jsme Vám vyšli vstříc a za symbolický manipulační poplatek jsme Vám umožnili zboží vrátit, což není naše zákoná povinost v tomto případě. Zjevně ani taková vstřícnost není dostačující.

Xtech electronics s.r.o.

• skvělý popis zboží a jeho funkce
    • nabídka výborné ceny oproti ostatním obchodům

manuál k provozu pouze anglicky, přiložené CD s návodem je po zkopírování velmi nepraktické pro listování.
    Doručování přes PPL nedoporučuji, přestože mají mobil.číslo, nevolají při zdržení, tak čekáte u zvonku a ono nic.
    Jinak velmi doporučuji.

• Objednané zboží je vadné - nefunkční kabel. Kontaktkní linka předala číslo na technika, ale toho se již kontaktovat npodařilo.

Obchodníci, o technické stránce plácají nesmysly, technik není k dosažení.

Vážený pane Fraňku,

objednal jste si u nás kabel - redukci za 49 Kč, který měl podle Vás vadu. Náš technik Vám poslal schéma zapojení kabelu - redukce poté, co stejný kabel proměřil u nás ve skladu.
    Na jeho email jste bohužel nijak nereagoval.
    Samozřejmě pokud by kabel byl skutečně vadný, poslali bychom Vám automaticky nový a po dohodě byste ani nemusel ten původní vracet - škoda, že místo komunikace s námi je pro Vás důležitější udělovat zde negativní hodnocení.

Neposlali to komplet!!!!!!

Vážený pane Kahúne,

Vaše objednávka byla doručena druhý pracovní den po objednání a zboží bylo dodáno kompletní s veškerým příslušenstvím. Chybělo údajně pouze CD s návodem, které se přidává samostatně do zásilky při expedici a patrně se tedy ztratilo během přepravy - za což jsme se Vám obratem omluvili - nemělo by se to stávat. Lidskou chybu ale nelze nikdy 100% vyloučit.
    Pro případy ztráty nebo poškození CD i v budoucnu u Vás je celý jeho obsah kompletně nahrán přímo v navigaci, což jsme Vám také podrobně vysvětlili - tzn. je úplně jedno, zda do počítače vložíte CD nebo připojíte navigaci - vždy máte všechny soubory návodů k dispozici a můžete si je okopírovat a zálohovat v počítači či na jiné médium.
    Není samozřejmě problém případně CD doposlat, ale vzhledem ke "kvalitě" služeb pošty by se klidně mohlo stát, že by CD došlo poškozené či vůbec, popř. za týden. Proto je podle nás lepší použít kopii CD v přístroji, kterou máte k dispozici ihned.
    Nemyslíme si, že bylo z Vaší strany nutné používat negativní hodnocení s tolika vykřičníky kvůli takové drobné chybě, která Vám navíc nezpůsobila žádný problém při užívání zakoupeného výrobku, ale je to Vaše právo a my jej respektujeme.

• dost široká nabídka
    • reklamace co do úplnosti zakázky

v zakázce chyběl český manuál !!

Vážený pane Semráde,

objednal jste si u nás počítačovou hru (ve výprodeji za 99 Kč) vydanou vydavatelem v edici bez české podpory - vše bylo v popisu uvedeno. Proto jste nemohl český návod obdržet. Přesto jsme Vám ještě poslali odkaz na stažení českého manuálu ze stránek vydavatele.
    Bohužel ani to zjevně nestačilo a proto jste se nám musel takto "pomstít" za naše služby, kdy jste zboží obdržel okamžitě po zaplacení a odpověď na dotaz během několika minut.

Opravdu nevíme, co jsme mohli ještě udělat lépe - i přesto Vám přejeme vše dobré - snad nepracujete v nějakém eshopu, který bude muset propouštět zaměstnance kvůli takto získaným hodnocením od lidí, jako jste vy...

Xtech electronics s.r.o.

• Obchod nemá výhody zaslal mi vadné zboží
    • Nerozumí svým zákazníkům

Obchod bych hodnotil jako špatný jelikož mi poslal vadný výrobek,který jsem musel vrátit na své náklady, které mi obchod odmítl dát vrátil pouze peníze za vadný výrobek (navigaci+tablet). Firma zřejmě kupuje v Číně neověřené zboží, které pak bezhlavě posílá svým zákazníkům, kterým tím vzniká pouze problém a zboží musí na své náklady vracet.

Vážený pane,

využil jste svého práva odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu, peníze Vám byly vráceny Váš na účet v plné výši za dva dny po přijetí, ačkoliv vrácené zboží bylo zjevně použité.
    Pokud mělo podle Vás zboží vadu (to se může stát u každé elektroniky i jiných výrobků), mohl jste jej reklamovat - vyměnili bychom Vám jej za nové na naše náklady - to jste však neučinil.
    Neumíme si už opravdu představit lepší a vstřícnější postup k zákazníkovi - bohužel jak je vidět, opravdu nikdy není možné zavděčit se úplně všem ...

Xtech electronics s.r.o.

• Nabízejí kompletně navigace v češtině
    • Nevrací poštovné za reklamované zboží, což by dle zákonu měli automaticky učinit.

No,možná že mám smůlu, ale navigaci nepoužívám často. Za půl roku co jí mám, ale byla 2 x reklamovaná. Mapy nejsou tak podrobné(mám např. Rakousko a Německo). Nenašel jsem tam ulici, která na čínských navigací je automaticky. Mohl jsem porovnat tuto navigaci s čínskou a mohu napsat, že čínská má více podrobnější mapy.
    Na závěr bych tento obchod asi doporučil, ale mě nenadchl.

• Dobrý obchod, rychlé jednání, dobra komunikace
    • Zboží má vady, je nefunkční

Nevím

Před podáním objednávky 4.12.12 jsem byl e-mailem ubezpečen, že určitě bude moje objednávka vyřízena 10.12.2012 a odeslána poštou na mou adresu. Když se nic nedělo, 13.12.12 jsem sám kontaktoval prodejce a ten mi sdělil, že objednané zboží nemá a do Vánoc na mou adresu nedorazí. Toto jednání nepovažuji za korektní nehledě na to jaké starosti mi přidělá.

Vážený "Anonyme" pane Lor****,
    objednal jste si zboží, u kterého bylo v dané chvíli uvedeno, že není skladem a že bude pravděpodobně skladem okolo 10. prosince. Tato lhůta byla orientační s tím, že až zboží dorazí, budeme všechny zájemce informovat. Chybou dopravce DHL došlo ke zdržení, zboží k nám dovezli 16. 12. a následně jsme všem zákazníkům zavolali a zboží dodali. Zavolali jsme i Vám a domluvili jsme na dodání, načež jste napsal toto hodnocení. Vaše jednání proto opravdu nechápeme.
    Není tedy pravda, že jsme vám posílali nějaký email, ani to, že jsme Vás informovali, že zboží nedorazí – bohužel, lžete. Sice nevíme, co Vás k tomu vede, ale asi si to podle Vás zasloužíme, ačkoliv na rozdíl od jiných obchodů jsme jen splnili to, co jsme slíbili. Škoda, zjevně se nikdy nelze zavděčit všem.

Přesto Vám přejeme hezké vánoce.

• prodává použité věci..

Vážený pane Poláčku,

jak jsme Vám i vysvětlili v omluvném emailu, došlo ve Vašem případě k výjimečnému selhání jednoho pracovníka, který omylem zavedl chybně čárový kód do systému a tím způsobil problém u Vaší zásilky. Ujišťujeme Vás, že se opravdu jednalo o zcela ojedinělý exces a pracovník byl za chybu potrestán finančním postihem.
    Jako omluvu jsme Vám samozřejmě kromě vrácení plné částky a všech nákladů nabídli i výraznou 20% slevu na jakýkoliv další nákup jako omluvu.
    Vzniklá situace a Vaše negativní hodnocení nás opravdu mrzí - vzhledem k desítkám zásilek denně se prostě lidská chyba nedá na 100% nikdy zcela vyloučit a doufali jsme, že to pochopíte.

Xtech electronics

• mají nízké ceny,ale je to jak nakupovat u vietnamců tj.levně ale bez kvality
    • prodavají šmejdy,sice funkční ale zboží co uvádějí jako luxusní nemůžete brát vážně,za tu cenu to kolem luxusu nejelo ani rychlíkem.

Komunikace v případě zájmu o zboží je perfektní,ale při pokusu o vrácení zboží už je to horší.
    Naštěstí mi vrátili peníze zpět,takže celkově můžu hodnotit kladný přístup k zákazníkovi.

Vážený pane Skálo,

Vaše nespokojenost s výrobkem nás samozřejmě mrzí, patrně jste očekával od nejlevnější cenové kategorie parametry té nejvyšší, ale to opravdu nejsme schopni splnit, ačkoliv bychom samozřejmě rádi - zázraky však neumíme.
    Naše zboží je vždy dostatečně kvalitní a luxusní vzhledem k jeho ceně a vždy snese srovnání se stejným zbožím minimálně o třídu vyšším.
    Zboží jste nám tedy vrátil a my Vám obratem vrátili zaplacenou částku. Vše proběhlo rychle a hladce - Vaše narážky na horší komunikaci nechápeme - co podle Vás máme ještě víc dělat?

• Přehlednost obchodu, rychlé dodání.
    • Komunikace se zákazníkem při výskytu nejasností - problémů. Obchod ze začátku komunikuje, pokud ale problémy přetrvávají, komunikace vázne. Jasně jsem hned ze začátku avizoval, že toto je moje první navigace - jenomže na toto nebyl brán žádný zřetel a bylo se mnou komunikováno jak s totálním pitomcem. Návod nahraný v navigaci neodpovídá skutečnosti. Pro začátečníka pěkná fuška nahrání aktualizace map - obchod Vás v tom nechá vykoupat. Navigace zakoupená v tomto obchodě je místy až neúnosně citlivá a místy skoro vůbec nereaguje.

PO MÝCH ZKUŠENOSTECH S TÍMTO OBCHODEM NÁKUP ZDE ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !

Vážený pane,

snažili jsme se Vám pomoci i nad rámec běžné podpory, vždy jsme Vám obratem (i o večerech a o víkendech) odpovídali na Vaše četné a ne vždy zcela jasné dotazy a přesto dle Vás můžeme za to, že, jak sám píšete, jako začátečník nechápete základní práci se soubory na PC a pod. Jako prodejci opravdu nemůžeme sedět u Vašeho PC s Vámi, popř. ve Vašem vozidle a vše Vás postupně naučit, což jste v podstatě po nás vyžadoval.
    Je nám líto, našim zákazníkům vždy rádi pomůžeme, ale v tomto případě je to bohužel nad naše síly.

Xtech electronics

• Predáva velmi nekvalitné veci s číny.

Nekupovať nič!!!! Zariadenie ktoré som kúpil nebolo funkčné a neodpovedalo popisu ktorý predajca uvádzal. Kedže som prešvihol 14-dennú lehotu na vrátenie tak už mi nechcel vrátiť peniaze. Keď som ho upozornil na závady zariadenia tak sa vyhováral na software atď.
    Internetový obchod nedoporučujem!!! Celú záležitosť budem riešiť s ČOI a ďalšími orgánmi.

Vážený pane

lehotu jste "prošvihnul" trochu více - zboží jste zakoupil v dubnu, dva měsíce jste jej tedy bez jakýchkoliv výhrad používal a nyní jste se zřejmě rozhodl, že už Vás nebaví a že chcete vrátit peníze. Jelikož jsme Vám nevyhověli (peníze po dvou měsících opravdu nevracíme), tak jste se rozhodl nás zde alespoň takto poškodit.
    Máte dvouletou záruku - nabídli jsme Vám možnost reklamace, ale to zjevně nechcete, neboť jste si vědom toho, že údajné "vady" jsou jen záminkou.
    Mrzí nás, že jste se rozhodl k takovému jednání, ale bohužel i s takovými lidmi se setkáváme.

Xtech electronics

• Dodal mi zboží které bylo nefunkční !!!

To je naposled kdy jsem tam něco koupil !!! Pořídil jsem si tam navigaci a softver na pí.. Musel jsem si tam nechat nacpat uplně něco jiného Ten jejich aprosto nefungoval !!!

Vážený pane Kabáte,

pokud Vám zboží, která prodáváme (a tedy nevyrábíme) z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej vrátit - rádi Vám vyplatíme peníze zpět.

Vaše patrně unáhlená reakce nás velmi mrzí, neboť se jedná o zjevné nedorozumění - stačilo by obrátit se na naši podporu, kde by Vám s nastavením a použitím rádi pomohli a vše by se jistě bývalo zprovoznilo k Vaší plné spokojenosti.

Myslím si, že Vaše vulgární projevy zde těžko něco vyřeší. Asi cítíte potřebu někoho ztrestat, ale uvědomte si prosím, že my jsme Vám řádně a včas dodali vše tak, jak jste si objednal, se všemi garancemi (záruka, možnost vrácení atd.) a tímto jen poškozujete neprávem všechny ty v naší firmě, kteří dělají dobře svou práci a snaží se jen poctivě živit svoje rodiny.

Petr Brožek, majitel