Doposud maximální spokojenost. Nyní zboží nedorazilo. Komunikace žádná

Vážený pane Františku,
    v objednávce jste zvolil osobní převzetí v naší prodejně s platbou v hotovosti. Po přijetí objednávky jsme vám ještě ve stejný den poslali emailem zprávu, že zboží je pro vás na prodejně připraveno k vyzvednutí. Dosud jste si jej nevyzvedl.
    Nerozumíme tedy vaší negativní recenzi – z naší strany vše proběhlo v pořádku. Poslali jsme vám jak potvrzení objednávky, tak informace k jejímu vyzvednutí – vše bez prodlení.
    Pokud zboží již nechcete, objednávku stornujeme jako nevyzvednutou, pokud ano, stačí se zastavit u nás na prodejně, rádi vám jej vydáme. Případně můžeme poslat zboží např. do Zásilkovny, pokud vám to bude vyhovovat.
    Xtech electronics s.r.o.

Tablet nefunguje jak mají napsáno.

vychvalované zboží mělo díky nanotechnologie držet na jakémkoliv povrchu, buďte v klidu nedrží, zboží jsem vrátil

Nemají napsáno že při navrácení zboží si učtují nehorázné sumy konkretně 400 kč za odzkoušenou micro kartu a rozbalené zboží které jsem zabalil do jinych obalů než byli původní.A kartu si nechali. No velká nespokojenost. Navigaci jsem vrátil protože při připojení k počitači nešlo s navigací komunikovat a byla strašně pomalá a sekala se.Tento obchod nedoporučuji.

Vážený pane Miroslave,

zboží je nutné vrátit v jeho původním obalu. Možné snížení vrácené částky je dáno zákonem, ke kterému přistupujeme pouze ve zcela výjimečných případech. Vámi vrácené zboží mělo poškozené vnější obaly, chybějící vnitřní obaly (speciální na míru) a neslo známky používání. Nahrazení obalů taškou ze supermarketu tak, jak jste jej zaslal zpět k nám, není opravdu akceptovatelné. Skutečné náklady pro nás budou mnohem vyšší než námi účtované snížení ceny.
    Děkujeme za pochopení.

Po sedmi dnech po objednání,zboží zatím nemám,po tel.rozhovoru před dvěma dny,se velmi sympatický pán jen vymlouval..

Dobrý den pane Milane H.
    Jak píšete, mimořádnou situaci, která u nás minulý týden nastala, jsme se vám snažili telefonicky vysvětlit. V době přijetí vaší objednávky jsme se potýkali s nedostatkem personálu v expedici kvůli náhlému onemocnění a hospitalizaci – upozornění na možné zpoždění bylo také výrazně uvedeno na hlavní stránce e-shopu. Zásilku jsme odeslali se zpožděním dvou pracovních dnů. Rychleji to opravdu nešlo a omlouváme se za pro vás nepřijatelné zdržení.
    Xtech electronics s.r.o.

Kamera nepracuje ani třicet vteřin bez zdroje, tlačítko zapnutí a vypnutí nefunguje.Pekny šmejd

Dobrý den pane Svobodo,

je nám velice líto, že došlo k potížím s výrobkem. Obraťte se prosím na naši technickou podporu [email protected] nebo telefonicky na čísle 603 706 833, kde vám rádi poradí a domluvíte se na řešení.
    Za případnou chybu výrobce se samozřejmě omlouváme.

• Rychlé doručení.
    • Výrobek byl nefunkční.

Nedopručuji, nefunkční výrobek jsem musel vrátit na vlastní náklady. Poštovné bylo dohromady 192 Kč.

Dobrý den pane Gazdo,

objednaná navigace vám došla zcela funkční - předinstalovaný navigační program jste ale nějakým svým zásahem znefunkčnil, dále jste nainstaloval rumunskou VPN službu CyberGhost. Aplikace na pozadí patrně zcela vybila baterii navigace a v takovém případě ji pak opravdu nelze zapnout - je nutné ji dobít dodanou nabíječkou. Vámi vrácený přístroj po nabití funguje zcela bez problémů. V těchto případech vždy doporučujeme volat naší technickou podporu před odesláním do servisu.

Xtech electronics s.r.o.

• Dva dny a sluchátka out
    • Prodávají čínské krámy

Super věc až a to že sluchátka po dvou dnech přestala fungovat vyhozený peníze, nelupovat tam nic!

Dobrý den Jane,
    velice nás mrzí, že máte problém se zbožím - doporučujeme se obrátit na naši technickou podporu ([email protected] tel.: 603 706 833) kde vám rádi poradí jak postupovat - často bývá problém jen s nabíjením, špatný kontakt apod. Pokud by byla sluchátka opravdu vadná, samozřejmě vám je obratem vyměníme za nové.
    Za případnou chybu výrobce se omlouváme.

Xtech electronics s.r.o.

• Na moje telefonní číslo a na můj email jste posílali upozornění k vyzvednutí zboží, které bylo úplně cizího člověka. A to i s kódem. Ohodnoťte se sami. Vašich výmluv bylo víc než dost. Sváděli jste to na kde koho, přitom pachatel byl u vás. Čest vaší práci.

Vážený pane,

vaši objednávku jsme dodali obratem bez prodlení, pokud se tedy máme hodnotit sami, jak píšete, naše je hodnocení by bylo pozitivní. Bohužel poté se opravdu stala lidská chyba a omylem vám přišla zpráva i o jiné zásilce, za což jsme se při vašich četných telefonátech mnohokrát omluvili, což jste nepřijal a hrubě jste poslední hovor ukončil. Nerozumíme tomu, proč vás jedna SMS či email navíc tak silně rozčílila, předpokládali jsme, že po vysvětlení situace a naší omluvě budete omylem poslanou zprávu ignorovat, tak jako by to podle nás udělal asi každý. Vaši zásilku jste v tu dobu již měl doma v pořádku doručenou.

Xtech electronics s.r.o.

Najskor mi neposlali info o platbe vopred, ked ide o zasielku na Slovensko, az po telefonate. Potom mi poslali sledovanie balika uplne ineho, co sa vysvetlilo zas az po mojom telefonate. Pitom mi poslali konecne info o mojom baliku, ale iba po hranice, zatial nic nedorazilo a zaplatene to je....tak som zvedavy....

Vážený anonyme,

za pozdní odeslání informací k platbě se omlouváme, v předvánočním shonu došlo ke zpoždění z naší strany, kdy tyto informace posíláme ručně (pro objednávky na Slovensko).
    Co se týče sledování zásilek, Česká pošta sleduje tyto zásilky pouze na území ČR, stačí podací číslo zadat do vyhledávače zásilek Slovenské pošty a uvidíte, že ji dnes již doručují.

• Komunikace se zákazníkem!!!ous

Vážený pane Klapáči,

objednal jste si zboží v hodnotě cca 200 Kč a zvolil jste úhradu bankovním převodem - viz email s potvrzením objednávky. Jelikož jste úhradu neprovedl, po několika dnech jsme se vám emailem připomněli a na váš dotaz poté obratem odpověděli. Nevíme jak více zlepšit komunikaci se zákazníky - pokud máte nějaký nápad, napište nám prosím na email [email protected] - děkujeme!

• Možnost výběru.
    • Chybí návod k použití.

Vážená paní Tomková,

zakoupila jste u nás držák navigace do auta v ceně 99 Kč, který pro uchycení stačí nacvaknout na mřížku ventilace vozidla. Vše je uvedeno v popisu a zobrazeno na fotografiích. Ani my, ani výrobce nepředpokládáme, že by k takové banální činnosti byl třeba další návod. Pokud jste měla nějaký problém, stačilo zavolat na naši zákaznickou podporu, kde by vám rádi poradili.

Xtech electronics s.r.o.

Nechápu, proč nabízí zboží (i když je označeno že není skladem a je dlouhodobě nedostupné), přijme na něj objednávku a po několika dnech oznámí, že objednávku stornoval. To je nepochopitelné jednání.....Zboží, které není schopen dodat, byť s delší čekací dobou, by neměli vůbec vystavovat nebo nabízet...

Vážený pane Stanislave,

u každého zboží je uvedeno, zda je aktuálně dostupné či nikoliv - pokud je uvedeno "dlouhodobě nedostupné", tak jak to bylo i u Vaší objednávky, je možné, že zboží nelze v danou chvíli již zajistit. Nechceme se chovat vůči zákazníkům nepoctivě, jako to dělají běžně jiné obchody, které přijmou objednávku i na nedostupné zboží, nechají zákazníka několik týdnů čekat a pak se mu snaží vnutit nějakou náhradu za nedostupný produkt - tuto praxi známe, ale na našem eshopu ji neprovádíme a proto po zjištění skutečného stavu skladu u výrobce jsme vaši objednávku obratem stornovali a dali jsme Vám emailem informace o této skutečnosti.
    Tento způsob jednání považujeme za solidní vůči zákazníkovi, ale bohužel zjevně ne každému tento způsob vyhovuje.

Xtech electronics s.r.o.

• Řeším více jak rok a půl reklamaci uvedené navigace s eshopem Xtech. Neochota cokoliv řešit, výmluvy. Přístroj je nekvalitní, seká se, přehřívá, vybíjí se, nízká kapacita baterie, špatné mapy.
    • Neochota cokoliv řešit, v současné době probíhá další reklamační řízení

Absolutně nevyhovuje, nekvalitní výrobek

Vážený pane (anonyme) Hálo,

žádné reklamační řízení u nás neprobíhá, zboží jste reklamoval jednou a to zhruba před rokem a půl, reklamace byla vyřízena (vadná nabíječka - výměna za nové) v zákonné lhůtě a z vaší strany bylo navíc vše přijato bez výhrad.
    Opravdu nechápeme, proč zde nyní po takto dlouhé době píšete tyto nepravdy - pokud má váš přístroj nějakou skutečnou výrobní vadu, bude vám samozřejmě v záruční době tato vada odstraněna tak, jak nám to ukládá zákon i naše slušnost vůči zákazníkům, na které si zakládáme již více jak 24 let existence naší značky.

Pokud vám výrobek nevyhovoval, mohl jste jej vrátit do čtrnácti dnů - tuto možnost má každý zákazník - je proto s podivem, že se výrobek stává pro vás absolutně nevyhovujícím až nyní, s blížícím se koncem záruční doby.

Xtech electronics s.r.o.

• Komunikace se zákazníky.

Klamavá reklama,zboží nemá inzerované funce a mapy-ty se na HD technicky nemohou vejít!Arogantní jednání prodejce. Nedoporučuji

Vážený pane Pešku,

zboží jste si u nás objednal téměř před rokem a proto opravdu nechápeme, s čím jste nyní nespokojen. K žádnému "jednání" z naší strany nedošlo. Jediný email, který od vás máme, je žádost o rozšíření objednávky a tomu jsme obratem vyhověli k vaší spokojenosti.

Jedná se tedy nejspíše o nějaký omyl, ale pokud máte jakýkoliv problém, obraťte se na náš servis prosím ([email protected]) - rádi vám vyhovíme.

PS: HD je technický údaj o rozlišení obrazovky a s kapacitou úložiště paměti pro mapy nemá vůbec nic společného.

Xtech electronics s.r.o.

• Zakoupené zboží nefunguje a telefony neberou.

Vážený pane Pospíšile,

zakoupil jste u nás elektronickou licenci, tedy číslo posílané emailem - opravdu nechápeme, co vám na tomto "zboží" nefunguje, ale pokud máte přesto jakýkoliv problém, stačí se na nás obrátit v pracovní dobu telefonicky nebo emailem - rádi vám pomůžeme.

• -výborný a funkčný produkt
    • -výborný pomer kvalita/cena
    • -slabé komunikačné schopnosti
    • -silná neochota vybaviť objednávku ak má zákazník nejaké požiadavky
    • -ku tovaru nedávajú správny daňový doklad/faktúru ak je zákazník zo slovenska a je platcom DPH.

Najhoršia skúsenosť akú som pri nákupoch cez internet zažil. Pre nákup zo Slovenska nepoužiteľné.

Vážený pane Branislave,

objednávky přes náš eshop do zahraničí dodáváme pouze koncovým zákazníkům, včetně DPH - viz informace na stránkách eshopu. Vašim požadavkům, na které není náš eshop technicky přizpůsoben, jsme proto nemohli vyhovět, což jste bohužel odmítal akceptovat i pochopit a po sérii poučných emailů na téma "jak máme správně podnikat" jste se rozhodl nás alespoň takto poškodit. Je to poprvé, co se u zákazníka ze Slovenska s něčím takovým setkáváme, mrzí nás váš pomstychtivý přístup, ale i přesto vám přejeme mnoho zdaru ve vašem podnikání, třeba jen s o něco větší mírou tolerance a pochopení - uzavření obchodu mezi firmami si opravdu nelze nijak vynucovat.

• kvalita zboží

vše ok i reklamace v pohodě jen ten nefunkční výrobek (tablet s navigací)

• Moznost zaslani zbozi emailem. Mapy dle me poptavky.
    • Slabsi stranky.

Rozhodne bych nedoporucil koupi navigace s WinCE !
    Rozhodne jsem nespokojen s nakupem navigace ktery probehl pred rokem s Vami.
    Inzerovana navigace mela byt s dozivotni aktualizaci, ale key nutny pro stazeni aktualizaci nemam. Napsal jsem si tedy o nej, ale s klicem zaslanym od Vas se mi prepsala navigace be-on-road na Vasi Aponia kde je nutny dalsi key a misto Evropy mam jen Cesko a Slovensko.

Vážený pane Šrámku,

to je celé jen nedorozumění - dodavatel software jen loni změnil název programu, všechny licence nadále zůstávají v platnosti včetně doživotních aktualizací zdarma - pokud ji po roce nemůžete najít, stačí nám napsat na email, licenci vám dohledáme v archivu. Případně nabízíme také možnost nechat si navigaci aktualizovat u nás v servisu, kde vám zdarma nahrají nejnovější mapy celé Evropy včetně ČR.

Xtech electronics s.r.o.

• Jsem zklamán - čekal jsem kompletní držák tabletu na mřížku chlazení do auta, jde pouze o redukci.

Zřejmě došlo k omylu - popis zboží by měl být jasnější.

Vážený pane Blažíčku,

není opravdu naší chybou, že jste si pro váš TABLET objednal držák pro NAVIGACI - navigace mají zcela jiné uchycení a vše máte v popisu jasně uvedeno - to že jde o držák pro navigace máte dokonce přímo v názvu výrobku.

Přesto jste nás obvinil z nekompletní dodávky věci za 99 Kč a vyhrožoval nám negativní recenzí zde, ačkoliv jsme vám velmi podrobně váš omyl při nákupu vysvětlili a nabídli možnost okamžitého vrácení zaplacené částky.

Přesto vše jste Vaši nepozornost při nákupu obrátil proti nám a udělil nám zde negativní hodnocení.