• elektronicky cd-key
    • spolehlivost

Určitě zde budu ještě nakupovat takovych obchodu je malo

• Veľmi milý prístup personálu.
    • Rýchla komunikácia.
    • Odporúčam :)
    • Absolútne nič

Kupoval som WoW bundle a CD kluce som dostal na email po niekoľkých hodinách čo ocenujem :) + skvelé ceny.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nízké ceny
    • rychlost dodání
    • možnost platby v CZK
    • více možností plateb
    • žádná

výborný obchod určitě si zde koupím více her za tyto ceny a super přístup

• nízké ceny
    • možnost platby i v Kč
    • nenašel jsem žádnou nevýhodu

Doporučuji, CD klíč dorazil během chvilky po zaplacení (kartou přes PayPal), vše proběhlo bez problému.

• Kupoval jsem si krabici ke hře , zaplatil jsem přes paysafecard a krabice došla další den.

Nakupoval jsem zde, protože je to opravdu jeden z mála obchodů, kde prodávají samotné krabice k hrám, ktere jsem zakoupil do své zbírky.
    Doporučuji všem

• Po zaplatení kartou cez PayPal, som obdržal do 10 minút sériové číslo, všetko v poriadku. Nakúpil som tam už viac krát a vždy všetko v poriadku, doporučil som to aj niektorým známym a tiež tam už nakupovali.
    • na žiadne som neprišiel

Lacné elektronické verzie hier, kto si nepotrpí na krabicové verzie, hry môže hrať prakticky vtedy kedy bude chciet. (do 10minút v prípade že to zaplatí kartou)

• Rychlé vyřízení
    • Kvalita
    • Technická podpora
    • Nic mě nenapadá

Určitě doporučuji tento internetový obchod, vyřízení jednorázové, zaručuji se vám, že je tu 100% kvalita.
    Určitě zde budu ještě někdy nakupovat.