při první objednávce firma neměla jeden kus tak jsem si objednal jiný,který měli na skladě,opět mi napsali,že nemají.Dělají si ze zákazníků legraci.Nespolehlivá firma,která nic nedodá.

• NEDORUČENA zakázka

Zásilka 16.12.2017 zatím bohužel NEDORUČENA

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla zpracována dne 18.12. Jelikož jste si vybral zboží, které bylo na objednání u dodavatele s dobou dodání 2-4 dny. bylo odesláno ihned po naskladnění. Z důvodů vánočních svátků Vám zboží bylo doručeno až mezi svátky.

• Zrušení objednávky

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni zpracovat Vaši objednávku. Bohužel jsme co do nabídky zboží a jeho dostupnosti závislí na našem dodavateli. Může se stát, že nám dodavatel zboží nezašle například z důvodu zjištěné chyby skladové dostupnosti.
    V každém případě se snažíme zajistit co nejvyšší přesnost informací uvedených na našich stránkách.

Děkujeme Vám za pochopení. Xpradlo.cz

Objednala jsem si pyžamo - tričko a šortky, obchod mi dodal top a bermudy, tedy úplně jiné zboží

Vážený zákazníku,

bylo Vás doručeno zboží, které jste si objednal. Jelikož jste si jej vyzvedával na naší prodejně v Praze bylo Vám při výdeji ukázáno a Vy jste si jej prohlédl a zboží zakoupil.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

nechci hodnotit,ať si každý udělá názor dle své spokojenosti

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla přijata o víkendu a následující pracovní den byla zpracována. Bohužel nás dodavatel informoval, že z Vámi objednaného zboží jeden kus již není dostupný.

O této skutečnosti jsme Vás ihned informovali a na Vaši žádost objednávku stornovali.

• hnus 1.třídy,již nikdy

Vážený zákazníku,

pokud s dodaným zbožím nejste spokojen, můžete jej vrátit. Dle přezkoumání Vaší objednávky jste tak již učinil a vynaložená částka Vám byla zaslána zpět na uvedený bankovní účet.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

• Velky vyber zbozi,ktere ovsem neni skladem.Eshop na objednavce slibuje dodaci lhutu do 5 pracovnich dnu,kterou ovsem nedodrzel.O stavu objednavky nebo alespon predpokladane skutecne doby dodani nelze nic zjistit.A pri dotazu jak to s objednavkou vypada,rovnou nabidka storna objednavky.

Nesolidni.

Vážený zákazníku,

Vámi vytvořená objednávka byla ihned 9.1. zpracována a Vám byl zaslán email ohledně dodání zásilky. Jelikož bylo zboží na objednání u dodavatele, jak uvádíme na našich stránkách, zboží bylo k odeslání do 5ti pracovních dnů.
    Bohužel došlo k prodlení ze strany dodavatele, o čemž jsme Vás informovali. Ovšem neobdrželi jsme od Vás žádnou odpověď.

Po telefonátu byla objednávka 5tý den na Vaše přání stornována.

• Žádné
    • Komunikace s klientem

Hezký vzhled,ale špatné služby

• Uz nemám zájem

Vážený zákazníku,

snažíme se vyhovět každému našemu zákazníkovi ohledně dodání zboží. Bohužel došlo v mezidobí přijetí a zpracování objednávky k vyprodání zboží u dodavatele. Za nastalou komplikaci se Vám jedno omlouváme.
    Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den. Xpradlo.cz

Objednávka z počátku prvního týdne prosince přijde až po Vánocích takže úplně k ničemu hrozně pomalé zpracování obednavky

Vážený zákazníku,

Vaše negativní hodnocení nás mrzí, ovšem dovolte se nám k celé situaci vyjádřit.

Vámi vytvořená objednávka 9.12. byla ihned zpracována a Vám byl zaslán email ohledně dodání zboží. Jelikož jste si vybral zboží, které, jak uvádíme na našich stránkách, bylo na objednání u dodavatele s dobou dodání 1 měsíc, byla Vám zaslána informace, že zboží bude expedováno po obdržení od dodavatele.

Dne 14.12. jsme obdrželi email s Vaší žádostí o zrušení objednávky, tudíž objednávka byla stornována.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

• e-shop nemá zvládnuté rezervace zboží při objednávání

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni uspokojit Vaši poptávku. Bohužel došlo k pochybení ze strany dodavatele, který již nebyl schopen zboží dodat, ačkoli jej uváděl v nabídce.
    Za způsobené komplikace se Vám upřímně omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Žádné
    • Klamavé informace o termínech dodání a množství zboží držené skladem.

Nedůvěryhodný obchod.

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že nebylo možné zpracovat Vaši objednávku. Bohužel nám dodavatel nejprve potvrdil dodávku zboží, ale následně nás informoval, že zboží již není k dispozici. Za nastalou komplikaci se Vám ještě jednou upřímně omlouváme.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný den, Xpradlo.cz

Zboží bylo ventilováno jako luxusní, ale v krabičce bylo zmačkané, jako kdyby ho už někdo nosil. V žádném případě nepůsobilo luxusně, takže jako dárek nevhodné. Proto jsem zboží vrátila.

Vážený zákazníku,

chtěli bychom Vás ubezpečit, že veškeré zboží je nové. Zboží je objednáno u dodavatele a putuje rovnou k zákazníkovi.

Dle přezkoumání objednávky jsme zjistili, že Vámi vrácené zboží bylo přijato na sklad a již Vám byla navrácena vynaložená částka.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

• nadá se dovolat , laxní a pomalý přístup

Vážený zákazníku,

naše zákaznické linky jsou v provozu od 9:00 do 17:00. Avšak vzhledem k blížící se vánoční sezóně vytíženost linek narůstá.
    I přes tento fakt se snažíme, abychom vyhověli všem našim zákazníkům.

U Vaší zásilky došlo k nedodání zboží od dodavatele, o čemž jsme Vás informovali. Po upravení objednávky byla zásilka ihned odeslána.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

Ačkoliv bylo u zboží uvedeno, že je u dodavatele a termín doručení je do 2-4 dní, dorazilo po 21 dnech, kdy jsem se na průběh musela několikrát informovat, protože ze strany obchodu se nikdo sám neozval, že je nějaký problém. Termín doručením posunuli cca 3-4x.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že v případě Vaší objednávky jsem nebyli schopni dodržet dodací lhůtu 2-4 pracovní dny. Bohužel došlo k prodlení s doručením zásilky od našeho dodavatele a to posléze způsobilo prodloužení dodací lhůty i u Vaší objednávky.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

S přáním krásného dne, Xpradlo.cz

• Zboží nemám obchod nekomunikuje,objednávku jsem zatím
    • nezrušila

Vážená paní Markéto,

Vaše negativní hodnocení nás mrzí, ovšem z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Vaše objednávka vytvořená v neděli 21.8. byla ihned v pondělí zpracována, s informací o době dodání 2-3 týdny, jak uvádíme na našich stránkách, o čemž jste byla informována i emailem.

Objednávka byla expedována 7.9., tudíž jsme avizovaný termín expedice splnili.

S přáním příjemného dne, Xpradlo.cz

nesedí mi velikosti. obědnala jsem si XL a opravdu tak obezni nejsem kdyz si kupuji vsude velikost L . ale košilka XL mi je dost těsná .přes internet už takovéto věci kupovat nehodlám

Vážená paní Míšo,
    je nám velmi líto, že Vám dodané zboží nevyhovuje.
    Bohužel u Vaší objednávky neevidujeme žádost o odstoupení od smlouvy. Rádi bychom Vás tedy požádali o kontaktování našeho zákaznického centra na e-mailu: [email protected] nebo na lince: 601 552 660. Věříme, že situaci budeme schopni vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Přehlednost
    • Pěkné prádlo se balí 100% jinak,poškozené balení

Nespokojen

Vážený zákazníku,
    je nám velmi líto, že Vám dodané zboží nevyhovuje.
    Rádi bychom Vás tedy požádali o kontaktování našeho zákaznického centra na e-mailu: [email protected].
    Věříme, že situaci budeme schopni vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme Vám za pochopení a přejeme příjemný den.

Jako většina nabízí zboží skladem a pak není. Když jsem chtěl na určitý termín dodání, opět problém

Vážený zákazníku,
    je nám líto, ale vybral jste si zboží s dodací lhůtou 3-4 týdny, které není skladem, ale je potřeba jej objednat u dodavatele.
    Váš termín jsme tedy nebyli schopni dodržet, jelikož jste zboží chtěl dodat do týdne od vytvoření objednávky.
    Děkujeme Vám za pochopení a přejeme příjemný den.

Zbozi v realu vypadalo jinak nez na obrazku. Podstatne detaily nejsou z obrazku patrne.

Reakce obchodu Xpradlo.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Obrázky u produktů jsou pouze informační charakteru a tedy se skutečnost může mírně lišit (např. barva, která se mění dle monitoru).
    Peníze za zboží Vám již byly vráceny a věříme, že příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.